Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник

18.03.2019 | 14:30

 

 Сьогодні, 18 березня 2019 року, відбулась апаратна нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. Присутніми були керівники структурних підрозділів  та спеціалісти відділів апарату райдержадміністрації.

more...

Участь у відеонараді

18.03.2019 | 10:03

 

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у щотижневій відеонараді, яку провів  голова обласної державної адміністрації Степан Барна з керівниками районних державних адміністрацій за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

more...

У Чортківській установі виконання покарань (№26) представники Церкви Адвентистів Сьомого Дня поставили концерт для засуджених

18.03.2019 | 10:01

   

 17 березня 2019 року для засуджених господарської обслуги, що відбувають покарання в установі представники Церкви Адвентистів Сьомого Дня під керівництвом пастора Василя Кривенчука поставили концерт на тему: «Христос – надія світу. Джерело життя».
         

more...

Володимир Омелян: Дороги на Тернопільщині розбудовуються і цей процес не буде зупинятися (фото)

18.03.2019 | 08:02

 

 Я дуже радий, що за останні п'ять років Україна зробила фантастичні речі. Я щиро тішуся, що дороги, які зараз будуються по всій країні, будуються в рази дешевше, ніж це було раніше. І я тішуся, що ми будуємо зараз тисячами кілометрів доріг. На цьому наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час спілкування з громадськістю у Чортківському медичному коледжі.

more...

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебував із робочою поїздкою у Чорткові

16.03.2019 | 15:25

 

 16 березня 2019 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебував із робочою поїздкою у Чорткові. Володимир Володимирович проінспектував стан доріг та оглянув місце розбудови Чортківської об’їзної дороги.

more...

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

15.03.2019 | 14:47

 

 У Прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.
Як показує практика, за 2014-2018 рр. понад півмільйона учасників програми:
 

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

15.03.2019 | 11:24

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Продан.
 Присутнім був начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак та начальник  філії «Чортківський райавтодор» Володимир Мельник. Учасники засідання заслухали питання, що стосується експлуатаційного утримання доріг. 
 

more...

Представники Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали Чортківську установу виконання покарань (№26)

15.03.2019 | 09:04

 

 15 березня  2019  р.   директор Чортківського місцевого  центру з надання безоплатної  вторинної   правової допомоги   Марія Гамбаль  та фахівець центру Богданна Цаплап у рамках роботи дистанційного пункту консультування осіб, які відбувають покарання відвідали установу
             

more...

Вибір професії – як діяти, щоб не помилитися

15.03.2019 | 08:00

 

 З метою формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії, загальної готовності до професійного самовизначення, активізації проблеми вибору професії, виявлення професійних інтересів, схильностей учнів та розширення уявлень про світ професій провідним фахівцем з профорієнтації Чортківської районної філії Іриною Боднар проведено профорієнтаційні заходи для учнівської молоді Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Звиняцької ЗОШ І-ІІ ст.
В ході заходів увага молоді була зосереджена на актуальних професіях на ринку праці, про послуги, які надаються службою зайнятості та вагомість правильного вибору професії.

more...

Міжнародний освітній соціальний проект «Майстерня Відповідальних Землян»

14.03.2019 | 17:21

 

 Служба у справах дітей РДА інформує, що благодійна організація «Благодійний Фонд «Відповідальні Земляни» впроваджує міжнародний освітній соціальний проект  «Майстерня Відповідальних Землян» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження Планети.
        

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема