Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Максим Степанов: Нова модель карантину максимально враховує потреби людей та стримує поширення хвороби

13.08.2020 | 10:55

 

 Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, яка регулює правила адаптивного карантину. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на брифінгу за підсумками засідання Уряду 12 серпня.

more...

Президент підписав указ про відзначення 29-ї річниці незалежності України

13.08.2020 | 09:52

 

 Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України».
Згідно з документом, Кабінет Міністрів має розробити та забезпечити реалізацію заходів з відзначення 29-ї річниці незалежності України з урахуванням вимог щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19.

more...

У межах президентської програми «Велике будівництво» відбулася презентація проекту спорудження нової обхідної дороги навколо Києва

13.08.2020 | 08:49

 

 Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко спільно з головою Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Кубраковим презентували проект будівництва нової Київської обхідної дороги (КОД), яка пролягатиме навколо столиці. Проект планують реалізовувати до 2025 року в межах ініційованої Президентом Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво».

more...

Участь у відеонараді

12.08.2020 | 14:52

 

 Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний разом із керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник взяли участь у відеонараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Володимир Труш з керівниками районних державних адміністрацій.

more...

Новий навчальний рік у школах Тернопільщини розпочнеться за новими стандартами (відео)

12.08.2020 | 13:46

 
 З 1 вересня у школах Тернопільщини, як і в Україні загалом, необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.
Відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, під час освітнього процесу в закладах освіти необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни,

more...

Пряма телефонна лінія – зручна та безпечна форма отримання фахових консультацій щодо останніх змін у пенсійному забезпеченні

12.08.2020 | 13:43
 
 Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов упродовж години спілкувався з мешканцями області щодо останніх змін у пенсійному забезпеченні у телефонному режимі.
Під час прямої телефонної лінії додзвонювачі цікавились останніми змінами у законодавстві, зокрема, щодо доплати до пенсій родинам загиблих військовослужбовців під час участі в more...

Прийнято зміни до бюджету Тернопільської області, які не відповідають його можливостям (відео)

12.08.2020 | 13:35

 
 Депутати Тернопільської обласної ради під час сесії вкотре приймають зміни до обласного бюджету, які не відповідають його можливостям. Під час засідання голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш повідомив, що у прийнятому 6 липня рішенні є ряд невідповідностей.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

12.08.2020 | 13:28
 
 В понеділок, 14 серпня  2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення. more...

Володимир Зеленський підписав закон щодо організації та проведення азартних ігор в Україні

12.08.2020 | 12:31

 
 Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» № 768-IX, який парламент ухвалив 14 липня 2020 року.

more...

Дитяча агресія

12.08.2020 | 11:23
 
 Щороку ми спостерігаємо все більше випадків жорстокості серед дітей. Причинами дитячої агресії є негативний вплив мас-медіа та інтернету й недоліки сімейного виховання. Інколи батьки дбають, аби діти були ситі й одягнуті, а от виховання вважають справою вторинною.
  12 серпня 2020 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема