Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

16.01.2019 | 14:59
more...

16.01.2019 | 08:36

 

more...

28.12.2018 | 12:23

                            Шановні краяни!

 Сердечно вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим. Він був  сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та їх реалізацій. Ми плідно трудилися разом – влада та громада – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти району – процвітаючими та затишними.
Хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін та миру, на який чекає кожна родина!
Щиро бажаю, щоб ці святкові дні сповнили Ваші серця любов’ю.
Нехай разом зі світлом першої Різдвяної  зорі, мелодіями щедрівок та колядок увійдуть у Ваш дім  радість, щастя та благополуччя.
Бажаю Вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки хай буде життєва дорога. Здоров’я, натхнення та Божого благословення Вам і Вашим рідним!
Нехай Ісус Христос до Вас прийде у цю святкову пору, добробут й щастя принесе з Божественого двору!
Христос Рождається! Славімо його!


З повагою
ОКСАНА ЧАЙЧУК
голова райдержадміністрації   

more...

26.12.2018 | 11:06
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

День Соборності України

21.01.2019 | 10:30
 

 22 січня 1918 року в приміщенні Центральної Ради у Києві підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.
У цей же день 22 січня 1919 року проголошено договір про возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день над святковим синьо-жовтим Софійським майданом у Києві лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. more...

До уваги громадян!

21.01.2019 | 09:44

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!
 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

more...

Перевірили в якому стані перебувають лебеді на річці Серет в селі Сосулівка

21.01.2019 | 08:28

 

 Сьогодні, 20 січня,  голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та голова сільської ради села Сосулівка Василь Павлюк перевірили, в якому стані насправді перебувають лебеді, які зимують на річці. Місцеві мешканці завжди їх підгодовують. Нарахували 21 лебідь. Для пернатих головне—це мілководдя. Нічого страшного не відбувається: птахи не голодують, і їх ніхто не вбиває.
Нагадаємо: останнім часом у мережі Інтернет та у ЗМІ поширюються чутки, що у селі Сосулівка Чортківського району вбивають і виловлюють лебедів.

more...

Святкування Водохреща у Зарваниці

19.01.2019 | 20:03

 

 Зарваниця - місце, наповнене Божою любов'ю, яке єднає нас у молитві! У Марійському духовному центрі на місці джерела, переказують, колись з'явилась Мати Божа. Відтоді, кажуть, ця вода оздоровлює.
Аби прийняти у джерельній воді купіль Святої Анни в Зарваниці, сьогодні, 19 січня, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадмніністрації Борис Гусак долали сотні кілометрів.

more...

Серце оживає, коли в ньому поселюється любов

18.01.2019 | 16:01

 

 18 січня в Бучацькій єпархії УГКЦ за участю голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, Преосвященного Владики Димитрія Григорака, дітей із благодійної організації "Дім милосердя" відбулася Свята Різдвяна вечеря.

more...

Представлено нового керівника Чортківського районного відділу Управління ДМС України в Тернопільській

18.01.2019 | 08:36

 

 Сьогодні колективу Чортківського районного відділу Управління ДМС України в Тернопільській області було представлено нового керівника Ростислава Долинчука.
З новопризначеною посадою привітала голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук та побажала добрих показників, успіхів, якісної та успішної роботи.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзну зустріч з мешканцями сіл Полівці та Джурин

17.01.2019 | 17:10
 
 Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук зустрілася з представниками сіл Полівці та Джурин
17 січня в рамках проведення виїзних зустрічей, з метою визначення стану розвитку громад та пріоритетних завдань для вирішення у 2019-2021 роках голова райдержадміністрації Оксана Чайчук відвідала Полівецьку та Джуринську сільські ради.
more...

Із представниками сіл Косів та Бичківці зустрічався перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний

17.01.2019 | 16:35

 З метою визначення стану розвитку громад та пріоритетних завдань для вирішення у 2019-2021 роках на Чортківщині тривають зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з активами громад населених пунктів району. Така зустріч відбулася 17 січня  із представниками сіл Косів та Бичківці. Присутніми на зборах були голови і секретарі сільських рад, місцеві депутати та мешканці сіл. 

more...

Сервіси Міністерства юстиції покликані полегшити життя громадян

16.01.2019 | 15:41

 

 Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стануМіністерство юстиції України запровадило пілотний проект «Онлайн-запис через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС».
Змістом цього пілотного проекту є можливість громадян подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, а саме, за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Перейти на веб-портал можливо за наступним посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/
З використанням відповідного веб-порталу громадяни мають змогу подати до відділів ДРАЦС наступні заяви:

more...

В райдержадміністрації проведено семінар-навчання щодо нових правил надання житлових субсидій в 2019 році

16.01.2019 | 12:09

 

 З 1січня 2019 року Міністерство соціальної політики запровадило зміни в соціальних виплатах, увівши монетизацію житлових субсидій, які раніше громадяни отримували у вигляді знижки на оплату комунальних послуг.
Тому, 16 січня 2019 року управлінням соціального захисту населення Чортківської РДА було проведено семінар-нараду з уповноваженими представниками ОТГ та сільських рад щодо нових правил надання житлових субсидій в 2019 році.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема