Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось засідання сесії районної ради

23.01.2020 | 12:37

 

 Сьогодні, 23 січня, відбулося засідання XXVІ сесії Чортківської районної ради VII скликання, під головуванням голови районної ради Віктора Шепети, в роботі якої взяли участь заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, міський голова Володимир Шматько, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій.
Перш ніж розпочати засідання заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради Світлана Грабовецька доповіла про стан захворюваності на грип та ГРВІ на Чортківщині.

more...

Делегація з Чортківщини взяла участь у заході «Збруч –ріка єднання»

22.01.2020 | 15:34

 

 Сьогодні делегація Чортківської райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним, заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод, керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник та головою районної ради Віктором Шепетою побували на Гусятинщині між Тернопільською та Хмельницькою областями.

more...

Тернопільщина та Хмельниччина зустрілись на Збручі

22.01.2020 | 14:42

 

 Багатотисячна акція «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, відбулася 22 січня на межі Тернопільської і Хмельницької областей.
Місце її проведення обрано не випадково. У різні історичні періоди Збруч був кордоном, що розділяв українців, які жили на територіях різних держав.

more...

Святкова колона з Тернопільщини вирушила на Збруч: розпочалися заходи до Дня Соборності України

22.01.2020 | 13:22

 

  Сотні людей сьогодні зібралися у Гусятині Тернопільської області з нагоди особливої дати – Дня Соборності України.
  Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято.
 

more...

У 2020 році Мінсоцполітики платитиме ОТГ за надані соцсервіси

22.01.2020 | 12:16

  

 У 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На це у бюджеті відомства закладено 150 млн грн. Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила під час робочої поїздки у Запорізьку область. 

more...

22 січня – День Соборності України

22.01.2020 | 08:47

 Шановні мешканці Чортківщини!

 Вітаю вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!
Двадцяте століття залишило нам у спадок безліч подій минулого, які не втрачають своєї значущості та актуальності, потребують боротьби українського народу за свободу, незалежність та державність.
День Соборності України ще раз нагадує, що Україна не розділена, немає окремої Східної і Західної України, у нас єдина держава, а ми – єдиний народ!
Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.
З нагоди найвеличнішого свята українського народу прийміть найкращі привітання! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, незламного українського духу, гордості за рідну націю.
Зі святом всіх – з Днем Соборності України !

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови
Чортківської районної державної адміністрації

more...

Делегація Тернопільщини перебуває з робочою поїздкою в Литві

21.01.2020 | 17:01

 

 Делегація Тернопільщини, до складу якої увійшли представники управління освіти і науки, управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації, Тернопільського національного педагогічного університету, перебуває з робочою поїздкою в Литовській Республіці.

more...

Зустріч із представниками ТОВ «Нива Біла»

21.01.2020 | 16:28

 Сьогодні, 21 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем, жителями села Базар та сільським головою Надією Тацій зустрілись із представниками ТОВ «Нива Біла» в особі заступника головного директора Скотта Кована.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участь у Національному проєкті «Гордість і слава України»

21.01.2020 | 15:45

 

 З метою гідного представлення світовій спільноті єдності української нації, сили національного духу та вшанування здобутків наших співвітчизників УІВЦ «Галактика» проводить Національно-патріотичний проект «Гордість і слава України». Поділитися своїми досягненнями на сторінках Книги пошани запрошують керівників підприємств, структур, організацій та окремих особистостей.

more...

Відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21.01.2020 | 12:01

 

 У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ на Чортківщині сьогодні, 21 січня,  у малій залі засідань адмінбудинку відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації та при Чортківській міській раді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного. У засіданні взяли участь: заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник голови міської ради Роман Тимофій, начальник управління освіти, молоді та спорту міської ради Людмила Поліщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька та інші члени комісій.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема