Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

МІП: Уряд затвердив брендбук Ukraine NOW

26.09.2018 | 17:02

 

 26 вересня 2018 року на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено рішення про затвердження технічного стандарту (брендбуку) використання бренду Ukraine NOW.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26.09.2018 | 16:47

 Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Держенергоефективностіоприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел

26.09.2018 | 15:44

 На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

more...

Павло Петренко – Як боротись з домашнім насиллям

26.09.2018 | 15:22

 Друзі, в новому відеоблозі розповідаю про те, як боротись з домашнім насиллям.

7-го грудня 2017-го року був прийнятий закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству”. Він містить низку норм, завдяки яким твердження “б’є значить любить” має відійти у минуле.

Що ви думаєте з приводу новацій? Буду вдячний за вашу думку!

more...

Підготовка до осінньо-зимового періоду - одне із питань на колегії ОДА

26.09.2018 | 15:14

 Триває колегія обласної державної адміністрації. На порядку денному кілька важливих питань. Зокрема, щодо готовності житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та про підсумки літнього оздоровлення у 2018 році.
Голова ОДА Степан Барна акцентував увагу на освоєнні коштів по "теплих кредитах" та встановленні теплових лічильників.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

26.09.2018 | 08:47

 Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?
Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

more...

Керівники району вручили комп’ютерну техніку і дидактичні матеріали директорам загальноосвітніх шкіл району

25.09.2018 | 17:24

 У новому навчальному році в Україні активно стартує реформа загальної середньої освіти під назвою «Нова українська школа». Як зазначає Міністерство освіти і науки України, Нова українська школа – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа, для батьків – відкрита, чесна і націлена на співпрацю.

Тому сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька вручили комп’ютерну техніку і дидактичні матеріали директорам Білівської, Джуринської, Косівської, Пробіжнянської, Росохацької, Улашківської, Ягільницької  ЗОШ I-III ст. та Горішньовигнанського НВК в рамках реалізації проекту «Нова українська школа», закуплених за кошти державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету.

more...

Бізнес Тернопільщини отримає кредити під 7,5% річних в гривнях

25.09.2018 | 14:40

 З 23 вересня 2018 року розпочинає діяти програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва, яка дає змогу отримати кредит за відсотковою ставкою 7,5% річних в гривнях.

more...

Голова РДА Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

25.09.2018 | 10:10

 

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у щотижневій відеонараді, яку провів  голова обласної державної адміністрації Степан Барна з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, голова районної ради Віктор Шепета, представники об`єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи. Відповідно до порядку денного, учасники наради обговорили питання:

more...

Нову якість дороги Тернопіль-Львів оцінив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман (фото,відео)

25.09.2018 | 08:15

 Траса М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська (колишня Н-02 Тернопіль – Львів – ред.) – одна з ключових магістралей для України. Ця дорога утворить транснаціональний коридор і з’єднає два моря – Балтійське і Чорне. Саме тому на її будівництво спрямували чималі ресурси та зусилля.
24 вересня перебуваючи з робочим візитом на Тернопільщині, нову якість дороги оцінив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема