Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 20.01.20 | 12:10

Стан захворюваності на грип в районі обговорили на нараді

 

 Сьогодні у малому залі адмінбудинку перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів розширену нараду  за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівниці апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій. Розпочато нараду із питання стану захворюваності на грип в Чортківському районі, з якого доповіли сімейний лікар, заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради Наталія Ружніцька, головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Чортківської районної ради Ярослав Ратушняк, головний лікар КНП «ЦКРЛ» Чортківської районної ради Роман Чортківський, завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України» Олег Голінатий та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Гульчак. Медики фіксують випадки ускладненого грипу в районі, з огляду на це перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний наголосив на необхідності проведення вакцинації населення, проведенню щоденного моніторингу ситуацій у закладах освіти та медицини. Також у зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ в районі урочисті заходи з нагоди 101-ї річниці Дня Соборності України відмінено.
Далі начальник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Борис Гусак прозвітував про стан утримання доріг в зимовий період.
На завершення перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний підбив підсумки наради та дав ряд протокольних доручень до виконання.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема