Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.05.2019 | 09:30

 

  23 травня (четвер), о 15.00 год. на площі Героїв Євромайдану відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Героїв та 158-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.
Просимо небайдужих громадян краю взяти участь у заходах.

30 травня (четвер), о 10.00 год. в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід до Міжнародного Дня захисту дітей. Для відпочинку дітей буде концертна програма, виступи дитячих колективів та працюватиме виставка у фойє. Також для дітей буде організовано солодкий стіл.

Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідав оргкомітет з питань відзначення 100 – річчя Чортківської офензиви та подій Української революції 1917-1921 рр

22.05.2019 | 16:52

 

 Сьогодні, в черговий раз, відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 100 – річчя подій наступальної військової операції Української Галицької Армії – Чортківська офензива, яке провела голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, за участі заступника начальника відділу сім`ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації Арсена Ляхоцького, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та інших запрошених членів оргкомітету.

more...

В Чорткові відбувся І Міжнародний кар`єрний форум «Профорієнтація 2019»

22.05.2019 | 15:00

 

 Сьогодні на центральній площі Героїв Євромайдану відбувся І Міжнародний кар`єрний форум «Профорієнтація 2019», організований Чортківською районною філію Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ соціальними партнерами: органами влади, закладами освіти, військовими, ГО «Гільдія галицьких майстрів», приватними підприємцями та роботодавцями, за участю представників 6-ти районів області: Монастириського, Гусятинського, Борщівського, Теребовлянського, Заліщицького, Бучацького.

more...

На Чортківщину завітали польські експерти, які ділились досвідом роботи з інвесторами

22.05.2019 | 12:48

 

 Сьогодні на Чортківщину завітали польські експерти, які ділились досвідом роботи з інвесторами. Так, у малій залі засідань адмінбудинку відбувся навчальний тренінг на тему: “Створення інвестиційних пропозицій та обслуговування інвесторів: візит експерта ПАІТ в Україну”. Спікерами заходу виступили: Моніка Здроєк - експерт Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі та Кшиштоф Сівек - радник міністра розвитку республіки Польща, керівник проекту “Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва”.
На початку учасників зібрання привітала голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, яка акцентувала увагу на актуальності та важливості даної теми.

more...

Голова Тернопільської ОДА з робочою поїздкою побував у Чортківському районі

21.05.2019 | 16:33

 

 Сьогодні голова Тернопільської ОДА Степан Барна перебував із робочою поїздкою у місті Чорткові.
Очільник області разом із головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук, народним депутатом України Олегом Барною та першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним відвідали підприємство "СЕ Борднетце-Україна", а також оглянули стан будівництва гуртожитку для військовослужбовців.

more...

Засідав районний штаб з організації профілактичних та протиепідемічних заходів з кору

21.05.2019 | 16:06

 

 У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на кір в районі за дорученням голови райдержадміністрації утворено районний штаб У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на кір в районі за дорученням голови райдержадміністрації утворено районний штаб з організації профілактичних та протиепідемічних заходів з кору.
Сьогодні у райдержадміністрації відбулося друге засідання під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, заступника міського голови Романа Тимофія, представників галузі охорони здоров`я району та освіти.

more...

100-річчя Чортківської офензиви: на Чортківщині готуються до ювілею історичного наступу

21.05.2019 | 15:43

 21 травня на території катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла відбулася зустріч із українським архітектором, краєзнавцем, громадським діячем Данилом Чепілем, за участі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, народного депутата України Олега Барни, голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь, Владики Дмитра Григорака - Єпископа Бучацького, духовенства.

more...

Розроблена дорожня карта реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області

21.05.2019 | 09:43

 

 У рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що здійснюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку, 14-15 травня 2019 року у м. Києві відбувся семінар-нарада  для членів Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей при Тернопільській обласній державній адміністрації. На нараді обговорювалися  результати досліджень, проведених консультантом з реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області, та на їх основі сформувалася «дорожня карта» додаткових заходів щодо попередження потрапляння дітей до інтернатних закладів.

more...

У Тернополі діятиме експеримент, спрямований на розвиток громадянської компетентності школярів

21.05.2019 | 09:06

 

 Всеукраїнський експеримент «Громадянська компетентність школярів», який втілюватимуть в життя на базі міської школи-правового ліцею № 2, представили у Тернополі. Зі слів директора навчального закладу Інни Іванюк, наше місто є  автором ідеї Всеукраїнського форуму «Формула успіху правової держави очима дітей», є чимало напрацювань, а відтак є надія, що саме тут зародиться платформа методики, форм, різноманітних прийомів та методів навчання, що формуватимуть в дітей правосвідомість, громадянську компетентність, сприятимуть розвитку ідеї нації, її збереження та єдності. 

more...

Визначили переможців регіонального етапу конкурсу шкільних малюнків «Я маю право»

21.05.2019 | 08:52

 

 20 травня в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області відбулося засідання регіональної експертної комісії з проведення конкурсу шкільних малюнків «Я маю право», приуроченого до Дня захисту дітей.

more...

Проінспектували стан доріг

20.05.2019 | 17:01

 

 Стан доріг у Чортківському районі залишається під постійним контролем керівництва району. Тому сьогодні голова Чортківської РДА Оксана Чайчук спільно із депутатом Тернопільської обласної ради Володимиром Заліщуком, першим заступником голови Чортківської РДА Іваном Заболотним та головою Колиндянської ОТГ Романом Клапківим обстежили відрізки автомобільних доріг загального користування місцевого значення С201617 Давидківці - Тарнавка та С201609 Швайківці — Залісся (відрізок Шманьківці).

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема