Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 16.11.20 | 14:48

В інфекційному відділенні Чортківської рай лікарні встановлено модульно кріогенну ємкость для збереження і газифікації рідкого кисню

  Цими вихідними  в інфекційному відділенні Чортківської рай лікарні  встановлено модульно кріогенну ємкость для збереження і газифікації рідкого кисню, яка зможе забезпечити киснем пацієнтів із діагнозом COVID-19. Ємність орендована  на підприємстві «Львівський хімзавод» і вміщає 8 тонн рідкого кисню, що значно полегшує доставку такого необхідного газу для хворих.
 Сьогодні голова райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно із заступником Іваном Заболотним ознайомилися із особливістю роботи даного устаткування та відзначили його важливість у лікуванні хворих.
Кисень - основний засіб при лікуванні важкохворих на COVID-19. Ще донедавна у відділення де лікуються ковідні пацієнти його доставляли в балонах. Інфекційне відділення використовувало їх на добу близько 70-ти. Постійно замінювати балони, возити з заводу повні і відвозити  пусті - дуже клопітна справа.
Нагадуємо, що роботи здійснюються з ініціативи головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Романа Чортківського та завідувача інфекційного відділення райлікарні Ігоря Шкварка.
ДОВІДКОВО
Всього людей, по Чортківському району, що захворіли на COVID-19 – 1749 (1303 - одужало,   23 - летальних, а 423 – продовжують хворіти).
Тому вкотре закликаємо вас неухильно дотримуватися всіх карантинних заходів (носіння маски, використання дезінфікуючих засобів, дотримання соціальної дистанції та ін.) задля збереження свого здоров'я та здоров'я оточуючих. Від нас з вами залежить епідеміологічна ситуація в районі.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема