Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ


      Умови праці Чортківського міжрайонного управління водного господарства мають свої особливості. В основному роботи виконуються на значній відстані від місця розташування офісу організації на території декількох районів області.
       Через це понижується контроль за безпекою працюючих зі сторони адміністрації господарства та виникає потреба у здійсненні постійного моніторингу за станом охорони праці у відокремлених структурних підрозділах організації. У цих умовах підвищується особиста відповідальність працівників за безпеку проведення робіт.
        Чортківське  міжрайонне  управління водного господарства забезпечує  догляд та утримання в робочому стані меліоративної мережі державних міжгосподарських осушувальних систем на території Гусятинського, Теребовлянського та Чортківського районів. Спеціалісти організації забезпечують контроль за використанням, охороною і відтворенням водних ресурсів. До сфери  діяльності управління також входить утримання в належному технічному стані гідротехнічних споруд водних об’єктів.
        З метою посилення  профілактичної роботи по запобіганню виробничого травматизму, забезпечення  дотримання усіма працівниками організації вимог законодавства з охорони праці та проведення Єдиного Дня охорони праці в Чортківському МУВГ побував страховий експерт з охорони праці  Чортківського відділення Фонду соціального страхування України.
Під час проведеної наради із адміністрацією та керівниками структурних підрозділів організації наголошено на забезпеченні роботи комісії із соціального страхування  у відповідності до покладених на неї завдань. Важливим напрямом діяльності Фонду є надання гарантованих державою матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві  та  внаслідок отриманих професійних захворювань та членам їх сімей. Фахівці Чортківського відділення  здійснюють дієвий контроль за ефективним  використанням  коштів Фонду роботодавцями.
Щоб праця була безпечною, роботодавець організовує та проводить навчання та перевірку знань з охорони праці застрахованих осіб,  інструктажі з охорони праці та  навчання працюючих безпечним методам роботи.        
Фахівець служби охорони праці організації здійснює  контроль за станом охорони праці у кожному структурному підрозділі на кожному робочому місці, що дає змогу усувати небезпечні та шкідливі для здоров’я та життя людини виробничі фактори. Виробниче обладнання, яке використовується працівниками, повинно відповідати виконуваній роботі, або належним чином повинно бути пристосованим для виконання роботи та не становити загрози їхньому життю або здоров’ю. 
Спільна мета та завдання щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці для застрахованих осіб вирішується у тісній налагодженій співпраці між  роботодавцями та спеціалістами Чортківського відділення Фонду соціального страхування України.  
         
В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області     
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема