Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

До уваги жителів Чортківського району!

03.04.2020 | 15:44
 
 В умовах режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та оголошеним карантином до 11.05.2020 року, в управлінні соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації працює телефонна «гаряча» лінія за номером: 2-34-88 для надання роз’яснень громадянам Чортківського району more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Участь голови РДА Арсена Марчишака у засіданні постійної комісії з питань бюджету

14.07.2020 | 10:40

 

 Сьогодні під керівництвом голови комісії Степанії Рудик за участі голови райдержадміністрації Арсена Марчишака, заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Василя Градового та окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету.

more...

Розпочаті ремонті роботи на обласній дорозі загального користування місцевого значення «Білобожниця-Теребовля»

13.07.2020 | 17:35

 

 Днями тернопільська фірма «Технобудцентр» розпочала ремонті роботи на  обласній дорозі загального користування місцевого значення «Білобожниця-Теребовля». Сьогодні з виконавцями робіт зустрілися голова райдержадміністрації Арсен Марчишак та заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний. Посадовці ознайомились із перебігом робіт та акцентували увагу на необхідності дотримання технологічних вимог.

more...

Жителі області отримують фахові консультації у телефонному режимі

13.07.2020 | 17:13

 

 Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області для надання консультаційної допомоги провели прямі лінії для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують долучитися до онлайн-анкетування щодо рухової активності під час карантину

13.07.2020 | 10:40

 

 Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» розпочав моніторинг рухової активності всіх верств населення під час карантину у Тернопільській області.

more...

Президент поставив завдання навести лад з медичним забезпеченням ветеранів АТО/ООС

13.07.2020 | 09:22

 

 Президент України Володимир Зеленський дав завдання міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову навести лад з лікуванням ветеранів АТО/ООС. Про це Глава держави заявив під час традиційної селекторної наради, яка відбулася під його головуванням.

more...

Інформація щодо COVID-19 на Чортківщині

13.07.2020 | 08:35

 

 Станом на 13 липня 2020 року всього людей, у Чортківському районі, що захворіли на COVID-19 - 103, з них 69 осіб видужало. На самоізоляції перебуває 91 особа. У період з 06 по 12 липня на облік взято 45 осіб, знято 36.

more...

Робоча зустріч із представниками ТОВ «Нива Біла»

10.07.2020 | 15:44

 

 Сьогодні, 10 липня, голова райдержадміністрації Арсен Марчишак разом із заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним зустрілись із представниками ТОВ «Нива Біла» в особі заступника генерального директора Скотта Кована та помічника генерального директора-керівника відділу співпраці з пайовиками Зоряни Живецької.

more...

Про перерахунок пенсій з 01 липня 2020 року під час години прямої телефонної лінії

10.07.2020 | 14:01

 

 Жителі області мали нагоду дізнатися про останні зміни у пенсійному законодавстві та оперативно вирішити питання, які їх турбували під час прямої телефонної лінії із начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігорем Москаликом.

more...

Керівники району оглянули спортивний зал по вул. Залізнична

10.07.2020 | 12:42

 

 Сьогодні у рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно з заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним відвідали спортивний зал по вул. Залізнична, що у м.Чорткові, де зустрілися із директором ЗОШ I-III ступенів № 6 Ігорем Юрчишином. Нагадаємо, що даний заклад споруджений за кошти державного бюджету.
 

more...

В Офісі Президента обговорили питання зниклих безвісти та полонених

10.07.2020 | 10:13

 

 В Офісі Президента України після тривалої перерви, спричиненої посиленими карантинними заходами у зв'язку з епідемією COVID-19, відбулося організаційне засідання робочої групи з питань зниклих безвісти на Донбасі та військових і цивільних заручників (полонених).

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема