Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ДІАЛОГ ІЗ СТРАХУВАЛЬНИКОМ – ДІЄВИЙ НАПРЯМОК ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ СТРАХОВОГО ЕКСПЕРТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ


 19 лютого 2019 року страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  В.Побуринний провів виїзний прийом громадян у Білобожницькій сільській об’єднаній територіальній громаді Чортківського району.
       Перебуваючи у об’єднаній територіальній громаді страховий експерт прийняв участь у нараді  з працівниками Чортківського обласного протитуберкульозного диспансеру щодо дотримання вимог чинного  законодавства  з охорони праці, профілактики виробничого травматизму та професійного захворювання, удосконалення системи управління охороною праці  в медичному  закладі.
         Довівши до відома працівників диспансеру інформацію про нещасні випадки виробничого характеру, які зареєстровані у Чортківському районі протягом 2018 року, провів аналіз причин та наслідки цих випадків.
         У своій роботі фахівці Чортківського відділення керуються принципами, що найвищою соціальною цінністю є людина, її життя та здоров’я, здійснюючи  дієвий  контроль  за створенням  роботодавцями  належних, безпечних і здорових умов праці.
     Профілактика виробничого травматизму, професійних захворювань здійснюється роботодавцями за рахунок поліпшення умов праці й дотримання вимог санітарно-гігієнічних нормативів та законодавчих актів з охорони праці а також у ставленні працівників до особистої безпеки при виконанні робіт.
 Страховий експерт з охорони праці В.Побуринний провів нараду із керівниками структурних підрозділів Білобожницької сільської  об’єднаної територіальної  громади за участі голови об’єднаної територіальної громади Я. Греськова.
          У своєму виступі страховий  експерт наголосив, що питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань в установі є важливими та актуальними. Підвищена увага до проблем безпеки праці пояснюється тим, що, незважаючи на заходи, які вживаються роботодавцями, рівень виробничого травматизму в цілому залишається на високому рівні.
            Основними причинами травмування працівників є: невиконання вимог інструкцій з охорони праці та невиконання посадових обов’язків як посадовими особами підприємств, так і самими працівниками.
             Страховим експертом з охорони праці В.Побуринним здійснюється постійний системний контроль  за виконанням профілактичних заходів роботодавцями Чортківського району, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці, у своїй роботі він керується принципом - найбільш дієвий напрямок профілактики виробничого травматизму є безпосередній діалог із страхувальником.
 
Л.В.Борова, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема