Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Запрошуємо приєднатися до акції «Чисте довкілля»!

18.10.2016 | 11:40

Шановні жителі Чортківщини! З метою забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» запрошуємо Вас спільно з органами місцевого самоврядування приєднатися до проведення заходу з благоустрою,  який відбудеться 22 жовтня поточного року.
При собі потрібно мати інвентар (граблі, лопати, пилки та ін.).
До прибирання територій населених пунктів району запрошується громадськість, учнівська та студентська молодь, просто небайдужі люди.

more...

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Всеукраїнський профілактичний захід “УРОК”

21.10.2016 | 15:22

Традиційно на початку кожного навчального року з 01.09.2016 по 20.10.2016 року в населених пунктах району проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”. Даний захід проводиться з метою попередження негативних проявів, покращення профілактики правової допомоги, виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.

more...

Талановитих дітей Тернопільщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі

21.10.2016 | 11:55

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Намалюй свою мрію" продовжується!  Мета конкурсу: залучити дітей до творчості, навчити, розвинути, подарувати хороші емоції, допомогти виховати дітей свідомими і відповідальними. Взяти участь можуть  діти молодшого шкільного віку, які малюють самі або разом з дорослими (вчителями, батьками). 

more...

Маємо тверду підтримку ЄС – Президент про результати зустрічей в Брюсселі та Маастрихті

21.10.2016 | 10:47

Президент Петро Порошенко зазначає, що під час інтенсивних зустрічей з лідерами європейських країни, в рамках візитів до Брюсселя та Маастрихту, переконався у незмінності підтримки України Євросоюзом.

more...

Обговорили питання попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми

21.10.2016 | 10:37

З метою забезпечення прав і законних інтересів дітей,  недопущення випадків насильства і жорстокого поводження у сім’ях, у тому числі в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу сьогодні відбувся «круглий стіл» із прийомними батьками, батьками-вихователями та вихованцями прийомних сімей. Участь у проведенні зустрічі взяли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Корнак та директор   районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгенія Деренюк.

more...

Керівники районного центру соціальних служб сім’ї та молоді і служби у справах дітей Чортківської РДА відвідали Чортківську установу виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільські області (№26)

21.10.2016 | 08:33

20 жовтня 2016 року Чортківську УВП (№26) відвідали директор Чорткіського РЦСССДМ Євгенія Деренюк та начальник служби у справах дітей Чортківської РДА Василь Корнак, які провели бесіду для ув’язнених неповнолітніх, що утримуються в установі, на тему: «Твоє життя – твій вибір», а також ознайомились із умовами тримання неповнолітніх. 

more...

Інформація про роботу Управління Пенсійного фонду України у Чортківському районі за 9 місяців 2016 року

21.10.2016 | 08:15

Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що нами проведена наступна робота: до бюджету Пенсійного фонду в районі станом на 01 жовтня 2016 року надійшло власних коштів на суму 385,70  тис.грн. при плані 323,86 тис.грн. Планове завдання виконано на  119,09 % . За  додатковими ставками надійшло 1234,30  тис.грн. при плані 721,90  тис.грн.

more...

Голова Чортківської РДА Михайло Сташків проінспектував Білобожницьку об'єднану територіальну громаду

20.10.2016 | 17:03

Голова Чортківської РДА Михайло Сташків сьогодні здійснив робочий візит у Білобожницьку громаду, де ознайомився із ходом проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери. За словами  Михайла Федоровича цьогоріч держава в рамках децентралізації виділила на розвиток Білобожницької територіальної громади згідно постанови КМУ 3186,6 тис. гривень відповідних коштів. Тому формування та створення територіальних громад в Чортківському районі й надалі залишається одним із найважливіших напрямів роботи місцевої влади.

more...

Триває формування каталогу “Бізнес-пропозиції Тернопільщини”

20.10.2016 | 15:36

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності та  бізнес-об’єднання області активно долучитися до формування каталогу “Бізнес-пропозиції Тернопільщини”. В рамках реалізації обласної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 рр. та з метою впровадження в області дієвої політики розвитку бізнесу, спрямованої на підтримку усіх сфер малого та середнього підприємництва, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації проводиться формування відповідної інформаційної бази, яка буде узагальнена у каталог “Бізнес-пропозиції Тернопільщини”.

more...

Для суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та послуг

20.10.2016 | 14:23

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 656 “Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 р. № 1222” з 01 жовтня 2016 року впроваджується пілотний проект щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів та відповідно тимчасове обмеження застосування окремих розпоряджень голови обласної державної адміністрації згідно з  розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації від  30 вересня 2016 року № 568-од «Про реалізацію в області пілотного проекту щодо ціноутворення на товари і послуги у  сфері виробництва та реалізації продовольчих  товарів, тимчасове обмеження застосування окремих розпоряджень голови обласної державної адміністрації».

more...

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

20.10.2016 | 08:24

Указом Президента України від 17 січня 2005 року № 42/2005 введено щорічне проведення 20 жовтня Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.
Захворіти на рак молочної залози може будь-яка жінка, однак у одних ризик захворювання високий, а в інших - низький. Не позбавлені цього ризику і чоловіки, проте понад 99% всіх пацієнтів з раком молочної залози - жінки. Фактори, що підвищують ризик захворювання, наступні: вік понад 40 років; спадкова і сімейна схильність; пізня менопауза; ранній початок місячних (до 12 років); пізні перші пологи (у віці понад 30 років) або їх відсутність; переривання вагітності; фіброзно - кістозна мастопатія; ожиріння; паління.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема