Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Шановні жителі Чортківщини!

23.11.2015 | 16:16

В четверту суботу листопада в Україні вшановуватимуть пам’ять жертв голодоморів: саме на цей день припадає 82-а річниця трагедії. У День пам’яті жертв голодоморів у м.Чорткові 28 листопада 2015 року о 15.30 год на центральному кладовищі відбудуться заходи (вул.С.Бандери), присвячені цим сумним сторінкам нашої історії. Запрошуємо взяти участь у  заході до Дня пам’яті жертв голодоморів, а також долучитися до  акції  зі свічками та спогадами про невинно загиблих «Запали свічку».

more...

Чортківська районна виборча комісія оприлюднює результати виборів депутатів Чортківської районної ради

05.11.2015 | 09:26


Чергові вибори депутатів Чортківської районної ради 25 жовтня 2015 року

more...

Все про субсидії

01.07.2015 | 15:53

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій

Копії і зразки заповнення заяв та декларацій, які необхідно подавати населенню для призначення житлових субсидій за спрощеною  процедурою

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У с. Джурин освятили Алею Героїв АТО

27.11.2015 | 14:29

26 листопада в рамках заходу День Гідності та Свободи у Джуринській школі урочисто відкрили Алею Героїв АТО. На захід були запрошені: заступник голови райдержадміністрації І.О.Віват, військовий комісар Л.Р.Підручний, представники духовенства, військові побратими, родичі та друзі місцевих захисників, небайдужі краяни і представники ЗМІ.

more...

Щодо грантового конкурсу у рамках Проекту ПРООН/ГЕФ

27.11.2015 | 13:44

З метою сприяння переходу до ширшого застосування енергоефективних освітлювальних приладів Програма розвитку ООН (ПРООН) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ) оголошують грантовий конкурс проектних пропозицій з формування позитивного ставлення суспільства до енергоефективних джерел світла (далі – Конкурс) у рамках Проекту “Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення”.

more...

Відбудеться зустріч з представниками Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»

27.11.2015 | 13:40

Суб’єкти підприємницької діяльності та незалежні експерти запрошуються на зустріч з представниками Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» для обговорення питань щодо розвитку малого та середнього підприємництва.

more...

Нагородження ФК «Січ» та святкування чемпіонства

27.11.2015 | 13:35

У районному будинку культури с.Ягільниця минулої неділі відбулося урочисте нагородження чемпіона, володаря кубка та суперкубка Чортківського району з футболу у 2015 році - команди ФК «Січ» с.Ягільниця.

more...

Відбулося чергове засідання Клубу взаємопідтримки для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

27.11.2015 | 11:53

27 листопада 2015 року Чортківським районним центром соціальних служб для сім’ї та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації  взяли участь у роботі Клубу взаємопідтримки для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.  Темою для обговорення була   «Попередження насильства в сім»ї».

more...

Угода про асоціацію України з ЄС – в інтересах всієї Європи, наголошує Президент після переговорів з Прем’єр-міністром Нідерландів

27.11.2015 | 10:17

Президент України Петро Порошенко після переговорів з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте заявив, що Україна розраховує на підтримку та розуміння народом Нідерландів важливості Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом не лише власно для України, але й для всієї Європи.

more...

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

27.11.2015 | 10:09

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Запухляка 26 листопада відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі засідання взяли заступник голови райдержадміністрації І.Віват, керівник апарату райдержадміністрації Л.Мельник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Т.Яблонь, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації.

more...

16 листопада Теодозія Іванівна Приємська зустріла свій славний 100- річний ювілей

27.11.2015 | 08:02

Зараз жінка мешкає у с. Капустинці із 65-літньою дочкою Дарією Степанівною, але родом ювілярка із с. Улашківці. Пані Теодозія прожила непросте життя, зазнала і голодні й холодні роки, воєнне лихоліття. Уже 15 років, як похоронила чоловіка з яким виростила і виховала чотирьох дітей (Михайла,Ольгу, Дарію і Петра),  8 онуків, 13 правнуків та 5 праправнуків.

more...

Зведена податкова накладна: коли перевищення оформляють авансом

26.11.2015 | 08:50

Відповідно до п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України податкова накладна складається у день виникнення податкових зобов'язань продавця.

more...

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації»

26.11.2015 | 08:47

Законом встановлюється, що реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій здійснюється у два етапи: перший — протягом одного року з дня набрання чинності законопроектом у разі його прийняття, та другий — протягом наступних двох років.

more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ