Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.09.18 | 10:08

ДИТИНА ЧЕКАЄ ВАС. ВРЯТУЙТЕ ЇЇ ВІД СИРІТСЬКОЇ ДОЛІ

30 вересня –День усиновлення в Україні. Цей день є символ милосердя  і добра по відношенню до людей.
 В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі-мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.
Усиновлення –це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Забезпечити кожній дитині гідне життя – першочергове завдання дорослих: батьків, найближчого оточення, відповідних служб.
Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні - усиновлять, інші - допоможуть дитині знайти батьків,  треті - нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання, або тим, хто вже усиновив.
Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею, ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки, як тато і мама. Вона буде любити вас. Вона буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.
Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини

Зробіть перший крок, зверніться до служби у справах дітей Чортківської райдержадміністрації: м. Чортків, вул. Шеченка, 23.

 

 

Василь Корнак
Начальник служби у справах дітей РДА


 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема