Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Жителів Тернопільщини запрошують долучитися до обговорення змін у Закони України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»

06.07.2020 | 11:04

 

 Міністерство Молоді і спорту України оприлюднило Проєкт Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо запровадження державних стандартів у сфері фізичної культури і спорту».

more...

Із засідання комісії

06.07.2020 | 10:30

 

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів комісію щодо звільнення громадян від оплати за соціальне обслуговування. Комісія  відбулася за участі членів комісії.

more...

4 липня – День Національної поліції України

04.07.2020 | 09:13

 

 З нагоди цього свята, прийміть найщиріші вітання!

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій нашого краю, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.
У цей день вітаю всіх, для кого служба у поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.
Прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.
Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.
Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!

Зі святом!

З повагою,
Арсен МАРЧИШАК
Голова Чортківської районної державної адміністрації

more...

Новий електронний сервіс Пенсійного фонду України – автоматичне призначення пенсії

03.07.2020 | 16:04

 

 Відповідно до Указу Президента України №837/2019 від 08.11.2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформи та зміцнення держави» Пенсійним фондом України з 01 липня 2020 року реалізовано та впроваджено нову електронну сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.

more...

Голова районної державної адміністрації Арсен Марчишак привітав поліцейських Чортківщини з професійним святом

03.07.2020 | 14:23

 

 Сьогодні, 3 липня, голова районної державної адміністрації Арсен Марчишак разом із заступником голови районної ради Василем Градовим завітали до Чортківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області аби привітати поліцейських Чортківщини з професійним святом.

more...

Чортківська центральна бібліотека відзначила свій ювілей – 75 років

03.07.2020 | 12:41

 

 Сьогодні Чортківська центральна бібліотека святкувала ювілей - 75 річчя. У зв’язку з карантинними обмеженнями свято відбулося у вузькому колі, в форматі творчої зустрічі,  приуроченої 75-ій річниці від дня заснування Чортківської центральної бібліотеки. Захід  відбувся у головній книгозбірні району і об`єднав у собі усіх поціновувачів  джерела знань – книги. Гостей свята,  серед яких голова райдержадміністрації Арсен Марчишак, заступник голови районної ради Василь Градовий, начальниця відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галина Чайківська, головний спеціаліст відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської РДА Марія Мельник, активні читачі та учасники літературної студії «Сонячне гроно»: Михайло Кіт, Анастасія Триш, Ярослав Дзісяк, Павло Вовк, Надія Тильна зустрічав дружній колектив книгозбірні  на чолі з її очільницею Оксаною Колівошко.

more...

Більше 2600 підприємців отримали допомогу від держави під час карантину

03.07.2020 | 11:59

 

 2630 підприємців на Тернопільщині отримали допомогу на понад 5 (5332) тисяч працівників. Загальна сума допомоги -  майже 10,6 мільйонів гривень.
Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час звіту про 100 днів на посаді.

more...

Набирав чинності закон, який дасть змогу системно розв'язати питання підтримки сімей з низькими доходами

03.07.2020 | 10:56

 1 липня  набирає чинності підписаний Президентом України Володимиром Зеленським Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» № 646-ІХ, який дасть змогу системно, а не фрагментарно вирішити питання підтримки сімей з низькими доходами. Про це заявила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська.

more...

З 1 липня 2020 року проведено перерахунок пенсій

03.07.2020 | 08:42

 

 Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік» з 1 липня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб підвищено з 1638 до 1712 гривень або на 74 гривні. Виходячи з цього, мінімальний розмір пенсійної виплати з цієї дати не може бути нижчим, ніж 1712 гривень. Відповідно, збільшено максимальний розмір пенсій до  17120 гривень.

more...

Онлайн-співбесіда з роботодавцем: поради від фахівців служби зайнятості

02.07.2020 | 16:50

 

 Підготовка до співбесіди з роботодавцем є важливим етапом для досягнення успіху при працевлаштуванні.
02 липня 2020 року відбувся вебінар  "Підготовка до співбесіди з роботодавцем". Під час вебінару учасники ознайомились з правилами підготовки та прийомами самопрезентації, які допоможуть у подальшому працевлаштуванні.

more...
Усього: 11767
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема