Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отриматистатус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

17.09.2019 | 11:30

 

 Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

more...

17 вересня - День працівників цивільного захисту України

17.09.2019 | 09:37

 

 Шановні рятівники!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!


 Без сумніву, це свято сильних і відважних професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.
У скрутну годину ви першими подаєте руку допомоги потерпілим. Статистика красномовно щодоби, щороку свідчить про сотні врятованих життів, майна, попередження багатьох негараздів. А за всім цим – відвага, самовідданість і навіть жертовність у двобої зі стихією.
Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови
Чортківської районної державної адміністрації

more...

Стоп БУЛІНГ!

17.09.2019 | 08:02

 

 В засобах масової інформації читаємо про випадки  булінгу в Україні, які з кожним роком проявляється в шкільному середовищі все з більшою силою та у різних формах.  Тому важливо дітям, їх батькам та педагогам розповідати про проблему булінгу та знайомити з видами адміністративної відповідальності для тих, хто булить або приховує факт булінгу. 

more...

30 вересня закінчується збір журналістських робіт на тему децентралізації для участі в конкурсі

16.09.2019 | 16:29

  До 30 вересня Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» збирає роботи представників регіональних ЗМІ (он-лайн, друкованих, радіо, ТБ).
Конкурс проводиться Мінрегіоном – детальна інформація ТУТ.

more...

З 1 жовтня функція виплати житлових субсидій переходить з центрального рівня на місцевий

16.09.2019 | 16:28

 
 Про те, що станом на 1 вересня 2019 року в Тернопільській області понад 45 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський під час брифінгу для місцевих ЗМІ у понеділок, 16 вересня.

more...

Стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

16.09.2019 | 16:02

 

 В рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 по 20 вересня буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
За даними дослідження UNICEF в Україні в 2017 році, 67% дітей в тих чи інших проявах стикалися з булінгом. 18 грудня минулого року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», яким закріплено поняття булінгу та  встановлено адмінвідповідальність за його вчинення. 

more...

Захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги

16.09.2019 | 15:50
 
 Сьогодні, 16 вересня, на Площі Героїв Євромайдану  відбувся захід, організований сімейною медициною Чортківщини спільно з Всесвітньою організацією Червоного Хреста (присвячено Всесвітньому дню надання першої медичної допомоги). more...

16 вересня на Тернопільщині оголошено Днем жалоби

16.09.2019 | 14:37

  
 У зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил майора Михайла Цимбалістого, 16 вересня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав т.в. о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

more...

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулася розширена нарада

16.09.2019 | 13:02

 
   Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.

        

more...

Уряд розглянув проект Держбюджету-2020 і вніс його до Верховної Ради

16.09.2019 | 12:35

 
 15 вересня, Уряд розглянув і затвердив проект Державного Бюджету на 2020 рік, який буде переданий до Парламенту вчасно відповідно до вимог законодавства.
«У нас було тільки два тижні, щоб опрацювати цей документ, тому це перший варіант. Він ґрунтується на макропоказниках, які були затверджені ще весною.

more...
Усього: 10713
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема