Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!!!

17.05.2016 | 16:55

На ГРС Джурин, Білобожниця та Шульганівка проводитимуться планові припинення газопостачання!
    

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Яку небезпеку приховують гриби

25.05.2016 | 11:42

Грибний сезон цьогоріч розпочався дуже рано. За нинішній рік в Україні вже зареєстровано 19 випадків харчових отруєнь, що викликані неїстівними грибами, усього постраждало 28 людей. У 2015 році на 21 адміністративній території України було зареєстровано 148 потерпілих, з них 17 осіб померли внаслідок отруєння грибами. Серед потерпілих 23 дитини, 4 з яких померли. Усі випадки були зареєстровані у побуті.

more...

Сьогодні, 25 травня - День філолога

25.05.2016 | 10:38

День філолога — професійне свято філологів. Святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня Слов'янської писемності та культури. Свято відзначається і в інших пострадянських слов*янських країнах. Це свято вчителів та викладачів у сфері мови і літератури, бібліотекарів, лінгвістів, літературознавців, перекладачів-філологів і всіх, хто має філологічну освіту.

more...

Запрошують на семінар „Підвищення інституційної спроможності місцевих органів влади. Проектний менеджмент”

24.05.2016 | 15:49

Рішенням Європейської Комісії від 17 грудня 2015 року Тернопільську область спільно з Івано-Франківською та Рівненською областями включено до території дії тристоронньої Програми Транскордонного Співробітництва „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” у статусі додаткового регіону.
Участь у Програмі відкриває нові можливості для українських громад, підприємств та організацій, одночасно створюючи виклики щодо отримання технічної допомоги, накопичення коштів для розвитку територій та реалізації громадських ініціатив.

more...

Закордонні доходи необхідно декларувати

24.05.2016 | 15:41

Іноземні доходи - це доходи, отримані з джерел за ме¬жами України. До них відносять доходи, отримані резидентами, зокрема,  відповідно до п.п. 14.1.55 п. 141.5 ст. 141 Податкового кодексу України сюди відносяться проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів, спадщина, подарунки, виграші та призи, доходи від виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими та трудовими договорами, доходи від надання резидентам в оренду (користування) майна, доходи від продажу майна, розташованого за межами України, дохід від відчуження інвестиційних активів, у тому числі корпоративних прав, цінних паперів тощо та інші доходи від будь-яких видів діяльності за межами митної території України або територій, непідконтрольних контролюючим органам.

more...

Державна підтримка енергозбереження

24.05.2016 | 10:49

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки.
Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

На Чортківщині відзначили День Героїв України

24.05.2016 | 10:20

23 травня о 16.00 год біля реконструйованого пам’ятника визначного повстанського командира Петра Хамчука («Бистрого») відбувся  захід,  присвячений Дню Героїв України,  де всечесні отці та Преосвященний Владика Димитрій (Григорак) Єпископ Бучацький відправили панахиду в пам’ять загиблих воїнів. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Михайло Сташків, народний депутат України Олег Барна, голова районної ради Віктор Шепета, міський голова Володимир Шматько, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, заступник голови районної ради Петро Пушкар, військовий комісар Леонід Підручний, жителі краю та студентська молодь.

more...

У Білівській школі встановили енергозберігаючі вікна

24.05.2016 | 09:07

У школі с. Біла 48 старих дерев’яних вікон днями замінено на енергозберігаючі. Оглянути зроблену роботу, 23 травня, приїхали голова райдержадміністрації Михайло Сташків, начальник управління житлово-комунального господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Михайло Олійник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька та директор Білівської ЗОШ I-III ступенів Юрій Яровий.

more...

На Чортківщині відбулася дитячо-юнацька військовопатріотична гра «Джура»

24.05.2016 | 08:45

За доброю традицією щороку у с.Ягільниця Чортківського району в урочищі «Білавіно» проводиться районна військова спортивна гра Українського козацтва «Джура». Участь у заході взяли народний депутат України О.Барна, голова райдержадміністрації М.Сташків, депутат Тернопільської обласної ради В.Вислоцький, начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Гулька, начальник відділу сім'ї, молоді і спорту  райдержадміністрації О.Галущак та учнівська громада загальноосвітніх шкіл району.

more...

Відбулася відеонарада з головами районних державних адміністрацій

23.05.2016 | 11:12

23 травня голова районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у відеонараді, яка відбулася під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни з головами районних державних адміністрацій.

more...

Відбувся виїзний прийом громадян

20.05.2016 | 15:17

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із головою районної ради Віктором Шепетою 18 травня  2016 року здійснили  виїзний прийом громадян у селах Швайківці, Шманьківці, Шманьківчики та Залісся Чортківського району.

more...

Архів новин

  

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема