Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Гарячі новини

Співчуття з приводу передчасної смерті учасника ООС Василя Богоносюка

21.02.2019 | 14:04

 

 Чортківська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті військового, учасника ООС, Богоносюка Василя Богдановича. Старший солдат Збройних Сил України, військовослужбовець військової частини А 0998 впродовж 2015-2019 років боронив кордони України у зоні проведення Операції Об’єднаних сил.
Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.
На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічная пам’ять!


Зустріч тіла Героя відбудеться 22 лютого об 12.00 годині на подвір’ї Катедрального Собору Святих Верховних Апостолів Петра і Павла.

more...

Про оголошення Днів жалоби у Чортківському районі

21.02.2019 | 13:45

 

 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із загибеллю мешканця с. Васильків, Чортківського району Богоносюка Василя Богдановича, старшого солдата Збройних Сил України, військовослужбовця військової частини А 0998, під час виконання службових обов’язків в районі проведення Операції Об’єднаних сил на території Донецької області:
1. Оголосити у Чортківському районі з 21 по 23 лютого 2019 року Днями жалоби.
2. На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території району.
3. Рекомендувати виконавчим комітетам селищної та сільських рад відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Голова районної державної
адміністрації                                           Оксана ЧАЙЧУК

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

19.03.2018 | 11:17
more...

Вітання голови Чортківської райдержадміністрації Шепети Віктора Михайловича із Днем журналіста

06.06.2014 | 12:34

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиросередечно вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Зичу всім міцного здоров’я, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.
Нехай Ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей, допомагає у вирішенні життєво важливих проблем, служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

more...

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема