Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

СПІВПРАЦЯ ІЗ МЕДИЧНИМИ ЗАКЛАДАМИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ


 

 Для забезпечення  застрахованих осіб відновним лікуванням, своєчасного відшкодування коштів за листками непрацездатності Чортківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  налагоджено тісну взаємодію з керівництвом, лікувально-консультативними комісіями та фахівцями медичних закладів Чортківського району.
Зокрема, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Л.Борова прийняла участь у нараді за участю головного лікаря Р.Чортківського та керівників структурних підрозділів КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня». Розглянуто питання росту захворюваності серед застрахованих осіб Чортківського району загалом та кількості виданих листків непрацездатності особам, які обслуговуються безпосередньо в КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня». У своєму виступі начальник відділення Л.Борова проаналізувала показники тимчасової непрацездатності, порівняла дані різних періодів непрацездатності серед застрахованих осіб району, тривалість страхових випадків, наголосила  на необхідності  проведення профілактичних заходів з метою скорочення термінів тимчасової непрацездатності.
  Важливим напрямком роботи є моніторинг за направленням  застрахованих осіб з урахуванням медичних показань та протипоказань в підгострому періоді хвороб на стаціонарне лікування з рекомендаціями проведення реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах, що дасть змогу швидше відновити здоров’я, скоротити терміни тимчасової непрацездатності в майбутньому  та зменшити показники первинного виходу на інвалідність застрахованих осіб.
  Під час наради із керівництвом медичного закладу  обговорено порушені питання та намічено основні напрямки роботи щодо посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності лікарями закладу та зменшення показників захворюваності з тимчасової втрати працездатності.
           Л.Борова  проінформувала присутніх на нараді про профілі лікування та покази, за якими застраховані особи можуть бути направленні на реабілітаційне лікування та ознайомила із переліком санаторно - курортних закладів, які надають послуги із медичної реабілітації.
  За результатами проведеної наради підведено підсумки роботи у 2018 році та окреслено  питання подальшої співпраці.
  Чортківське  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області у діалозі із страхувальником виступає надійним  соціальним партнером, впроваджує кращий європейський досвід  стандартів  піклування про людину праці.

 

В.Побуринний  Страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема