Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян

13.11.2018 | 17:00

 
 Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами сільських рад.
13 листопада голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян у Мухавській та Свидівській сільських радах. Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Чортківського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

more...

Відновлення військових з’єднань – це також елемент розвитку регіону! (відео)

13.11.2018 | 16:33

 

 В умовах війни на східному фронті нашої країни – питання обороноздатності є одним із найважливіших. Сьогодні значні ресурси спрямовані на те, щоб відновити, підтримувати та розвивати Збройні сили України.
Тернопільщина також посилено працює у цьому напрямі. Про це зазначив голова ТОДА Степан Барна під час засідання Ради регіонального розвитку, яка відбулася в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

more...

Продовжується робота з підготовки переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок державних коштів у 2019 році

13.11.2018 | 15:40

 

 12 листопада за ініціативи райдержадміністрації за круглим столом зібралися народний депутат України Олег Барна, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутати Тернопільської обласної ради: Василь Градовий, Василь Вислоцький, Володимир Заліщук, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак і головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Ігор Ревега. Основне, про що йшлося на зустрічі -  обговорення та формування на 2019 рік переліку об’єктів ремонту доріг за державні кошти дорожнього фонду, списку інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок ДФРР та соціально-економічної субвенції.

more...

Консультує Міністр юстиції України: Як отримати земельну ділянку учаснику бойових дій

13.11.2018 | 14:07

 Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?
                                                                    Владислав Хоменчук

more...

Як стати експортером: На Тернопільщині проведуть семінар для підприємців (реєстрація)

13.11.2018 | 12:01

 

 6 грудня в облдержадміністрації для підприємців відбудеться практичний семінар «Організація зовнішньоекономічної діяльності на підприємстві або як стати експортером». Час – 9.30 год. Місце – 825 каб. (вул. Грушевського, 8).
Семінар має виключно практичну спрямованість і призначений для власників та керівників компаній, зацікавлених у виході на зовнішні ринки.

more...

Участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції

13.11.2018 | 10:13

 
 Сьогодні в малому залі засідань адмінбудинку під керівництвом голови комісії Івана Калакайла, членів комісії Надії Задорожної, Миколи Барицького, Василя Яремовського,  за участі голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника голови районної ради Петра Пушкара відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції де були заслухані питання

more...

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

12.11.2018 | 16:42

 
 «В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.
«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

more...

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

12.11.2018 | 16:39

 
 Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.
«Сьогодні всі сфери національної економки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Децентралізація має стати незворотною – Президент (відео)

12.11.2018 | 16:35

 
 Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку наголосив, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона має стати незворотною.
«Децентралізація, як і інші важливі реформи, про які тут сьогодні будемо детально говорити, має стати точно незворотною. Не можна будь-кому дати навіть маленький шанс на реванш. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян», - наголосив Глава держави.
«Її ефективність зайвий раз переконує нас в тому, що наступному поколінню українців ми передамо успішну європейську Україну.

more...

Знайди своє покликання

12.11.2018 | 15:38

 
 
 8 листопада 2018 року відбулося чергове засідання клубу для учнівської молоді у формі тренінгу на тему "Знайди своє покликання" за участю студентів 3 курсу Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського спеціальності «Соціальна робота».
Активними учасниками тренінгового заняття стали учні дев’ятого та десятого класів місцевої школи № 6.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема