Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

19.11.2018 | 16:49

 ЗАПРОШЕННЯ

 25 листопада 2018 року о 13.00 год. відбудеться поминальна панахида та освячення пам’ятного Хреста, встановленого на місці розстрілу німецькими окупантами в’язнів Чортківської тюрми у полі між Чортковом та Ягільницею, що на Тернопільщині, на відстані 280 м від автодороги Чортків - Ягільниця.

Запрошуємо Вас своєю присутністю вшанувати пам'ять загиблих Героїв.

Контактна особа: заступник голови Чортківської районної державної адміністрації Овод Йосифа Йосипівна – тел.  097 64 125 10.

                                                  Чортківська районна державна адміністрація

more...

16.11.2018 | 15:58

  
 

   21 листопада (середа) 2018 року о 15.00 годині - захід до Дня Гідності та Свободи на площі Героїв Євромайдану.

24 листопада (субота) 2018 року:
• о 15.30 годині - поминальна панахида на центральному кладовищі м.Чорткова присвячена 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років;
• о 16.00 годині - загальнонаціональна хвилина мовчання та акція „Запали свічку”.

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Чортківщині відзначено п’яту річницю Революції Гідності

21.11.2018 | 16:25

 

 Вп'яте Україна відзначає річницю Революції Гідності. У зв’язку із цим, 21 листопада   на центральному майдані Чорткова – площі Героїв Євромайдану – відбувся захід, приурочений Дню Гідності та Свободи.   Присутні заходу віддали шану патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у відеонараді

21.11.2018 | 09:12

 

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації – голова районної призовної комісії Йосифа Овод взяла участь у відеонараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик щодо організаційного забезпечення та якісного проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України. Також присутніми були військовий комісар Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату Леонід Підручний, начальник відділу документообігу, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Якимишин, старший дільничний офіцер поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Василь Галат. 

more...

21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2018 | 08:02

                                                                                    Дорога Чортківщино!

         21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на знак вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.
У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це гордий, волелюбний народ, з високим почуттям патріотизму, а Україна – це територія гідності і свободи.
 Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.
        Нині ми йдемо шляхом до свободи й верховенства права, і повинні гідно відповідати на всі виклики часу. Адже боротьба ще не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!
        Щиро дякую кожному з вас,  дорогі земляки, особливо учасникам АТО, волонтерам – за патріотизм, за те, що робите все можливе, щоб світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.
       Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
       Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.
     Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
     Слава Україні!

З повагою
Оксана ЧАЙЧУК
Голова Чортківської районної державної адміністрації
  


      

more...

Участь у засіданні президії районної ради

20.11.2018 | 17:13

 

 Сьогодні, 20 листопада, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із заступником  голови райдержадміністрації Йосифою Овод взяли участь у засіданні президії районної ради, яку провів голова районної ради Віктор Шепета.

more...

Голова РДА Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

20.11.2018 | 16:55

 
 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів голова  облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови районної ради Петро Пушкар, Начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак, представники районної поліції та інші зацікавлені особи.

more...

Європейський суду з прав людини встановив, що розміщення виклику шляхом публічного повідомлення на сайті суду є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

20.11.2018 | 15:26

 
 У справі «Дріді проти Німеччини» (заява №. 35778/11) Європейський суд з прав людини одноголосно встановив, що розміщення виклику шляхом публічного повідомлення на сайті суду є порушенням статті 6 Конвенції, виходячи з того, що Апеляційний суд визначивши дату судового розгляду, відповідно до національного законодавства розмістив повістку на сайті суду оскільки обвинувачений був за кордоном, однак виклик до суду публічним повідомленням не забезпечив присутності особи на засіданні, під час якого розглядалася апеляційна скарга цієї особи.

more...

Консультація

20.11.2018 | 15:17

 

  Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати
                                        Роман Дергач

more...

Участь голови райдержадміністрації Оксани Чайчук у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету

20.11.2018 | 14:57

 

 Сьогодні під керівництвом голови комісії Степанії Рудик за участі голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, голови  районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника районної ради Петра Пушкара  та окремих керівників структурних підрозділів відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань бюджету.

more...

В Чортківській райдержадміністрації відбувся семінар щодо використання водних ресурсів в рамках чинного законодавства

20.11.2018 | 14:08

 

 Сьогодні у залі засідань адмінбудинку відбувся семінар з орендарями водних об’єктів Чортківського та Гусятинського районів на тему: «Використання водних ресурсів в рамках чинного законодавства». На початку учасників зібрання привітали голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, які акцентували увагу на актуальності та важливості даної теми.

more...

На Тернопільщині зменшилася кількість безробітних

20.11.2018 | 12:22

 
 Упродовж січня-жовтня 2018 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 40 тис. осіб, з них 22,3 тис. мали статус безробітного, що менше, ніж у відповідному періоді минулого року на 10,3%.
"За сприяння служби зайнятості області вдалося працевлаштувати майже 24 тисячі осіб, з них 8 тис. безробітних. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримала роботу 421 особа зі статусом безробітного.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема