Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

12.02.2019 | 08:52
more...

08.02.2019 | 15:13

 

 15 лютого 2019 року о 13.00 год. в м. Чорткові біля пам'ятника воїнам-"афганцям" відбудеться захід присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

 20 лютого 2019 року о 14.00 год. біля пам’ятника Небесній сотні (поблизу церкви  Святої Покрови) відбудеться захід присвячений Дню загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні, 5-ій річниці пам'яті Небесної сотні.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Семінар-нарада з уповноваженими представниками Білобожницької, Колиндянської та Заводської ОТГ

15.02.2019 | 12:11

 

 15 лютого 2019 року в управлінні соціального захисту населення Чортківської РДА відбулася семінар-нарада з уповноваженими представниками Білобожницької, Колиндянської та Заводської ОТГ щодо змін, передбачених  Постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019р. №18 «Про внесення змін до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора».                          

more...

Для тих, хто хоче зробити добру справу і шукає роботу – Патронатна сім’я для Вас!

15.02.2019 | 09:04

 

 Чортківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, шукає кандидатів у патронатні вихователі.

more...

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2019 | 08:28

 

 Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 30-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України, знаєте справжню ціну війни й миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.
Наснаги вам, шановні ветерани Афганістану, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Чортківщини та рідної України!
Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою

Оксана ЧАЙЧУК
Голова Чортківської районної державної адміністрації
  

more...

В Чортківському районі продовжують напрацьовувати стратегію розвитку

14.02.2019 | 18:39

 

 Сьогодні, 14 лютого, відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з активом громади Свидівської та Мухавської сільських рад.
Порядок проведення зустрічі передбачав звіт керівника району про розвиток Чортківщини у 2016-2018 роках. Присутні переглянули відеофільм про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Чортківської районної державної адміністрації щодо перспектив розвитку усіх галузей Чортківського району.
Нагадаємо, зустрічі в населених пунктах району проводяться у зв’язку із розробленням проекту Стратегії регіонального розвитку Чортківського району на 2019-2020 роки.

more...

Часткове руйнування моста у селі Лисівці: Відбулася екстренна виїзна нарада (фото)

14.02.2019 | 17:00

 

 Станом на сьогоднішній момент визначають розмір завданої шкоди внаслідок надзвичайної ситуації. Для цього буде проведена спеціальна експертиза моста. Попереду робота щодо його відновлення. Власне, яким чином це зробити та скільки часу займе вирішення цієї проблеми обговорили під час термінової наради за участі фахівців та голови ТОДА Степана Барни у четвер, 14 лютого.

more...

Зустріч голови райдержадміністрації Оксани Чайчук з активом громади

14.02.2019 | 16:00

 

 14 лютого виїзна робоча група на чолі з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук провела зустріч з громадськістю села Нагірянка. Нагадаємо, зустрічі в населених пунктах району проводяться у зв’язку із розробленням проекту Стратегії регіонального розвитку Чортківського району на 2019-2021 роки.

more...

ЗВІТ РОБОТИ #УРЯДУГРОЙСМАНА – ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

14.02.2019 | 14:55

 

 Уряд системно впроваджує три масштабні енергетичні реформи – реформу ринку газу, електричної енергії, вугільної галузі. Всі ці три реформи покликані посилити енергетичну незалежність держави, лібералізувати ринок газу, ліквідувавши монополії, підвищити енергоефективність української економіки.

more...

Бесіда щодо належного виховання дітей та попередження насильства у сім`ї

14.02.2019 | 11:01

 

 Начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Василем Корнаком спільно з директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк проведено бесіду з багатодітною мамою щодо належного виховання дітей та попередження насильства у сім`ї.

more...

В Чортківському районі діє мобільна бригада соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

14.02.2019 | 09:10

 

 Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 08  лютого 2019 року № 34 - од « Про утворення мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» при  Чортківському  районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено мобільну бригаду соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
               Основними завданнями мобільної бригади є:

more...

Змінено формуляр звернення до Європейського суду з прав людини

13.02.2019 | 15:26

 

 Увага!!! Змінено формуляр заяви, яка подається до Європейського суду з прав людини (далі – Суд). Оновлення стосуються електронного спілкування між представником і Судом, шляхом використання системи eComms.
eComms – це інструмент, який дозволяє представникам заявників спілкуватися з Судом електронними засобами. Цей спосіб надсилання та отримання документів в електронному вигляді може бути запроваджений за ініціативою Суду лише на процедурному етапі комунікації, тобто, коли про заяву було повідомлено уряду-відповідачу та коли необхідно надати свої зауваження.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема