Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ТРАВМАТИЗМУ ТА ПРОФЗАХВОРЮВАНЬ НА ПІДПРИЄМСТВІ


 

 З метою вивчення стану умов і безпеки праці, ознайомлення із проведенням профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів у комунальному підприємстві «Чортківське виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства»  побував cтраховий експерт з охорони праці  Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області В.Побуринний. 
КП  «Чортківське виробниче управління водопровідно -каналізаційного господарства»  надає послуги із централізованого водопостачання та водовідведення жителям міста Чорткова та прилеглих до нього населених пунктів. Через значну зношеність мереж відбуваються перерви по наданні послуг споживачам, у разі виникнення поривів у мережі аварійною службою підприємства здійснюється  заміна мереж. Проводиться заміна насосного обладнання на сучасне високоефективне. У 2019 році заплановано будівництво нових сучасних очисних споруд, що дасть змогу покращити екологічну ситуацію в регіоні, забезпечити повну очистку стоків, які надходять у каналізаційну мережу міста Чорткова.
Під час проведеної наради обговорено питання зниження ризиків настання нещасних випадків виробничого характеру та професійних захворювань шляхом виконання профілактичних заходів, проведено аналіз нещасних випадків виробничого характеру, які зареєстровані у Чортківському районі у 2018 році.
         Страховим експертом наголошено на необхідності забезпечення функціонування системи управління охороною праці на підприємстві, розроблення організаційно-технічних заходів  з профілактики нещасних випадків і професійних захворювань. Серед завдань на короткострокову перспективу, у  взаємозв'язку з іншими завданнями підприємства, є  створення безпечних і нешкідливих умов праці у кожному структурному підрозділі  на кожному робочому місці, що потребує значних коштів.
         На завершення свого виступу В.Побуринний ознайомив  присутніх з основними напрямками роботи Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області у 2018 році  та  завданнями на 2019 рік, звернувши увагу учасників наради на необхідності посилення профілактичних заходів, спрямованих на збереження життя та здоров`я працівників підприємства.
  Системна і цілеспрямована робота з охорони праці фахівців Чортківського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області дає можливість убезпечити життя і здоров'я страхувальників від негативних виробничих факторів та звести до мінімуму ризики настання нещасних випадків та професійних захворювань на підприємствах Чортківського району.

 

Л.В.Борова, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

  
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема