Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.09.18 | 10:25

Співпраця соціально-психологічних служб освітніх установ та районної філії у професійній орієнтації учнівської молоді

 

 В Чортківській районній філії проведено круглий стіл на тему: “Співпраця соціально-психологічних служб освітніх установ та районної філії  у професійній орієнтації учнівської молоді”, в якому взяли участь методист районного методичного кабінету районного відділу освіти; методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради, психологи загальноосвітніх шкіл м.Чорткова, Чортківського району, об'єднаних територіальних громад району та практичний психолог з профорієнтації міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
Семінар був проведений з метою поглиблення співпраці районного центру зайнятості та закладів освіти з питань організації та проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.
Заступник директора районного центру зайнятості Люся Совінська ознайомила подякувала працівникам соціально-психологічної служби освітніх установ міста та району за співпрацю щодо професійної орієнтації учнівської молоді.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Сусла ознайомили учасників із новітніми технологіями в роботі з професійної орієнтації, запровадженими державною службою зайнятості, акцентувавши увагу на роботі Платформи з профорієнтації та розвитку кар'єри, а саме онлайн-тестуванні власних схильностей та здібностей. Також було ознайомлено учасників круглого столу щодо можливості електронної черги на отримання консультації  з питань вибору професії та професійної орієнтації.
Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олена Зазуляк ознайомила учасників заходу з усіма напрямками профорієнтаційної роботи з молоддю, а також більш детальніше розповіла про роботу клубу для учнівської молодді “Професійний старт у майбутнє”.
Під час заходу психологи шкіл міста та району мали можливість обмінятись досвідом з профорієнтаційної роботи, яка спрямована на підвищення мотивації учнівської молоді до опанування робітничих професій відповідно до вимог та потреб регіонального ринку праці.
В ході семінару учасники  обговорили план спільних заходів для учінвської молоді.

 

 


Директор районної філії                                                                    М.О. Шевчук

Сусла, 22617

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема