Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідав оргкомітет

14.11.2018 | 18:43

 
 14 листопада у малій залі адмінбудинку відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи, (21 листопада), з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років (24 листопада) та освячення Хреста в’язнів Чортківської тюрми, розстріляних німецьким гестапо 27 листопада 1942 року (25 листопада), який провели голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та заступник голови райдержадміністрації  Йосифа Овод  за участі депутата Тернопільської обласної ради Василя Вислоцького,  заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь та запрошених членів оргкомітету.

more...

Голова райдерждміністрації Оксана Чайчук провела робочу нараду

14.11.2018 | 17:07

 
 14 листопада голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із першим заступником райдержадміністрації Іваном Заболотним провели робочу нараду щодо створення геріатричних відділень територіальних центрів на базі Ягільницької і Косівської амбулаторій,
що надають людям похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах чи потребують сторонньої допомоги, послуги соціального обслуговування.

more...

Робоча нарада

14.11.2018 | 14:50

 

 Сьогодні, 14 листопада, з метою упорядкування обліку юридичних осіб, які втратили підпорядкованість уповноваженим органам управління голова райдержадміністрації Оксана Чайчук разом із першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним зібрали робочу нараду.

more...

Аграрії Тернопільщини виростили високий урожай зернових

14.11.2018 | 12:39

 
 Цьогоріч в області очікується рекордний показник урожайності зерна. Про це повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської  облдержадміністрації Володимир Стахів під час прес-конференції 13 листопада.
«Не зважаючи на посушливу весняну кампанію та складні кліматичні умови, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції — нарощуються. За підсумками 10-ти місяців, приріст виробництва внутрішнього валового продукту (ВВП) сільськогосподарської продукції становить 5,4 %. Урожайність 55 центнерів з кожного гектару — доволі хороший показник. В поточному році аграрії області вироблять 2,5-2,6 млн т валового збору зернових культур», — зазначив Володимир Стахів.

more...

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

14.11.2018 | 11:37

 
 Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.
«Сьогодні всі сфери національної економіки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Із робочої наради

14.11.2018 | 11:10

 
 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним, заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод провела робочу нараду за участі начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Ізвєкової, керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ярослава Ратушняка, бухгалтера КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Галини Андрушків, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району Романа Данальчика.

more...

Україна і США започаткували стратегічний енергетичний діалог

14.11.2018 | 10:35

 
 Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром енергетики США Ріком Перрі.
Глава держави підкреслив виключно важливе значення співпраці зі США в сфері енергетики для зміцнення енергетичної безпеки України.
У ході зустрічі було оголошено про започаткування українсько-американського Стратегічного енергетичного діалогу, який буде сприяти більш тісній співпраці причетних державних установ та компаній.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян

14.11.2018 | 08:30

 
 Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами сільських рад.
13 листопада голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян у Мухавській та Свидівській сільських радах. Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Чортківського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

more...

Відновлення військових з’єднань – це також елемент розвитку регіону! (відео)

13.11.2018 | 16:33

 

 В умовах війни на східному фронті нашої країни – питання обороноздатності є одним із найважливіших. Сьогодні значні ресурси спрямовані на те, щоб відновити, підтримувати та розвивати Збройні сили України.
Тернопільщина також посилено працює у цьому напрямі. Про це зазначив голова ТОДА Степан Барна під час засідання Ради регіонального розвитку, яка відбулася в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

more...

Продовжується робота з підготовки переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок державних коштів у 2019 році

13.11.2018 | 15:40

 

 12 листопада за ініціативи райдержадміністрації за круглим столом зібралися народний депутат України Олег Барна, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутати Тернопільської обласної ради: Василь Градовий, Василь Вислоцький, Володимир Заліщук, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак і головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Ігор Ревега. Основне, про що йшлося на зустрічі -  обговорення та формування на 2019 рік переліку об’єктів ремонту доріг за державні кошти дорожнього фонду, списку інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок ДФРР та соціально-економічної субвенції.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема