Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань – запорука збереження здоров’я та життя працюючих


               На території Чортківського району успішно здійснює економічну діяльність кондитерська фабрика «Golski Sweet Company». Кондитерський ринок України показує стабільний розвиток. Компанія розвивається швидкими темпами, зростають обсяги виробництва. В продажі у місцевих магазинах великий асортимент солодощів кондитерської фабрики «Golski Sweet Company», які залюбки смакують і діти і дорослі.
В планах компанії розширення асортименту продукції, закріплення позицій на внутрішньому та зовнішніх ринках.
            Фахівцями Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області налагоджена тісна співпраця із роботодавцями .
          Пропаганда здорових та безпечних умов праці набуває серед страхувальників Чортківського відділення   особливо важливого значення і тому, для привернення уваги кожного роботодавця і працівника до забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці безпосередньо на кожному робочому місці удосконалюються форми і методи здійснення профілактичної роботи.
          З метою проведення моніторингу виконання заходів з профілактики виробничого травматизму у ТОВ «ГОЛЬСЬКИЙ СВІТ КОМПАНІ» побували начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Л.Борова та страховий експерт з охорони праці відділення В.Побуринний.
           Під час спілкування із керівниками підприємств у їхній свідомості формується переконання в тому, що альтернативи у створенні безпечних умов праці на підприємстві, налагодженні дисципліни праці не існує.
           Управління охороною праці на підприємстві є складовою загальної системи управління підприємством, оскільки лише за високого рівня охорони праці може бути  досягнуто  найкращих економічних результатів. Комфортні й безпечні умови праці ? один з основних факторів, який впливає на продуктивність і безпеку праці, здоров’я працівників.
           Працівники Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування України в Тернопільській області докладають  максимум зусиль для збереження здоров'я та життя працівників підприємств- страхувальників відділення і є надійними партнерами роботодавців в організації на підприємствах безпечного виробничого середовища.

Л.В.Борова, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема