Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

На Тернопільщині відбулася перша професійна проща держслужбовців

24.06.2019 | 15:51

 

 Спільна молитва об’єднала десятки державних службовців Тернопілля під час першої професійної прощі до Марійського духовного центру у Зарваниці. Захід відбувся 23 червня, з нагоди Дня держслужбовця України.

more...

Нарада щодо забезпечення ефективного поширення інформації серед учасників антитерористичної операції про їх права та можливості щодо проходження реабілітації та реадаптації

24.06.2019 | 15:39

 

 24 червня заступником голови Чортківської районної адміністрації Йосифою Овод разом із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розглянули роботу фахівців щодо забезпечення ефективного поширення інформації серед учасників антитерористичної операції про їх права та можливості щодо проходження реабілітації та реадаптації.

more...

Навчання працівників апарату та структурних підрозділів щодо удосконалення роботи в системі електронного документування АСКОД

24.06.2019 | 15:23

 

 Електронний документообіг та електронне урядування є одним з пріорітетних напрямків розвитку документаційного забезпечення діяльності державних установ.
Сьогодні, 24 червня, в малому залі адмінбудинку відбулось навчання щодо удосконалення роботи в системі електронного документування АСКОД.

more...

Уряд виділив додатково 380 млн грн на «теплі кредити» для ОСББ у цьому році

24.06.2019 | 14:57

 

 19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

more...

Керівники району взяли участь у відеонараді

24.06.2019 | 11:02

 

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів  тимчасово виконуючий обов`язки голови облдержадміністрації Іван Крисак  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови  районної ради Петро Пушкар, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи. Відповідно до порядку денного, учасники наради обговорили питання: про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про стан будівництва об’єктів за кошти ДФРР та формування переліку об'єктів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад; різне.

more...

Президент підписав закон, який дає додаткові пільги для обох батьків-усиновлювачів

24.06.2019 | 10:04

 

 Президент України Володимир Зеленський підписав свій перший закон. Йдеться про закон, який визначає однакове право на відпустку для обох батьків-усиновлювачів.
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при всиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування» (№ 6350), ухвалений 30 травня 2019 року, за нього проголосували 248 народних депутатів.

more...

Кілька сотень держслужбовців взяли участь у професійній прощі

24.06.2019 | 08:35

 

 Професійна проща держслужбовців та працівників землевпорядних господарств відбулася сьогодні, 23 червня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця». Кілька сотень держслужбовців Тернопільщини в день свого професійного свята прибули до відпустового місця.
На Божественну Літургію завітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Беспоповцева, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій.

more...

22 червня – День скорботи і вшанування пам`яті жертв Другої світової війни в Україні

22.06.2019 | 08:28

 

 Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою
Оксана ЧАЙЧУК
Голова Чортківської районної державної адміністрації

more...

Урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України

21.06.2019 | 15:21

 

 21 червня в глядацькій залі районного комунального будинку культури ім.К. Рубчакової відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України.
У заходах взяли участь: народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, державні службовці Чортківського району, ветерани.

more...

Важливі аспекти заповнення заяви до Європейського суду з прав людини

21.06.2019 | 14:56

 

 Одним із обов’язкових кроків при зверненні до Європейського суду з прав людини (далі – Суд) є заповнення офіційного формуляра заяви (зі змінами на момент звернення), який можна отримати звернувшись безпосередньо до Суду або завантажити форму з веб-сайту Суду (https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/ukr&c=).

more...
Усього: 10395
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема