Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

Підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я працівників


   Конституційне право громадян України на соціальний захист,  на забезпечення їх у випадку повної, часткової або тимчасової втрати працездатності здійснюється Фондом соціального страхування України.     
          Одним з важливих завдань страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, викликаних умовами праці, попередження виникнення випадків загрози здоров'ю і життю застрахованих. 
З початку 2018 року в Чортківському районі  зареєстровано 5 нещасних випадків на виробництві, в результаті яких потерпіло 5 працівників.
Основними причинами нещасних випадків є: особиста необережність, порушення трудової і виробничої дисципліни, незадовільний технічний стан засобів виробництва, невиконання вимог інструкцій з охорони праці. 
Фахівцями Чортківського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Тернопільській області надавалась різнобічна організаційно - консультативна і методична допомога страхувальникам. Проводились організаційні заходи на підприємствах, в організаціях та установах  із пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці. В засобах масової інформації висвітлюється інформація про актуальні питання профілактичної роботи.
Основною діяльністю страхового експерта з охорони праці Чортківського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Тернопільській області є контроль за дотриманням законодавства про соціальне страхування від нещасного випадку, впровадження і контроль виконання профілактичних заходів роботодавцями Чортківського району. Страховий  експерт проводить свою роботу  на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форми власності і видів економічної діяльності.
Зважаючи на зростання кількості страхових нещасних випадків на виробництві у Тернопільській області у 2018 році, стан справ, що стався з охороною праці на підприємствах-страхувальниках району вимагає посилення та вдосконалення профілактичної роботи з боку всіх сторін.
Аналіз виробничого травматизму проводиться за матеріалами розслідування нещасних випадків, результати якого надалі використовуються для планування профілактичних заходів щодо попередження виробничого травматизму.
З метою реалізації профілактичних заходів страховий експерт приймає участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці (СУОП) безпосередньо на підприємствах, проводяться семінари, наради, «круглі столи» за участю роботодавців та  працівників  підприємств.
          Обов’язок роботодавця – створити належні умову праці, забезпечити гідну і безпечну працю. Вкладаючи кошти в створення безпечних умов праці, проведення необхідних профілактичних заходів, роботодавці заощаджують  кошти страхувальників,  убезпечують працюючих від травм і каліцтв, а як наслідок - збережуть їхнє здоров'я й життя.
 Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я працівників.
 Чортківське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області у діалозі із страхувальником виступає надійним  соціальним партнером, впроваджує кращий європейський досвід  стандартів  піклування про людину праці.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема