Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Вітання голови райдержадміністрації Михайла Сташківа з Днем працівників освіти!

30.09.2016 | 14:39

Дорогі освітяни! Другого жовтня ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів. Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

more...

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків особисто привітав людей похилого віку

30.09.2016 | 15:53

1 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День Ветерана. Традиційно у геріатричному відділенні, що у с. Пробіжна відбулися урочистості з нагоди свята. На заході голова районної державної адміністрації Михайло Сташків спільно із директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району Романом Данильчаком привітали присутніх та побажали міцного здоров’я, активного довголіття та вручили цінні подарунки.

more...

Проведено засідання «круглого столу» присвяченого Дню усиновлення

30.09.2016 | 14:18

Службою у справах дітей Чортківської райдержадміністрації спільно із   районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено засідання «круглого столу» присвяченого Дню усиновлення.

more...

"Тернопільщина - один з найбільш активних регіонів з децентралізації" - Геннадій Зубко

30.09.2016 | 12:33

Уряд отримує звернення від громад, які готові об'єднатися, але скаржаться на голів обласних адміністрацій. Працюватимемо з ними аж до звільнення. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтерв'ю виданню «Цензор.нет».

more...

«Зміни до Порядку надання житлових субсидій»

30.09.2016 | 10:19

8 вересня 2016 року Урядом прийнято постанову № 635 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (набрала чинності 21.09.2016).

more...

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ І ДІЙ ПРИ ЗАГРОЗІ ВЧИНЕННЯ ТЕРОРИСТИЧНОГО АКТУ

30.09.2016 | 08:51

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ М.СТАШКІВА З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

30.09.2016 | 08:45

Шановні бібліотекарі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Це свято свідчить про глибоку повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, острівцями духовності й культури, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.

more...

1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

30.09.2016 | 08:31

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

more...

У Чортківському районі планується ярмарок вакансій

29.09.2016 | 16:41

Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Сташків провів робочу зустріч із головою громадської організації «Центр Ініціатива» Олександром Хотюком за участі представника центру зайнятості Люсі Совінської та начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірини Беризовської щодо проведення у Чортківському районі заходу «Ярмарка вакансій», де безробітні жителі району зможуть ознайомитися з пропозиціями щодо можливого працевлаштування.

more...

Про зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2016 рік

29.09.2016 | 16:07

Кабінетом Міністрів України 31 серпня 2016 року прийнято постанову № 577 “Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2016 рік». Зазначена постанова прийнята на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 19 травня 2016 р. № 1384-VIII, згідно з якими прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищується з 1 грудня 2016 р. до 1247 грн. (на 10,3%), а розмір мінімальної заробітної плати – до 1600 грн.

more...

Про сплату збору при купівлі автомобіля

29.09.2016 | 11:59

Питання сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування в разі набуття права власності на легкові автомобілі регулюють Закон України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» та Порядок сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.1998 р. № 1740.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема