Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Конкурс “Фінансова підтримка мікропроектів Посольством Німеччини у Києві у 2016 році”

05.02.2016 | 07:22

Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві оголошує про надання у 2016 році фінансової підтримки мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.


 

more...

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

03.02.2016 | 09:39

Чортківський міський об’єднаний військовий комісаріат проводить відбір  кандидатів на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни України  віком від 18 до 40 років. За детальною інформацією звертатися за адресою військового комісаріату: м.Чортків, вул.Шевченка 40, робочий телефон 2-14-64.

more...

Черговий раунд конкурсу соціальних проектів для сільських громад від Фонду “Монсанто”

21.01.2016 | 09:31

Фонд “Монсанто” оголошує черговий раунд конкурсу соціальних проектів для сільських громад та запрошує громадські організації до подання проектних пропозицій за наступними напрямками:


 

more...

Все про субсидії

01.07.2015 | 15:53

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій

Копії і зразки заповнення заяв та декларацій, які необхідно подавати населенню для призначення житлових субсидій за спрощеною  процедурою

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: "Я ініціюю перевірки діяльності училищ в області"

09.02.2016 | 09:20

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна дав доручення підготувати документ, відповідно до якого найближчим часом фахівцям необхідно буде провести перевірку діяльності професійних технічних закладів освіти області.

more...

На Чортківщині завершився міжобласний турнір з волейболу

08.02.2016 | 14:47

У спортивному залі Чортківської ДЮСШ відбувся традиційний міжобласний турнір з волейболу серед дівчат та хлопців, приурочений пам'яті першого директора Чортківської ДЮСШ А.Й.Романюка. Проходили змагання 6  та 7 лютого 2016 року у приміщенні спортивної школи, що біля ЗОШ №5. В турнірі взяли участь  команди з міст Івано-Франківська, Кам’янець-Подільська, Летичіва (Хмельницька обл.),  Чортківського державного медичного коледжу ім.О.Барвінського та Чортківської ДЮСШ.

more...

В с.Косів відбулися урочистості, присвячені 97-ій річниці Дня Соборності України та 98-ій річниці пам’яті Героїв Крут

08.02.2016 | 14:20

У неділю, 7 лютого, у селі Косів відбувся святковий концерт під назвою «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», який присвячений 97-ій річниці Дня Соборності України та 98-ій річниці пам’яті Героїв Крут, а також завершальний етап Різдвяної коляди. У заході взяли участь: голова райдержадміністрації Михайло Сташків, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, депутат обласної ради, директор ПАП «Дзвін», голова ради аграріїв Чортківського району Василь Градовий, сільський голова с. Косів Андрій Бідочко, начальник відділу культури, туризму національностей та релігій райдержадміністрації Галина Чайківська, представники відділів освіти та культури, активні жителі краю. 

more...

Відбулася нарада з питань надання адміністративних послуг

08.02.2016 | 14:11

Днями відбулася робоча нарада, яку провів голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із завідувачем Чортківського РС УДМС України у Тернопільській області Ілір’яном Сваричевським за участі представників районного та міського Центрів надання адміністративних послуг щодо надання додаткових адміністративних послух районному та міському Центрам надання адміністративних послуг.

more...

При Мінрегіоні створено експертну групу невідкладного реагування для вирішення питань об’єднаних територіальних громад

08.02.2016 | 10:53

З метою невідкладного реагування на проблемні питання об’єднаних територіальних громад та їх оперативного вирішення Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України створено експертну групу, яка надаватиме консультації в режимі on-line.

more...

Вимоги безпечної експлуатації газових балонів під час їхньої експлуатації

08.02.2016 | 10:35

Балони мають розраховуватися і виготовлятися за нормативною документацією, узгодженою з Держгірпромнаглядом України. Балони повинні мати ве-нтилі, щільно вкручені в отвори горловини або у витратно-наповнювальні штуцери у спеціальних балонах, що не мають горловини. Балони для стиснених, зріджених і розчинених газів місткістю більше 100 л повинні бути забезпечені паспортом.

more...

Участь Михайла Сташківа у черговій скайп-нараді

08.02.2016 | 10:04

Під головуванням голови облдержадміністрації Степана Барни сьогодні відбулася чергова щотижнева скайп-нарада із головами  райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Михайло Сташків, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник та окремі керівники структурних підрозділів, представники територіальних громад.

more...

З 8 лютого навчальний процес у школах Чортківського району буде відновлено

05.02.2016 | 14:59

Сьогодні, 5 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Сташківа відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації.

more...

Проведено рекламну компанію з відбору на військову службу за контрактом

05.02.2016 | 14:54

З метою відновлення у районі військової інфраструктури сьогодні, 5 лютого, на центральні площі міста Чорткова працівники Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату проводили рекламну компанію з відбору на військову службу за контрактом. Відтак, на площі було встановлено палатку в якій можна було переглянути брошури, оглянути плакати щодо військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

more...

Відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки і відзначення в районі 27-ї річниці виведення військ з Афганістану та з нагоди проведення заходів до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

05.02.2016 | 14:20

Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата  відбулося  засідання організаційного комітету сотні.  За участю представників Чортківської районної спілки учасників Афганської війни  та  Спілки учасників АТО присутні на засіданні оргкомітету обговорили план проведення заходів, висловили свої пропозиції, зауваження та доповнення щодо поставлених завдань. Зокрема, на засіданні вирішено та погоджено:

more...

Архів новин

  

                                                                 

                                                               

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема