Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

БЕЗПЕКА ПРАЦІ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ


          В Чортківському районі перевезення пасажирів на більшій частині маршрутів в межах району, області та  за межами області  здійснює ТОВ «Чортківське АТП - 16142».
Підприємство володіє відповідною матеріально-технічною базою, що дає змогу обслуговувати пасажирські перевезення. Від роботи підприємства у великій мірі залежить функціонування транспортної мережі Чортківського району.  Пасажири щоденно повинні доїхати до місця  роботи, до медичних закладів, на навчання та в інші соціально важливі заклади та установи. Ритмічна робота  колективу підприємства забезпечує надання якісних  послуг та не  створює незручностей  для людей.
З метою проведення моніторингу стану виконання профілактичних заходів з охорони праці на ТОВ «Чортківське  АТП 16142» побували представники Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області та прийняли участь у виробничій нараді керівників служб та підрозділів товариства.
Важливим аспектом роботи підприємства є функціонування комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Комісія відповідно до наданих повноважень здійснює  перевірку дотримання  хворими призначеного режиму лікування,  визначеного лікарем на період тимчасової непрацездатності, вносить пропозицій щодо зниження рівня захворюваності.
Працівників підприємства проінформовано про   порядок отримання   реабілітаційного лікування у  санаторно- курортних закладах  України.
 Пріоритетними  завданнями для роботодавця є  поліпшення умов праці для працівників та стану охорони праці на підприємстві, що в свою чергу сприяє зростанню якості та продуктивності праці, підвищенню соціально-економічних показників підприємства. Проведені організаційно-технічні заходи з охорони праці  дають змогу   мінімізувати ризики настання нещасного випадку, формують у людській свідомості навики безпечної праці та правильні  погляди, переконання та психологічні  установки.
Кожен роботодавець несе відповідальність за долю людей, яких він приймає на роботу.  Адже для гарантування безпеки праці необхідно усунути виробничі загрози життю і здоров’ю працівників. Саме сфера охорони праці – це сфера де необхідна системна співпраця між Чортківським відділенням Фонду соціального страхування та страхувальниками, оскільки  сторони діалогу мають  спільну мету – збереження людського життя. 

В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема