Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 02.01.18 | 15:36

Відбулися заходи присвячені 109-й річниці від дня народження Степана Бандери

  2 січня біля пам’ятника Степана Бандери, що у м.Чоркові, відбулися заходи присвячені 109-й річниці від дня народження українського політичного діяча, ідеолога, теоретика українського націоналістичного руху XX століття, голови ОУН Степана Бандери. Участь у заході взяли народний депутат України Олег Барна, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, голова районної ради Віктор Шепета, міський голова Володимир Шматько, заступник голови районної ради Петро Пушкар, громадських та політичних організацій, духовенство та багаточисельна чортківська громада.

Розпочалося народне віче з поминальної панахиди, на якій священнослужителі спільно з присутніми помолилися за упокій душі видатного діяча національно-визвольного руху.
- Сьогодні, як ніколи, актуальні погляди, ідеї та принципи Степана Бандери, – наголосив заступник голови райдержадміністрації Іван Віват. – Багато українців через призму останніх подій розуміють, наскільки правильним був його шлях. Дух Бандери сьогодні об’єднав всю Україну. Завдяки його поглядам формується нова, свідома українська нація, - додав Іван Осипович. А також керівник зазначив декілька цитат С.Бандери: «Коли між хлібом і свободою обирати хліб, то втрачається і свобода і хліб…». Відтак привітавши усіх присутніх із Новим роком та прийдешніми святами, Іван Осипович зазначив, що 2017 – почесний рік, який змінив нас, ввійшовши в історію України як її утвердження. А слово “бандерівець” стало окресленням і символом незламного борця за волю України проти загарбників. Воно веде наших захисників – учасників АТО, весь наш український народ на захист держави, надає відваги та великого патріотизму. А пам’ятник Степану Бандері також довіку буде надихати кожного на великий змаг за волю і незалежність своєї нації, за свій рідний край…
Одразу по завершенню спільної молитви представники влади поклали квіти до пам’ятника Степана Бандери.
На завершення заходу присутні заспівали в’язанку патріотичних та повстанських пісень, вкотре вшановуючи людей, які борються з ворогами за незалежність та територіальну цілісність держави.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема