Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

СИЛЬНІ ДУХОМ НЕ НА СЛОВАХ, А НА ДІЛІ


         

 На першому етапі VII Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», який проходив  20 червня 2019 року в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету, активну участь прийняла команда Чортківського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.
          У своєму  вітальному виступі до учасників спартакіади в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Ф.В. Бортняк сказав, що життя  потерпілих на виробництві працівників  не ділиться на до настання нещасного випадку і після, життя не стоїть на місці, воно продовжується. Побажавши успіхів у змаганнях та перемоги  перш за все над собою, оптимізму  він дав старт спортивним баталіям.
 Разом із учасниками спортивних змагань у командах районних відділень Фонду прибули діти, які підтримували своїх рідних.
         Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області для дітей  організовано цікаву екскурсію на катері по Тернопільському ставу, солодкий стіл,  а також вони отримали з рук  в.о. начальника управління Ф.В.Бортняка  цінні призи.
        Учасники пройшли випробування відбіркових змагань із шести видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.
        Під час підрахунку залікових балів, підведення підсумків та визначення переможців перед присутніми виступили юні вокальні виконавці а також танцювальні колективи із м.Тернопіль.      
        Високий професійний рівень організації справжнього спортивного свята та яскравої художньої програми для працівників управління та районних відділень, осіб із обмеженими фізичними можливостями - учасників змагань, забезпечили дружній колектив управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, колектив Тернопільського національного економічного університету, волонтери  та юні  артисти.
        Участь у спартакіаді «Сила духу» дає можливість учасникам команд  набути спортивний досвід, досвід спілкування та прагнення здобувати перемоги у спорті, в житті і перш за все - перемогу  над собою.
        Переможці в особистих заліках поїдуть на фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», який пройде у вересні  цього року у м.Ужгород.

 

В.Побуринний, страховий  експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області          
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема