Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Прес-служба повідомляє

З Тернополя відправляють благодійний вантаж для школярів Луганщини

31.08.2015 | 08:47

Благодійний вантаж «Тернопільщина – дітям Донбасу» відправляють з Тернополя навчальним закладам Луганщини.  Це 40000 зошитів, понад, 4000 книг,40 шкільних парт, інші шкільні приладдя, а також продукти харчування, загальна вага - 20 тонн. Передадуть на Схід і державні прапори, які разом з іншими речами навчальні заклади Луганської області отримають у День Знань.

more...

Відзначення Успіння Пресвятої Богородиці у Чортківській УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№26)

31.08.2015 | 08:39

28  серпня 2015 року капеланом Чортківської установи виконання покарань отцем  Андрієм Лемчуком у церкві святого Апостола та Євангеліста  Івана,  що на території установи, відправлено святкову літургію з нагоди Успіння Пресвятої Богородиці.

more...

Ми хочемо бачити вільний рух між Україною та ЄС якомога швидше - зустріч Петра Порошенка з Дональдом Туском

28.08.2015 | 12:52

Президент Петро Порошенко та Президент Європейської Ради Дональд Туск під час зустрічі у Брюсселі обговорили низку питань, в першу чергу, щодо ситуації на Донбасі і необхідних кроків для деескалації, наголосивши на необхідності імплементації Мінських домовленостей.

more...

Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

28.08.2015 | 12:23

28 серпня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чортківського району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Валерія Запухляка.

more...

Дітей загиблих учасників АТО привітали зі святом 1 вересня

28.08.2015 | 07:45

 Благодійну акцію для дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення Антитерористичної операції, провели 27 серпня у Тернополі.

more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ