Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Чортківщині в селі Шманьківці відбувся фестиваль "Червона калина"

15.10.2019 | 08:01

 

 14 жовтня на Чортківщині в селі Шманьківці вже традиційно відбувся фестиваль національно-патріотичної пісні «Червона калина». Захід влаштували до Дня захисника України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, 77-ї річниці утворення Української повстанської армії та 138-ї річниці від дня народження Степана Чарнецького. На фестиваль завітали перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, голова сільської ради села Шманьківці Надія Ніколайченко, місцевий аграрій Євген Шкабар, правнучка українського поета, перекладача, журналіста, громадського діяча Степана Чарнецького—Олеся Чайковська, представники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, жителі, гості краю та ЗМІ.

more...

14 жовтня – День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 77-а річниця утворення Української Повстанської Армії

14.10.2019 | 09:26

Шановні чортківчани, земляки, сини і доньки українського народу!
Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України!

14 жовтня – це пам’ятна дата в історії українського народу, що об’єднує чотири величні свята – День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 77-у річницю утворення Української Повстанської Армії.
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії, а тому особливо шановані українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємося до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
Шановні захисники України! Дякую вам за відданість нашій державі та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Нехай єднає нас світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
перший заступник голови
Чортківської райдержадміністрації

more...

Джуринському опорному закладу ЗСО І-ІІІ ступенів – 40 років

13.10.2019 | 20:13

 

 Школа – це не тільки стіни, а насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть у пам’яті учнів, колег, і вчителі - ветерани праці, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їх щирі слова подяки.

Сьогодні, 13 жовтня,  Джуринському опорному закладу ЗСО І-ІІІ ступенів – 40 років. І сьогодні ви всі ювіляри: і першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи, і колектив навчального закладу. Одні навчили, інші навчились. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління в покоління. Усі дійства відбувалися в будинку культури. В залі зібралося чимало людей, серед яких представники влади: заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, начальниця відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації Світлана Петрів, завідуюча амбулаторії ЗПСМ с.Джурин Вікторія Феник, духовенство, директори шкіл, керівники та працівники установ, підприємств і організацій району громадськість краю та інші.

more...

13 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України та День епідеміолога в Україні

13.10.2019 | 09:30

 

 Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

Працівники санітарно-епідеміологічного профілю вносять вагомий внесок у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, постійно тримаючи у полі зору питання профілактики інфекційних хвороб, дбаючи про безпеку нашого середовища життєдіяльності.
У цей святковий день висловлюю щирі слова вдячності усім працівникам санітарно-епідеміологічного профілю за високий професіоналізм та відданість обраній справі.
Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і родинного затишку.

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови Чортківської районної державної адміністрації

more...

Чотири дитини-сироти Чортківського району отримали житло

11.10.2019 | 15:25

 

 Службою у справах дітей Чортківської райдержадміністрації у 2018 році розроблена програма «Щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа». Дана програма розглянута та затверджена на сесії районної ради, де з місцевого бюджету було виділено 400 тис.грн., з них: 300 тис.грн. - на придбання житла, 90 тис.грн. – ремонт житла, 10 тис.грн. – оформлення документів.   Саме завдяки цій програмі придбано будинок із земельною ділянкою у селі Пробіжна дітям, які перебувають в дитячому будинку с.Пастуше, двоє дітей є неповнолітніми, а двоє діточок, особи із числа позбавлених батьківського піклування.
 Тому сьогодні, 11 жовтня, ключі від будинку вручили перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови Чортківської райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови  Чортківської районної ради Петро Пушкар, депутат Чортківської районної ради Іван Легкодух,  начальник служби у справах дітей Чортківської райдержадміністрації Василь Корнак, директор Чортківського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгенія Деренюк, Пробіжнянський сільський голова Назар Костецький та екс-голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук.

more...

Яким може бути розмір аліментів

11.10.2019 | 12:49

 
  Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Рекомендований розмір аліментів на дитину складає 100% прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

more...

МКМС запрацює за новою моделлю до 2020 року

11.10.2019 | 12:39

 
 Міністерство культури, молоді та спорту (МКМС) України планує завершити реорганізацію і почати функціонувати  за новою моделлю   до 1 січня 2020 року.

Для цього Кабінет Міністрів України має встановити, що Міністерство має мінімально необхідні для функціонування ресурси і службовців.

more...

"Бандерівський змаг” – гра для інтелектуальних патріотів

11.10.2019 | 11:34

 
 Організатори цих оригінальних змагань - Молодіжний Націоналістичний Конгрес та управління сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.
Як розповів начальник управління сім'ї та молоді ТОДА Ігор Чорний, "Бандерівський змаг” – перший серед багатьох національно-патріотичних заходів, які заплановані з нагоди Дня захисника України.

more...

Професіографічна екскурсія в Чорківську філію ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»

11.10.2019 | 10:14

 

 8 жовтня 2019 року провідний фахівець з профорієнтації Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Боднар організувала проведення професіографічної екскурсії для учнівської молоді Великочорнокінецької ЗОШ І-ІІІ ст. на виробництво Чорківської філії ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна».
Учням, перед початком екскурсії проведено інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки на заводі.

more...

Чортківщина готується відзначити 60-у річницю від Дня загибелі Степана Бандери

10.10.2019 | 16:59

 

 Відзначення 60-ї річниці від Дня загибелі провідника ОУН-УПА Степана Бандери на Чортківщині обговорили сьогодні, 10 жовтня, в районній державній адміністрації.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема