Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

13.06.2019 | 16:12

 
 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Пане Павло, доброго дня! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження другої дитини.

26.06.2019 | 09:15

 

 Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а  я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати? Дякую.
                                                          Микола Наливайченко

more...

Ігор Алексєєв зустрівся з мешканцями Скалатської ОТГ

26.06.2019 | 09:09

 

 В рамках свого візиту на Тернопільщину радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв у приміщенні Скалатської міської ради провів зустріч з громадянами та поспілкувався зі старостами населених пунктів, які входять в об'єднану територіальну громаду, аби дізнатися їх думку про втілення в життя реформи децентралізації, а також про те, що потрібно зробити, аби поліпшити життя мешканців ОТГ. Цікавою для присутніх стала розповідь про впровадження ініціатив Міністерства юстиції, підтримання кампаній щодо булінгу, аліментів Верховною Радою та закріплення їх на законодавчому рівні.

more...

Праця дітей

26.06.2019 | 08:54

 

 Вік, з якого допускається приймати на роботу 16 років. Якщо тобі 14 або 15 років на роботу можна влаштуватися лише за наявності письмової згоди одного із батьків або осіб, які їх замінюють.

more...

«Ювілейне весілля»: у Скалатському замку відбулася церемонія повторного одруження

26.06.2019 | 08:11

 

 Через 35 років – знову на весільний рушник. В такий спосіб відзначило «коралову» річницю сімейного життя подружжя Івана та Софії Магметів зі Скалата. Завдяки послузі Мін'юсту «Ювілейне весілля» вони змогли в урочистій атмосфері, біля веж Скалатського замку, ще раз, тепер вже в присутності дітей та онуків, повторити свої весільні обітниці та отримати нове свідоцтво про шлюб.

more...

Відбувся виїзний прийом громадян у селі Кривеньке

25.06.2019 | 18:39

 

 Сьогодні, 25 червня, відбувся виїзний прийом громадян у селі Кривеньке, за участю голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного та начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Ізвєкової.
У ході зустрічі сільський голова Ольга Добровольська ознайомила присутніх з напрямками роботи сільської ради, озвучила проблемні питання та напрямки роботи, які заплановано провести до кінця року, обговорено питання наповнення місцевого бюджету.

more...

Із робочої зустрічі

25.06.2019 | 17:28

 

 Відбулася зустріч голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного та начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Ізвєкової із головою Колиндянської ОТГ Романом Клапківим.

more...

Стан роботи зі зверненнями громадян у голови районної державної адміністрації Оксани Чайчук завжди на контролі

25.06.2019 | 16:23

 

 Аварійне дерево – це дерево, яке може становити загрозу для життя і здоров’я пішоходів, транспортних засобів, пошкодити лінії електропередач, будівлі і споруди або перебуває у пошкодженому стані внаслідок вітролому, урагану та інших стихійних природних явищ чи за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі.
Тож, з метою забезпечення належного контролю за використанням об’єктів рослинного світу на території району, недопущення виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень за межами населених пунктів, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним та начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Ізвєковою зустрілись із жителькою села Пробіжна, від якої надійшло звернення та власником небезпечних дерев, які перебувають в аварійному стані.

more...

Відбувся семінар для сільськогосподарських виробників щодо порядку отримання ліцензії на ємності для зберігання палива

25.06.2019 | 14:48

 

 Сьогодні у малому залі засідань адмінбудинку відбувся семінар для сільськогосподарських виробників на тему: «Порядок отримання ліцензії на ємності для зберігання палива». На початку учасників зібрання привітав перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, який акцентував увагу на актуальності та важливості даної теми.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

25.06.2019 | 14:17

 

 Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел

25.06.2019 | 12:02

  

 На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема