Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Тернопільській області створено Управління державної служби якості освіти

19.07.2019 | 14:24

 

 4 липня 2019 року зареєстровано як юридичну особу публічного права Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області (далі — Управління).
Система забезпечення якості освіти відповідно до статті 41 Закону України «Про освіту» складається з внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості освіти, а також системи забезпечення якості в діяльності органів управління та установ, що здійснюють зовнішнє забезпечення якості освіти.

more...

Проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації

19.07.2019 | 12:34

 

 Сьогодні, 19 липня, відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. На нараді були присутні керівники і працівники відділів апарату райдержадміністрації.

more...

Яка відповідальність за вчинення булінгу?

19.07.2019 | 12:15

 

 Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало. У січні цього року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.
За цькування неповнолітньої чи малолітньої особи передбачений штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин.

more...

20 липня у Чернівцях відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов»

19.07.2019 | 10:27

 

 Запрошуємо журналістів на освітній фестиваль «Маркет Мов», який має на меті популяризацію вивчення іноземних мов серед студентства та молоді.

Організатором заходу виступає Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при МІП.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

18.07.2019 | 12:19

 

 Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!
                                  

                                                                                                       З повагою, Зоряна Гордієнко

more...

Запрошуємо в «Офіс щастя»!

18.07.2019 | 12:12

 

 Дорогі тернополяни і гості нашого міста! Запрошуємо Вас на урочисту реєстрацію шлюбу в новий казковий зал для урочистих подій Тернопільського міськрайонного відділу ДРАЦС – «Офіс щастя», за адресою: м. Тернопіль, вул. Мазепи, 1. Затишна атмосфера, сповнена самим коханням, ніжна лірична музика, яскрава церемонія одруження від професійних ведучих – це все для Вас.

more...

Сергій Петухов відвідав підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

17.07.2019 | 14:34

 

 Під час свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов завітав і до підшефних Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області – вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться в обласному центрі на вулиці Стрімкій, 6.

more...

Військова служба за контрактом — запорука гідного життя

17.07.2019 | 14:28

 

 Служба за контрактом — це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні.
Активну роз'яснювальну роботу з цього приводу ведуть фахівці Чортківської районної філії спільно із військовим комісаріатом. З цією метою, 15 липня 2019 року відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних громадян віком від 18 до 60 років.

more...

У Чорткові біля погруддя курінного УПА Петра Хамчука «Бистрого» (уродженця села Великі Чорнокінці Чортківського району) відбувся захід з нагоди 100-річниці з Дня народження

17.07.2019 | 08:44

 

 16 липня у місті Чорткові біля погруддя курінного УПА Петра Хамчука «Бистрого» (уродженця села Великі Чорнокінці Чортківського району) відбувся захід з нагоди 100-річниці з Дня народження, на який завітали народний депутат України Олег Барна, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, голова міської ради Володимир Шматько, заступник голови міської ради Роман Тимофій, духовенство, представники трудових колективів установ і організацій, патріотична громадськість краю,  гості з Тернополя та Борщівщини, представники ЗМІ. 

more...

Тернопільська юстиція зіграла товариський матч з мініфутболу із командою «Вставай, Сонце»

17.07.2019 | 08:31

 

 Працівники Тернопільської юстиції зіграли у мініфутбол із командою «Вставай, Сонце», яка об’єднала музикантів, акторів, ведучих, художників, меценатів.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема