Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Заходи з нагоди відзначення в районі Дня захисника України

01.10.2015 | 13:45

У неділю 04 жовтня у с.Шманьківці Чортківського району відбудеться перший етап обласного фестивалю мистецтв української, національної, патріотичної пісні «Червона калина», приурочений 134-й  річниці з Дня народження Степана Чарнецького, а також Покрові Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та 73-й річниці створення УПА.

more...

Все про субсидії

01.07.2015 | 15:53

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій

Копії і зразки заповнення заяв та декларацій, які необхідно подавати населенню для призначення житлових субсидій за спрощеною  процедурою

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Чортківському районі розпочато опалювальний сезон

09.10.2015 | 15:49

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 жовтня 2015 року №263 «Про початок опалювального сезону  2015-2016 року у Чортківському районі»,  в зв'язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря установам, організаціям і підприємствам, що знаходяться у сфері управління райдержадміністрації, дано дозвіл розпочати опалювальний сезон для споживачів Чортківського району від 09 жовтня 2015 року.

more...

Відбулося пленарне засідання 40-ї сесії районної ради

09.10.2015 | 15:31

 Сьогодні 9 жовтня 2015 року відбулося останнє пленарне засідання 40-ї сесії районної ради VІ скликання, на якому було розглянуто 12 питань, в тому числі з питанням «Різне». Сесію провів заступник голови районної ради Л.Хруставка. У роботі сесії взяли активну участь голова райдержадміністрації М.Сташків, перший заступник голови райдержадміністрації В.Запухляк, заступник голови райдержадміністрації І.Віват, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету обласної ради О.Стадник, депутати районної ради, сільські голови, керівники правоохоронних органів, начальники галузевих управлінь та відділів райдержадміністрації, представники політичних партій та громадських організацій.

more...

Президент України в Астані провів зустріч з Прем'єр-міністром Казахстану

09.10.2015 | 08:42

Президент України Петро Порошенко розпочав офіційний візит до Республіки Казахстан із зустрічі з Прем'єр-міністром Каримом Масімовим.

more...

Відкрито публічний реєстр земельних ділянок

08.10.2015 | 15:27

Інформація про земельні ділянки області відтепер є у вільному доступі на сайті кадастрової карти України. Перевірити дані про тип власності, цільове призначення та площу земельної ділянки можна за наступним посиланням - http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

more...

Голова райдержадміністрації М.Сташків приймає участь у засіданні Міжнародного трейд - клубу в ТНЕУ

08.10.2015 | 15:09

Виїзне засідання Міжнародного трейд - клубу в Україні проходить у Тернопільському національному економічному університеті.
Захід відбується з метою покращення ситуації у сфері інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, стимулювання експорту продукції.

more...

Цінність і значимість права

08.10.2015 | 11:12

7 жовтня працівники Чортківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з представниками Чортківського міськрайонного  управління юстиції у Тернопільській області провели захід на тему «Права дітей» для волонтерів Чортківського гуманітарно-педагогічного  коледжу.

more...

Вітання голови райдержадміністрації М.Сташківа з нагоди Дня юриста

08.10.2015 | 11:00
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ