Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Ми рішучі в продовженні реформ, які приносять результат для України – Президент на Національній інвестиційній раді у Давосі

24.01.2019 | 09:36

 
 Президент Петро Порошенко під час засідання Національної інвестиційної ради у Давосі наголосив, що в Україні проводяться реформи, завдяки яким збільшуються інвестиції і довіра до країни.
Він нагадав, що була підписана Угода про вільну торгівлю з Канадою, а кілька днів тому – Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем. «Ми віримо у відкритий світ. Ми віримо у необхідність зняття бар’єрів в міжнародній торгівлі. Ми віримо у важливість покращення інвестиційного клімату в Україні», - зауважив він. Глава держави повідомив, що Україна піднялась ще на 5 сходинок в рейтингу Doing business.

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

24.01.2019 | 08:40

 
 У вівторок, 29 січня 2019 року, о 15 год 30 хв на площі Героїв Євромайдану відбудеться церемонія вшанування пам’яті Героїв Крут.
Оргкомітет

more...

Володимир Гройсман представив новий етап реформи децентралізації (інфографіка)

23.01.2019 | 15:56

 Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

more...

Відзначення дня Соборності України у державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)»

23.01.2019 | 15:00

 

 22 січня 2019 року засудженим які відбувають покарання у господарській обслузі  Чортківській УВП, засудженим до довічного позбавлення волі   та неповнолітньому увязненому  працівниками соціально – виховної та психологічної служби установи була прочитана лекція на тему: «День соборності. Сила нації - в її єдності», а також продемонстровано  документальний фільм Україна: «Символи нашої волі».

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

23.01.2019 | 14:53

 Вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність? 
                                                                                                                         Іванна Рокитянська


В Конституції України зазначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.  Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України.

more...

СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ УВАГА!!!

23.01.2019 | 10:31

 З нового року розпочався черговий етап е-декларування!

З 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

more...

На День Соборності Тернопільщина і Хмельниччина встановили спільний рекорд (фото)

23.01.2019 | 08:12

 

 Цьогоріч під час відзначення 100-річчя Соборності України Тернопільщина і Хмельниччина встановили унікальний рекорд у категорії «Масові заходи». А саме: представники Книги рекордів України зафіксували найбільшу кількість державних прапорів на одній локації. Нарахували їх понад три тисячі.

more...

Делегація з Чортківщини взяла участь у заході «Збруч – ріка єднання»

22.01.2019 | 18:30

 Сьогодні делегація Чортківської райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук та першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним, заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод, керівником парату райдержадміністрації Людмилою Мельник побували в селі Гуків Хмельницької області. Тут з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки українських земель, відбувся захід «Збруч – ріка єднання». Урочистості відбулися на межі Борщівського району (Скала-Подільська) Тернопільщини із Чемировецьким районом Хмельницької області (село Гуків).

more...

У Тернополі відбулося погашення марки, присвяченої 100-річчю Злуки (фото)

22.01.2019 | 11:36

 

 Сьогодні, 22 січня, у День соборності України, Укрпошта вводить в дію першу поштову марку, маркований аркуш і конверт першого дня. Спеціальне погашення поштової продукції спеціальним поштовим штемпелем провели у Києві, Івано-Франківську та Тернополі. участь у спецпогашенні взяли представники обласної і міської влади.

more...

22 січня – День Соборності України

22.01.2019 | 08:12

 

 Шановні мешканці краю!

Цьогоріч, 22 січня, ми відзначаємо 100-у річницю з часу проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – День Соборності України. Це свято нагадує нам, а особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу!
Цей день став символом не лише територіального єднання, а й єднання українців у думках і серцях, адже, лише в консолідації – сила народу! Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.
Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, міста, району, області та усієї України!
Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності і єднання у майбутнє.
Слава Україні!
Героям Слава!


З повагою
Оксана Чайчук
Голова Чортківської районної державної адміністрації

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема