Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

16.01.2019 | 08:36

 

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Делегація з Чортківщини взяла участь у заході «Збруч – ріка єднання»

22.01.2019 | 18:30

 Сьогодні делегація Чортківської райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук та першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним, заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод побували в селі Гуків Хмельницької області. Тут з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки українських земель, відбувся захід «Збруч – ріка єднання». Урочистості відбулися на межі Борщівського району (Скала-Подільська) Тернопільщини із Чемировецьким районом Хмельницької області (село Гуків).

more...

22 січня – День Соборності України

22.01.2019 | 08:12

 

 Шановні мешканці краю!

Цьогоріч, 22 січня, ми відзначаємо 100-у річницю з часу проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – День Соборності України. Це свято нагадує нам, а особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу!
Цей день став символом не лише територіального єднання, а й єднання українців у думках і серцях, адже, лише в консолідації – сила народу! Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.
Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, міста, району, області та усієї України!
Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності і єднання у майбутнє.
Слава Україні!
Героям Слава!


З повагою
Оксана Чайчук
Голова Чортківської районної державної адміністрації

more...

Урочистий захід приурочений 100-річчю проголошення Соборності України «Україно твоя доля – єдність, злагода та воля»

21.01.2019 | 18:13

 
 Сьогодні у глядацькій залі Чортківського районного комунального будинку культури ім. Катерини Рубчакової відбувся урочистий захід приурочений 100-річчю проголошення Соборності України «Україно твоя доля – єдність, злагода та воля».
На урочистості завітали народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, міський голова Володимир Шматько, депутати місцевого рівня, представники міської влади, трудових колективів, підприємств, установ та організацій, військовослужбовці, учасники АТО, студентська молодь, жителі району та представники ЗМІ.

more...

Під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулася розширена нарада

21.01.2019 | 12:59

 

 Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі голови районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.
На нараду завітав і народний депутат України Олег Барна, який зауважив, що  відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації має доводити до відома зацікавлених осіб  інформацію про неурядові проекти та гранти, в яких можна брати участь й таким чином розвивати інфраструктуру району, промисловість.

more...

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

21.01.2019 | 12:46

 
 На засіданні регіональної комісії, яке відбулось 14 січня 2019 року прийнято рішення про оголошення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.
Прийом пропозицій триватиме  з 15 січня до 28 лютого 2019 року.

more...

День Соборності України

21.01.2019 | 10:30
 

 22 січня 1918 року в приміщенні Центральної Ради у Києві підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.
У цей же день 22 січня 1919 року проголошено договір про возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день над святковим синьо-жовтим Софійським майданом у Києві лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. more...

Голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

21.01.2019 | 09:51

 
 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів  голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

До уваги громадян! В селах району прийматимуть приватні нотаріуси

21.01.2019 | 08:44

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!
 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

more...

Перевірили в якому стані перебувають лебеді на річці Серет в селі Сосулівка

21.01.2019 | 08:28

 

 Сьогодні, 20 січня,  голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та голова сільської ради села Сосулівка Василь Павлюк перевірили, в якому стані насправді перебувають лебеді, які зимують на річці. Місцеві мешканці завжди їх підгодовують. Нарахували 21 лебідь. Для пернатих головне—це мілководдя. Нічого страшного не відбувається: птахи не голодують, і їх ніхто не вбиває.
Нагадаємо: останнім часом у мережі Інтернет та у ЗМІ поширюються чутки, що у селі Сосулівка Чортківського району вбивають і виловлюють лебедів.

more...

Святкування Водохреща у Зарваниці

19.01.2019 | 20:03

 

 Зарваниця - місце, наповнене Божою любов'ю, яке єднає нас у молитві! У Марійському духовному центрі на місці джерела, переказують, колись з'явилась Мати Божа. Відтоді, кажуть, ця вода оздоровлює.
Аби прийняти у джерельній воді купіль Святої Анни в Зарваниці, сьогодні, 19 січня, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадмніністрації Борис Гусак долали сотні кілометрів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема