Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

18.09.2018 | 08:12
  more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Чортківщина вшановує славетного земляка Михайла Галущинського

20.09.2018 | 15:55

 

 «Поступаймо так, щоб кожен міг сказати слова «Україна – це я!» - і тоді не треба буде ні присяги, ні закликання у любові до Батьківщини. Доказуймо щоденною працею, кожним поступком, ділом і словом… і тоді буде Україна», - так закликав «совітник з душі і серця» Михайло Галущинський своїх сучасників і це ж кредо сповідував у своєму житті.

 Днями в рамках підготовки до відзначення140-річчя з Дня народження відомого діяча Михайла Галущинського та за ініціативи депутата районної ради Василя Градового делегація Чортківського району в складі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника голови районної ради Петра Пушкара, голови Звиняцької сільської ради Надії Безушко, учнів Шманьківської школи здійснила поїздку до славного міста Львова, де відвідали Личаківське кладовище, на якому спочиває Герой та Рогатинську гімназію імені Володимира Великого, у якій з 1909 - 1914 рік Михайло Галущинський був директором, і в цей період став визначним організатором гімназійної освіти в Галичині.

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 14:09

 Місто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Здійсніть мрію дитини – подаруйте сім’ю

20.09.2018 | 12:36

 Дитинство починається з теплих материнських рук, рідної домівки… Та для деяких дітей перші кроки у світ дорослих починаються з чужих людей і закладів для дітей. Ось вона – трагедія сучасної дитини, покинутої напризволяще. Сім’я ж для дитини не тільки перше гніздо, а й школа життя, і тому нема для неї більшого горя, ніж сирітство.

 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об`єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя.
       

more...

Мій вибір-моє майбутнє

20.09.2018 | 10:52

 Вибір професії – справа відповідальна і непроста. Адже від цього залежить, як складеться подальше життя людини, чи зможе заробляти гроші, реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від роботи. Вперше питання вибору майбутньої професії постає ще в школі. Саме тоді, на етапі вступу в доросле життя, школярів охоплює розгубленість: ким бути, куди піти вчитися...Поряд з батьками та вчителями допомогти юнакам і дівчатам розібратися у світі професій та зробити правильний свідомий вибір покликані фахівці служби зайнятості.

more...

Сімейне виховання як один з чинників реалізації особистості

20.09.2018 | 08:11

 19 вересня 2018 року в Чортківській районній філії відбулося чергове засідання клубу для безробітних на тему: “Сімейне виховання як один з чинників реалізації особистості” за участю директора центру соціальних соціальних служб для дітей, сім'і та молоді Чортківської РДА Євгенії Деренюк. 

more...

Відбулося чергове засідання Асоціації сільських голів

19.09.2018 | 17:30

 Сьогодні, 19 серпня, в малій залі адмінбудинку відбулося чергове засідання Асоціації сільських голів Чортківського району під головуванням голови Асоціації Бориса Качмарського. Засідання  проходило за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Петра Пушкара, депутатів обласної ради Василя Вислоцького та Василя Градового, голів сільських рад та ін.

more...

Зустріч з жінками учасників АТО

19.09.2018 | 15:31

 

 19.09.2018 року заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод спільно з директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк  надано інформацію сім`ям учасників антитерористичної операції щодо  безкоштовного харчування дітей даної категорії сімей. Під час зустрічі жінок учасників АТО Йосифа Овод наголосила про розуміння та підтримку влади сімей  даної категорії.

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

19.09.2018 | 12:26

 Чортківське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської   області  повідомляє: 25 вересня 2018 року  відбудеться прийом громадян заступником  начальника Головного  управління Пенсійного фонду України в Тернопільської області Іваховим Володимиром Васильовичем по питаннях пенсійного забезпечення: о 10.00 год. в Колиндянській об'єднаній територіальній громаді (сільська рада с. Колиндяни ) о 14.00 год. в м. Чорткові ( 3 поверх 7 кабінет, вул. Шевченка, 34)

more...

Про юридичну допомогу переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців

19.09.2018 | 11:43

     

   «Всеукраїнський рух «Сила права» – незалежна правозахисна громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України.
      На безоплатній основі юридична команда «Сила права» супроводжує весь процес – від підготовки першої заяви до суду  до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації.
      Безкоштовна правова допомога надається:

more...

Соціальна допомога для клієнта пробації

19.09.2018 | 09:01

      

     Законодавчі нововведення, у сфері  пробації, сприяють розширенню повноважень для роботи не тільки в напрямку профілактики та попередження злочинів, але й направлені на вирішення нагальних проблем клієнтів пробації.
       19 вересня 2018 року за сприяння працівників Чортківського районного сектору  філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області та Чортківського  районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді для  підоблікового  було організовано зустріч з працівниками Чортківського відділу Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області, які надали консультації щодо процедури отримання паспорту громадянина України та пакет документів, котрі необхідні для оформлення документу.
       

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема