Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ЖИТТЯ БЕЗ БАР’ЄРІВ


 

 Нещодавно у Чортківському відділенні Фонду відбулось засідання «круглого столу» під гаслом: «Життя без бар’єрів» за участі працівників відділення та потерпілих на виробництві - осіб з інвалідністю з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня людей із інвалідністю. З ініціативи генеральної асамблеї ООН  Указом Президента України 03 грудня проголошено Міжнародним днем людей з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь людей  з інвалідністю у суспільному та громадському житті країни.
         Присутні на засіданні Забіяка Іван Йосипович, Мазур Михайло Григорович,  Зубець Віктор Мячеславович, Островерха Ольга  Іванівна, Горбаль Роман Петрович спільно з працівниками Чортківського відділення  обговорили питання потреби у санаторно-курортному лікуванні, забезпеченні протезно-ортопедичними виробами, своєчасності виплати страхових виплат та інше.  
Головний спеціаліст відділення Алла Клим зачитала листівку вияву шани та поваги від в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Бортняка Ф.В. Що кожен із присутніх, кожен потерпілий на виробництві здолав випробовування, зберіг незламний дух та віру в себе, рухаючись життям. Від імені колективу в.о. начальника управління Бортняк Ф.В. побажав усім потерпілим на виробництві – людям з інвалідністю: здоров’я, сімейного затишку, добробуту у родинах, радості, мирного неба над головою та довголіття.
          У своєму вітальному виступі до учасників «круглого столу» начальник Чортківського відділення Попко В.П. сказав, що життя  людей - потерпілих на виробництві,  не ділиться на періоди: до настання нещасного випадку і після. Життя не стоїть на місці, воно продовжується. Кожному із присутніх побажав у житті  перемоги,  перш за все над собою, оптимізму, та віри у свої сили.  
          Спеціалістами Чортківського відділення Фонду проводяться зустрічі із потерпілими на виробництві з метою вивчення соціально-побутових умов для вирішення їх поточних проблем.
Життя людей з особливими потребами є багатогранним. Воно наповнене прагненням реабілітуватись,  продовжувати самовдосконалюватись,  приносити радість рідним та близьким людям. Хоча бувають і невдачі, проте своїм життєлюбством та натхненною працею кожен з них прагне змінити життя на краще.  Головне: щоб у потерпілих на виробництві - людей з обмеженими фізичними можливостями  не виникало бар’єрів. Це завдання стоїть перед працівниками  Чортківського відділення Фонду і вони докладають максимум зусиль для його вирішення. 
 

В.Побуринний, страховий  експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області     
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема