Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

03.12.2019 | 09:19

 

 18 грудня (середа) о 10.00 годині в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
                                                                                                                                    

                                                                                                                                  Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Аграрії Тернопільщини посіяли озимі культури на площі 195,7 тис. га

10.12.2019 | 10:30

 Озимі зернові культури під урожай 2020 року всіма категоріями господарств посіяно на площі 195,7 тис. га, або 101% до запланованої. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

more...

Поширені та рідкісні імена, якими у 2019 називали новонароджених на Тернопільщині

09.12.2019 | 14:34

 

 Рідкісне, популярне чи традиційне? Нерідко батькам потрібен не один тиждень, аби вирішити, як назвати свою новонароджену дитину.

more...

Відбулась відеонарада

09.12.2019 | 09:46

 

 Сьогодні, 09 грудня, відбулась відеонарада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля, у якій від району взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

8 грудня оголошено днем жалоби

08.12.2019 | 09:36

 

 Президент України Володимир Зеленський оголосив 8 грудня 2019 року днем жалоби у зв'язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня цього року та призвела до людських жертв.

more...

7 грудня - День працівників місцевого самоврядування!

06.12.2019 | 16:00

 Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює значимість існування важливого інституту місцевої демократії.
Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами.
Місцеве самоврядування відіграє значно більшу роль у житті громадян, ніж будь-які центральні чи місцеві органи виконавчої влади. Органи місцевого самоврядування щороку діють ефективніше, розв’язують більшість проблем, забезпечуючи комфортне життя мешканців. І за цими успіхами стоять конкретні люди, які взяли на себе відповідальність.
Реформа децентралізації влади стала є однією з найуспішніших за всі роки незалежності, адже завдяки їй органи місцевого самоврядування отримали потужний фінансовий ресурс, широкі повноваження для розвитку та можливості стати повноцінними господарями на своїх територіях, самостійно створювати робочі місця, збільшувати доходи місцевих бюджетів.
Люди стають справжніми господарями на своїй землі, мають усі можливості для самостійного господарювання і несуть відповідальність за розвиток своїх громад. Переконаний, що децентралізація є однією з найбільш важливих передумов подальшого успішного розвитку Чортківщини та України в цілому.
Висловлюю подяку всім представникам, працівникам органів місцевого самоврядування і бажаю подальших звершень на благо наших громад, суспільства та України! Бажаю всім подальшого процвітання, реалізації всіх починань, добробуту та злагоди!

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
перший заступник
голови Чортківської
районної державної
адміністрації

more...

Відбулась зустріч родин загиблих в АТО/ООС бійців з головою ОДА Ігорем Сопелем

06.12.2019 | 15:43

 

 Члени родин загиблих в АТО/ООС бійців зустрілися з головою обласної державної адміністрації Ігорем Сопелем.

more...

Відбулось засідання комісії

06.12.2019 | 15:36

 

 Сьогодні під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод відбулось засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

more...

Відзначили День Збройних Сил України

06.12.2019 | 14:45

 

 Сьогодні, 06 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з військовослужбовцями поклали гірлянду слави, квіти та свічі до підніжжя пам’ятника Герою України, генерал- майору Сергію Кульчицького та меморіалу Героїв Чортківщини.

more...

Спеціалісти Фонду взяли участь у семінарах для безробітних громадян

06.12.2019 | 14:42

 

 Одним із головних напрямків інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області є підвищення обізнаності тимчасово безробітних громадян щодо переваг легальної зайнятості та змін у пенсійному законодавстві. З цією метою представники Фонду взяли участь у інформаційних семінарах для осіб, які перебувають на обліку у Тернопільському міськрайонному центрі та Збаразькій, Зборівській і Чортківській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

more...

Відзначили два важливих свята – День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера

06.12.2019 | 14:01

 

 06 грудня 2019 року військові відзначили два важливих свята – День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера. Сьогодні зал військової частини А1915 був заповнений військовими. Привітати присутніх завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний, заступниця голови районної державної адміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник міського голови Роман Тимофій та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку заходу настоятель храму церкви Святої Покрови Михаїл Левкович та отець Роман Герасимів Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла поблагословили захід.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема