Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдерждміністрації Оксана Чайчук провела робочу нараду

14.11.2018 | 17:07

 
 14 листопада голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із першим заступником райдержадміністрації Іваном Заболотним провели робочу нараду щодо створення геріатричних відділень територіальних центрів на базі Ягільницької і Косівської амбулаторій,
що надають людям похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах чи потребують сторонньої допомоги, послуги соціального обслуговування.

more...

Аграрії Тернопільщини виростили високий урожай зернових

14.11.2018 | 12:39

 
 Цьогоріч в області очікується рекордний показник урожайності зерна. Про це повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської  облдержадміністрації Володимир Стахів під час прес-конференції 13 листопада.
«Не зважаючи на посушливу весняну кампанію та складні кліматичні умови, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції — нарощуються. За підсумками 10-ти місяців, приріст виробництва внутрішнього валового продукту (ВВП) сільськогосподарської продукції становить 5,4 %. Урожайність 55 центнерів з кожного гектару — доволі хороший показник. В поточному році аграрії області вироблять 2,5-2,6 млн т валового збору зернових культур», — зазначив Володимир Стахів.

more...

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

14.11.2018 | 11:37

 
 Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.
«Сьогодні всі сфери національної економіки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Україна і США започаткували стратегічний енергетичний діалог

14.11.2018 | 10:35

 
 Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром енергетики США Ріком Перрі.
Глава держави підкреслив виключно важливе значення співпраці зі США в сфері енергетики для зміцнення енергетичної безпеки України.
У ході зустрічі було оголошено про започаткування українсько-американського Стратегічного енергетичного діалогу, який буде сприяти більш тісній співпраці причетних державних установ та компаній.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян

14.11.2018 | 08:30

 
 Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами сільських рад.
13 листопада голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян у Мухавській та Свидівській сільських радах. Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Чортківського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

more...

Відновлення військових з’єднань – це також елемент розвитку регіону! (відео)

13.11.2018 | 16:33

 

 В умовах війни на східному фронті нашої країни – питання обороноздатності є одним із найважливіших. Сьогодні значні ресурси спрямовані на те, щоб відновити, підтримувати та розвивати Збройні сили України.
Тернопільщина також посилено працює у цьому напрямі. Про це зазначив голова ТОДА Степан Барна під час засідання Ради регіонального розвитку, яка відбулася в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

more...

Продовжується робота з підготовки переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок державних коштів у 2019 році

13.11.2018 | 15:40

 

 12 листопада за ініціативи райдержадміністрації за круглим столом зібралися народний депутат України Олег Барна, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутати Тернопільської обласної ради: Василь Градовий, Василь Вислоцький, Володимир Заліщук, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак і головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Ігор Ревега. Основне, про що йшлося на зустрічі -  обговорення та формування на 2019 рік переліку об’єктів ремонту доріг за державні кошти дорожнього фонду, списку інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок ДФРР та соціально-економічної субвенції.

more...

Консультує Міністр юстиції України: Як отримати земельну ділянку учаснику бойових дій

13.11.2018 | 14:07

 Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?
                                                                    Владислав Хоменчук

more...

Як стати експортером: На Тернопільщині проведуть семінар для підприємців (реєстрація)

13.11.2018 | 12:01

 

 6 грудня в облдержадміністрації для підприємців відбудеться практичний семінар «Організація зовнішньоекономічної діяльності на підприємстві або як стати експортером». Час – 9.30 год. Місце – 825 каб. (вул. Грушевського, 8).
Семінар має виключно практичну спрямованість і призначений для власників та керівників компаній, зацікавлених у виході на зовнішні ринки.

more...

Участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції

13.11.2018 | 10:13

 
 Сьогодні в малому залі засідань адмінбудинку під керівництвом голови комісії Івана Калакайла, членів комісії Надії Задорожної, Миколи Барицького, Василя Яремовського,  за участі голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника голови районної ради Петра Пушкара відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції де були заслухані питання

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема