Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

20.01.2020 | 11:15

 

 У зв’язку зі зростанням захворюваності на  грип та ГРВІ в районі  урочисті заходи з нагоди 101-ї річниці Дня Соборності України відмінено.

more...

20.01.2020 | 09:23

 22 січня – в День Соборності України о 13.00 годині на мості через річку Збруч ( смт.Гусятин) проходитиме акція єднання делегацій Тернопільської і Хмельницької областей.

Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нові сервіси Пенсійного фонду України

20.01.2020 | 15:00

 

 Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян, які сприяють відсутності виникнення потреби особистого відвідування сервісних центрів, що дає можливість уникнути черг та значно мінімізувати часові витрати як громадян, так і працівників пенсійної служби.

more...

Перерахунок пенсійних виплат з 1 січня 2020 року

20.01.2020 | 12:59

 

 У зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн., з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

more...

Стан захворюваності на грип в районі обговорили на нараді

20.01.2020 | 12:10

 

 Сьогодні у малому залі адмінбудинку перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів розширену нараду за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівниці апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій. 

more...

Легальна праця – запорука успіху та гарантій

20.01.2020 | 09:40

 

 15 січня 2020 року у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбулось чергове  засідання клубу для безробітних  “Шлях до успіху” на тему: “Легальна праця – запорука успіху та гарантій” за участю провідного юрисконсульта районної філії Ірини Григорук.
 

more...

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

20.01.2020 | 09:32

 

 В Україні гострою залишається проблема легалізації виплати заробітної плати.
Тому, одним із пріоритетних напрямків роботи державних органів виконавчої влади є питання детінізації заробітної плати та легальна зайнятість населення. “Тіньова“ зайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

more...

Проінспектували стан доріг

17.01.2020 | 17:57

 

 Стан доріг у Чортківському районі залишається під постійним контролем керівництва району. Тому сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно з представником тернопільської фірми «Техно буд центр» обстежили аварійний відрізок автомобільної дороги загального користування місцевого значення С201602 Джурин-Попівці (відрізок Палашівка-Базар).

more...

Засідав оргкомітет з питань відзначення 101 – ї річниці з нагоди відзначення Дня Соборності України

17.01.2020 | 15:46

 

 17 січня в малій залі адмінбудинку під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, представників духовенства та запрошених відбувся організаційний комітет.

more...

Тернопільщина: 14 сімей отримали квартири за підтримки державних житлових програм

17.01.2020 | 15:00

 

 Ключі та сертифікати на отримання квартир в м. Тернопіль, збудованих за підтримки державних житлових програм, отримали сьогодні 14 сімей.
Всі вони незабаром оселяться у багатоквартирному житловому будинку по вулицях Київська – Генерала Мирона Тарнавського.

more...

20-річчя журналістської діяльності

17.01.2020 | 13:05

 

 Сьогодні, 17 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно з головою районної ради Віктором Шепетою привітали редактора ТОВ редакції газети «Голос народу» Любомира Габуського із 20-річчям журналістської діяльності.

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

17.01.2020 | 12:48

 

 Під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема