Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОХОРОНИ ПРАЦІ


 

 Ні для кого не секрет, що в Україні набрала обертів реформа децентралізації, якою передбачено передачу на місця повноважень щодо здійснення управління а також передачу фінансових ресурсів, які необхідні для розвитку місцевих громад.
           Метою реформи місцевого самоврядування в Україні є, передусім, забезпечення спроможності територіальних громад самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання життєдіяльності громади. Йдеться про наділення територіальним громадам більших фінансових ресурсів, адміністрування місцевих податків та зборів, які є вагомою частиною  наповнення бюджету об’єднаної територіальної громади.
          Обрані на місцевих виборах старости та депутати забезпечують вирішення різних проблем населених пунктів та їхніх  жителів приймаючи участь у засіданнях ради громади та  виконавчого  комітету ради.
           Згідно затвердженого графіку прийому громадян страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській  області В.Побуринний провів прийом громадян в Заводській  селищній об’єднаній територіальній громаді Чортківського району.
            Під час відвідин громади проведено зустріч із головою Заводської селищної ради Л.Павлінською, а також прийнято участь у нараді із працівниками Заводської селищної ради щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, профілактики виробничого травматизму та професійного захворювання, удосконалення системи управління охороною праці в установі.   
            Ставлення працівників до виконання трудових обов’язків залежить не тільки від рівня заробітної платні, а й у зацікавленості у роботі, надання підлеглим можливості виявляти та реалізовувати у повній мірі власні творчі здібності, ініціативу й індивідуальність. Щоб підвищити у працівників інтерес до роботи керівник повинен постійно інформувати підлеглих про стан справ в установі. Сприятливі й безпечні умови праці на робочих місцях є важливим чинником підвищення продуктивності праці. Додаткові витрати на поліпшення охорони праці, як свідчить досвід розвинених країн, окуповується багаторазово. 
              Вдосконалення профілактичної роботи – запорука збереження здоров’я  та життя працюючих. Головним завданням Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області в галузі охорони праці є вдосконалення роботи з профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань. Безпечні умови праці та відсутність виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях – такий результат приносить злагоджена співпраця Чортківського відділення Фонду та роботодавців.

Л.В.Борова, начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема