Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

08.02.2019 | 15:13

 

  20 лютого 2019 року о 14.00 год. біля пам’ятника Небесній сотні (поблизу церкви  Святої Покрови) відбудеться захід присвячений Дню загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні, 5-ій річниці пам'яті Небесної сотні.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

НЕОБХІДНІСТЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

20.02.2019 | 13:00

 

 Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два напрями: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.

more...

Системні зміни в охороні здоров’я: перші результати

20.02.2019 | 12:41

 

 На засіданні 13 лютого Уряд представив звіт про свою роботу за 2018 рік. Минулого року в сфері охорони здоров’я відбулась низка важливих змін, спрямованих на покращення якості та доступності медичного обслуговування для українців. Зокрема, Уряд запустив перший етап медичної реформи, розширив програму «Доступні ліки», продовжив розбудовувати мережу кардіоцентрів.

more...

Питання справедливої сатисфакції у міждержавній справі «Грузія проти Росії»

20.02.2019 | 11:32

 

 У 2014 році Велика Палата Європейського суду з прав людини (далі – Суду) у справі «Грузія проти Росії» (заява № 13255/07) постановила, що Росією порушено низку положень Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод скоєних стосовно громадян Грузії. Однак питання справедливої сатисфакції для отримання компенсації за порушення Конвенції врегульоване рішенням від 31.01.2019 року.

more...

На території Чортківського району створено Консультаційний центр з питань захисту прав споживачів

20.02.2019 | 09:07

 

 Відповідно до Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженого заступником голови – керівником апарату Тернопільської обласної державної адміністрації від 31.01.2018 р., наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 28.12.2018 р. № 221-ОД та з метою забезпечення належного рівня захисту прав споживачів на території Чортківського району на базі Чортківського районного управління Держпродспоживслужби утворено Консультаційний центр з питань захисту прав споживачів.

more...

Проведено бесіду

20.02.2019 | 08:49

 

 19.02.2019 року начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Василем Корнаком спільно з директором Чортківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк проведено бесіду з секретарем Пробіжнянської сільської ради Орисею Польовою щодо пошуку людей, які бажають стати патронатними вихователями на період, впродовж якого рідна сім’я подолає складні життєві обставини і діти зможуть повернутися в рідну сім’ю. Під час проведення бесіди  розповсюджено листівки «Що таке патронатні сім’ї. І навіщо це потрібно».

more...

Дитина щасливою буде лише в родині

20.02.2019 | 08:46

 

 Найкраще середовище для життя й розвитку дитини – сім’я. Якщо це було б можливо, то кожна дитина зростала б в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації.

more...

Семінар-нарада щодо нових правил надання житлових субсидій в грошовій формі з березня 2019 року

20.02.2019 | 08:30

 

 З березня 2019 року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.
Тому, 19 лютого 2019 року начальником управління соціального захисту населення Чортківської РДА Цвєтковим В.Д., за участю заступника начальника управління Гащиц С.Я., начальника відділу прийому та прийняття рішень Перун А.М., керуючого Чортківським відділенням ВАТ «Державний Ощадний банк України» Козака І.С.  було проведено семінар-нараду з уповноваженими представниками ОТГ та сільських рад щодо нових правил надання житлових субсидій в грошовій формі з березня 2019 року.
На порядку денному розглянуто наступні питання:

more...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні!

20.02.2019 | 08:25

 Шановні мешканці краю!

         Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.
П’ять років минає від початку Євромайдану, що переріс в Революцію Гідності і докорінним чином змінив обличчя сучасної України. Це достатній час, щоб переосмислити те, що відбулося, зрозуміти, куди треба йти.  Головне на цьому шляху – не забувати ціну, яка була заплачена, і тих, хто віддав життя за наше майбутнє.
Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.     
         Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв!
Низько схиляємо голови перед їх  пам’яттю.
Слава Українському  народові!
Вічна слава Героям!

З повагою
Оксана ЧАЙЧУК
Голова Чортківської районної державної адміністрації
  

more...

В райдержадміністрації відбулася зустріч з керівництвом ПАП «Січ»

19.02.2019 | 18:01

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний зустрівся з керівництвом ПАП «Січ». Мова йшла про співфінансування поточного ямкового ремонту дороги місцевого значення Джурин-Попівці на відрізку дороги Палашівка-Базар.

more...

В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною

19.02.2019 | 14:17

 

 18 лютого 2019 року директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду з жителями с.Джурин Чортківського району на базі сільської ради, ФАПу та ЗОШ І-ІІІ ст., щодо пошуку людей, які бажають стати патронатними вихователями на період, впродовж якого рідна сім’я подолає складні життєві обставини і діти зможуть повернутися в рідну сім’ю.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема