Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 22.05.20 | 09:58

У рамках програми «Велике будівництво» ми плануємо відремонтувати понад 200 км доріг, - Володимир Труш

 

 Асфальтобетонний завод компанії ТОВ «Техно-Буд-Центр» у с. Острів Тернопільського району розширює потужності. Тут буде встановлений новий змішувач, продуктивність якого близько до 160 тонн / год. Наразі компанія має вже чотири асфальтобетонних заводи, загальна потужність яких 630 т/год.
«Це буде завод європейського рівня, який дозволить збільшити виробництво асфальтобетону різних марок на 1,5 тонн в день.  Монтажні роботи плануємо завершити до середини липня, а до кінця липня – пуско-налагоджувальні роботи», - розповів представник ТОВ «Техно-Буд-Центр» Віталій Триліх.

Хід робіт оцінив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час робочого візиту на підприємство.
Виготовлення асфальтобетонних сумішей усіх типів та марок – один з напрямків роботи компанії. Компанія стала переможцем двох тендерів на виконання робіт з поточного середнього ремонту доріг державного значення.

«Збільшення виробничих потужностей підприємства - це  і нові робочі місця, і контроль якості, і виготовлення матеріалу для ремонту наших доріг. У 2020 році в рамках президентської програми «Велике будівництво» на Тернопільщині ми плануємо відремонтувати 220 км доріг загального користування державного значення і майже 100 км місцевих доріг. ТОВ «Техно-Буд-Центр» - один з лідерів галузі дорожнього будівництва в Україні. Хочу наголосити, що компанія має 15 років досвіду роботи в цій сфері, постійно збільшує виробничі потужності і дбає про створення нових робочих місць в нашій області».
Очільник краю наголосив, що  компанія «Техно-Буд-Центр» створила під час карантину більше 80  робочих місць.

«Ми підтримували і будемо підтримувати компанії, які дбають про створення робочих місць і збільшення виробничих потужностей. Новий завод дозволить зробити ремонт наших доріг ще якіснішим».

Як розповів заступник  голови ОДА Ігор Гайдук, наразі на Тернопільщині триває поточний ремонт двох автошляхів: Р-43/М-19/-Ланівці-Н-02 у місті Ланівці та М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече у населених пунктах Горинка, Вишнівець та Старий Вишнівець. А для реалізації президентської програми «Велике будівництво» в області ТОВ «Техно-Буд-Центр» планує залучити близько 300 працівників.

                     

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема