Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

11.02.2020 | 09:40

 

 5 березня 2020 року о 16.00 годині - у районному комунальному будинок культури ім.Катерини Рубчакової відбудеться святкування 206-ої річниці з Дня народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка «Піснями я вклонюся тобі, Тарасе»;

5 березня 2020 року в с.Заболотівка біля погруддя Головнокомандувача УПА Р.Шухевича відбудеться панахида-реквієм, приурочена 70-ій річниці з дня загибелі Героя.
Початок о 12.00 год. З міста Чорткова від райвійськомату об 11.00 год буде організовано відправлення автобуса;

10 березня 2020 року о 12.30 годині -  на площі Героїв Євромайдану відбудеться панахида  присвячена Дню смерті Т.Г.Шевченка «Твоє слово, Тарасе, пророче»,  покладання квітів до пам’ятника талановитого Кобзаря.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Попередження про ускладнення погодних умов

24.02.2020 | 14:02

 

 Сьогодні протягом дня на території Тернопільської області очікуються хмарна погода, ожеледиця та хуртовина. Про це повідомили в обласному гідрометеорологічному центрі.
Упродовж доби температура коливатиметься від +1 до +6 градусів. Вранці та вдень опрогнозують сильний вітер - 25-28 м/с.

more...

Відбулася термінова нарада з приводу погіршення погодних умов в області

24.02.2020 | 14:00

 

 У зв’язку з погіршенням погодних умов в області відбулася термінова нарада з питань ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Дана проблема перебуває під особистим контролем голови ТОДА Ігоря Сопеля. Здійснюється постійний моніторинг ситуації.

more...

Відбулася робоча нарада

24.02.2020 | 10:02

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Засідання відбулось за участі голови районної ради Віктора Шепети та заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод. Обговорено питання підготовки звіту до сесії районної ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку за 2019 рік та перспективи розвитку на 2020 рік.

more...

Треба відходити від паперових бланків та працювати над переходом на онлайн дозволи, - Міністр інфраструктури

24.02.2020 | 09:21

 

 Необхідно відходити від паперових бланків та працювати над переходом на онлайн дозволи на автомобільні перевезення. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час зустрічі з Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком 21 лютого 2020 року. Зустріч відбулася у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України для участі у Міжнародній конференції «Європа Карпат» 21-22 лютого 2020 року.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

21.02.2020 | 15:29

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Продан.
 

more...

Україна офіційно направить ЄС пропозиції щодо участі в Європейській зеленій угоді

21.02.2020 | 12:28

 

 Україна невдовзі офіційно направить ЄС пропозиції щодо своєї участі в реалізації Європейської зеленої угоди, магістрального напряму розвитку ЄС, який передбачає перехід європейського континенту до кліматично-нейтральної економіки до 2050 року.

more...

У ТОДА відбулося засідання управління освіти і науки

21.02.2020 | 08:18

 

 Розвиток освітньої галузі, підвищення якості професійної освіти, впровадження державних ініціатив у навчальних закладах області обговорили сьогодні, 20 лютого, під час розширеного засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Участь у заході взяли заступник голови ТОДА Арсен Марчишак, начальниця управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома та педагоги краю.

more...

На Чортківщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2020 | 17:21

 

 18-20 лютого 2020 року наша держава згадує страшні події Майдану, які сколихнули країну 6 років тому, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадують тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході нашої країни.
Серед Героїв Небесної сотні – 6 наших земляків: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко та Тарас Слободян. Ми маємо пом’янути всіх тих, хто загинув під час цих подій на Майдані, загинув за нашу свободу.

more...

Відбулось засідання медичної ради

20.02.2020 | 14:25

 

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний разом із заступницею голови райдержадміністрації, головою ліквідаційної комісії відділу охорони здоров’я Йосифою Овод відвідали КНП «Чортківська ЦКРЛ», де відбулося засідання медичної ради. Засідання пройшло під керівництвом голови медичної ради, головного лікаря КНП «Чортківська ЦКРЛ» Романа Чортківського. Присутніми були нaчaльник упрaвлiння oхoрoни здoрoв’я Тeрнoпiльcькoї oблacнoї дeржaвнoї aдмiнicтрaцiї Вoлoдимир Бoгaйчук, голова районної ради Віктор Шепета, заступник міського голови Роман Тимофій, головні лікарі КНП, завідувачі відділами, лікарі-ординатори, районні спеціалісти, лікарі загальної практики/сімейної медицини, завідувачі ФАПами.

more...

Чортківщина пам’ятає своїх Героїв…

20.02.2020 | 09:46

 

 Війна - це зараз не слово, а реальність. І кожен з нас хоче миру.
Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники ООС – справжні Герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули. Саме до таких Героїв належить наш земляк Герой-Патріот Василь Богданович Богоносюк. Минув рік, як жорстока війна обірвала його  життя.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема