Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У червні Уряд допоміг 11 284 українським родинам утеплитися до зими

26.07.2016 | 09:40

11 284 українські родини у червні цього року через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують Урядову програму з енергоефективності, так звані «теплі кредити», отримали від держави безповоротну грошову допомогу на проведення енергоефективних заходів на суму 92,49 мільйони гривень. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

У Тернополі відбудеться семінар-тренінг для журналістів з усієї України

26.07.2016 | 09:34

Взяти участь у семінарі-тренінгу, що відбудеться 28-29 липня у Тернополі, запрошуються журналісти з усієї України, як пишуть на тематику розвитку місцевого самоврядування для регіональних ЗМІ.

Кількість місць обмежена. Заявка на тренінг розмішена в тексті відповідного оголошення за адресою http://internews.ua/2016/07/seminar-training-for-journalists-in-july/. Даний захід фінансує Рада Європи. Для отримання консультацій щодо подання анкет-заявок можна звертатися до Катерини Паригіної (093-403-58-87, kparyhina@internews.ua ). 

Семінари проводиться в рамках інформаційної кампанії Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт (http://www.minregion.gov.ua/press/news/minregion-ta-proekt-radi-yevropi-ogoloshuyut-zagalnoukrayinskiy-konkurs-dlya-zmi-na-temu-detsentralizatsiyi ), оголошеного спільно Мінрегіоном та Радою Європи

more...

За допомогою системи ProZorro в Тернопільській області вдалося зекономити майже 3 мільйони

26.07.2016 | 09:19

Система публічних електронних закупівель ProZorro дозволила зекономити 2,7 мільйони гривень державних коштів. Згідно аналітичних даних системи ProZorro в Тернопільській області, планова сума закупівель становила 43,8 млн гривень. Починаючи з другої половини півріччя минулого року, станом на 22 липня 165 організаторів оголосили 1159 закупівель.

more...

Проведено засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Дня хрещення Київської Русі – України

25.07.2016 | 17:11

Сьогодні під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Людмили Мельник відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня хрещення Київської Русі – України. Це свято запроваджено згідно Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі – України».

more...

У Чортківській ДЮСШ тривають ремонтні роботи

25.07.2016 | 16:00

У Чортківській районній  дитячо-юнацькій спортивній  школі тривають ремонтні роботи. З ходом проведення робіт на цьому об’єкті  ознайомився  голова районної державної адміністрації  Михайло Сташків під час робочого візиту у навчальний заклад.

more...

Відбулась щотижнева відеонарада

25.07.2016 | 13:24

Голова районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у відеонараді, яку провів з керівниками районів голова ОДА Степан Барна.

more...

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

25.07.2016 | 12:02

У сесійній залі районної ради 22 липня  відбулася колегія  управління охорони здоров`я Тернопільської обласної державної адміністрації. Участь у роботі взяли голова райдержадміністрації Михайло Сташків, голова районної ради Віктор Шепета, міський голова Володимир Шматько, головний лікар Чортківської ЦКРЛ Роман Чортківський, депутати Тернопільської обласної ради Василь Вислоцький, Василь Градовий, Володимир Заліщук, начальник управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації, голова колегії Володимир Богайчук,

more...

Три дні у Карпатах

22.07.2016 | 12:47

З 19 по 21 липня за сприянням голови райдержадміністрації Михайла Сташківа та Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оздоровлено   20 дітей із сімей  учасників антитерористичної операції та 15 учасників АТО.   Учасники  екскурсійно-оздоровчої поїздки відвідали  Карпати, а саме: історичне місце  - пам’ятки природи – скелі «Писаний камінь» у с. Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області; мальовничий  Буковецький перевал; Ворохту; водоспад у м.Яремче.

more...

Мінсоцполітики: Субсидія – це не допомога, а можливість заощаджувати свій сімейний бюджет

22.07.2016 | 09:58

 Про це  21 липня заявив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ на семінарі з питань енергоефективності та тарифної політики Уряду.

more...

Робоча поїзда у село Біла

21.07.2016 | 15:59

21 липня голова райдержадміністрації Михайло Сташків здійснив робочу поїзду у село Біла для того, аби  зустрітися із сільським головою Надією Котузою щодо ознайомлення із проблемами громади та спільно окреслити шляхи їх вирішення.

more...

Архів новин

  

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема