Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Засідання комісії з питань легалізації зайнятості та заробітної плати


      02.03.2018 року в Борщівській районній державній адміністрації відбулося спільне засідання обласної та районної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм  законодавства в частині мінімальної заробітної плати. В засіданні приймали участь і представники Пенсійного фонду, а саме: Алла Якубовська — перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та Галина Окопна — перший заступник начальника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області. Основне питання, яке розглядалося  на засіданні — здійснення заходів районної робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, заслуховування керівників, щодо недотримання нарахування заробітної плати працівникам, нижче встановленого законодавчого рівня.
   Заступник керівника районної групи Віктор Голубець проінформував присутніх про стан справ у Борщівському районі та проблемні питання, які виникають при здійсненні заходів з питань легалізації зайнятості та заробітної плати.
       Алла Якубовська звернула увагу на забезпечення активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації заробітної плати шляхом проведення флеш-моб акцій, «Днів Пенсійного фонду» та розповсюдження інформаційних матеріалів для розуміння важливості легального заробітку. Особливу увагу зосередила на дотримання соціальних гарантій в бюджетній сфері.
Членами обласної міжвідомчої робочої було заслухано керівників охорони здоров’я та соціального захисту, закладів освіти та культури, сільськогосподарських товаровиробників та підприємств району, які розповіли про причини недотримання нарахування заробітної плати працівникам, відповідно встановленого законодавчого рівня.
За підсумками засідання відповідальні керівники отримали ряд відповідних доручень.
Довідково: В Борщівському районі 641 застрахована особа отримує заробітну плату в розмірі менше мінімальної, у порівнянні до початку 2017 року кількість таких застрахованих осіб зменшилась на 237.


Чортківське об'єднане управління Пенсійного фонду України
 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема