Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.09.18 | 10:39

Пологове відділення стало більш технічно оснащеним

 

 Приємна подія сталася у Чортківському пологовому будинку. Але цього разу попри звичні радісні народження у ньому нових українців, тут подбали про якісне медичне обслуговування породіль. Це сталося завдяки нашим українцям - патріотам: приватному підприємцю Андрію Козюку та Союзу Українок Америки.
Відтак 10 вересня голова райдержадміністрації Оксана Чайчук разом із заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод та заступником голови районної ради Петром Пушкарем завітали до пологового будинку, де зустрілися з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради Романом Чортківським, завідувачем акушерського відділення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради Михайлом Худзіком та приватним підприємцем Андрієм Козюком. Михайло Худзік розповів про нове устаткування, яке цього року було придбане за спонсорські кошти Благодійного Фонду Суспільної Опіки Союзу Українок Америки на суму більш ніж 170 тис. грн. А це  фетальний кардіомонітор «Біомед» ВF 500, пристрій обігріву новонародженого з функцією фототерапії УОН-0ЗФ, відсмоктувач медичний «Біомед» 7Е-Д, насос інфузійний «Біомед» МЕ-600,  два столики анестезіолога СТ-А.
Принагідно Роман Чортківський ознайомив гостей із статистичними даними народжуваності ( більше 500 пологів на  рік), поділився успіхами щодо просування ремонтних робіт, які були проведені для покращення функціонування пологового, а саме: оновлений фасад, замінений дах, встановлено нові вікна та двері, газові котли, відновлено свердловину та ін. Роман Володимирович зазначив, що на даний час Чортківський пологовий будинок претендує на реорганізацію у перинатальний центр другого рівня для південного регіону області.
Згодом візитери мали змогу ознайомитися із роботою пологового відділення, побували в палатах, пологових залах, операційних, палатах для індивідуального перебування матері і дитини, поспілкувалися з породіллями, оглянули технічне забезпечення закладу. Відтак, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та заступник голови районної ради Петро Пушкар спільними подяками за співпрацю, активну громадянську позицію, патріотизм та надану благодійну допомогу відзначили Андрія Козюка та Спілку українок Чикаго.
- Ми хочемо висловити слова вдячності за допомогу, яку Ви надаєте пологовому будинку, адже Ви переконали своїх друзів з діаспори, що саме Чортківському відділенню варто надати допомогу. Щиро вдячні Вам і просимо передати наші подяки та щирі слова Спілці українок Чикаго. Дякуємо особисто Вам, пане Андрію, як ініціатору, і  маємо надію, що наша співпраця буде продовжуватись й надалі, -  звернулася зі словами вдячності голова райдержадміністрації Оксана Чайчук. - Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, за вашу благодійність, за вашу людяність та безкорисливу працю. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя, покращити умови буття, - мовила очільник району.
Принагідно, головний лікар Роман Чортківський від імені адміністрації районної лікарні передав пану Андрію подяку для Союзу українок Америки та запросив жертводавців завітати у гості до нас на Чортківщину.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема