Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

16.01.2019 | 14:59
more...

16.01.2019 | 08:36

 

more...

28.12.2018 | 12:23

                            Шановні краяни!

 Сердечно вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим. Він був  сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та їх реалізацій. Ми плідно трудилися разом – влада та громада – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти району – процвітаючими та затишними.
Хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін та миру, на який чекає кожна родина!
Щиро бажаю, щоб ці святкові дні сповнили Ваші серця любов’ю.
Нехай разом зі світлом першої Різдвяної  зорі, мелодіями щедрівок та колядок увійдуть у Ваш дім  радість, щастя та благополуччя.
Бажаю Вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки хай буде життєва дорога. Здоров’я, натхнення та Божого благословення Вам і Вашим рідним!
Нехай Ісус Христос до Вас прийде у цю святкову пору, добробут й щастя принесе з Божественого двору!
Христос Рождається! Славімо його!


З повагою
ОКСАНА ЧАЙЧУК
голова райдержадміністрації   

more...

26.12.2018 | 11:06
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сервіси Міністерства юстиції покликані полегшити життя громадян

16.01.2019 | 15:41

 

 Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стануМіністерство юстиції України запровадило пілотний проект «Онлайн-запис через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС».
Змістом цього пілотного проекту є можливість громадян подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, а саме, за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Перейти на веб-портал можливо за наступним посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/
З використанням відповідного веб-порталу громадяни мають змогу подати до відділів ДРАЦС наступні заяви:

more...

В райдержадміністраціяї проведено семінар-навчання щодо нових правил надання житлових субсидій в 2019 році

16.01.2019 | 12:09

 

 З 1січня 2019 року Міністерство соціальної політики запровадило зміни в соціальних виплатах, увівши монетизацію житлових субсидій, які раніше громадяни отримували у вигляді знижки на оплату комунальних послуг.
Тому, 16 січня 2019 року управлінням соціального захисту населення Чортківської РДА було проведено семінар-нараду з уповноваженими представниками ОТГ та сільських рад щодо нових правил надання житлових субсидій в 2019 році.

more...

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ: ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

16.01.2019 | 10:02

 

 Згідно Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування  громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 р № 271( зі змінами згідно наказу Мінсоцполітики №1763 від 23.11.2018 р) роботодавці з чисельністю штатних працівників понад 8 осіб  до 31 січня 2019 року зобов'язані подати  службі зайнятості відповідну інформацію затвердженої форми за 2018 рік. 

more...

Запобігання насильству в Україні: вступило в дію нове законодавство

16.01.2019 | 08:53

 

 З 11 січня 2019 року набрав чинності Закон України №2227-VIII «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами», який вносить корективи в трактування понять "згвалтування" і "сексуальний злочин"
Верховна Рада ухвалила цей закон 6 грудня 2017 року 241 голосом народних депутатів.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук зустрілася з активом та мешканцями с.Скородинці та с.Біла

15.01.2019 | 17:10

 

 15 січня відповідно до графіку об’їздів населених пунктів голова райдержадміністрації Оксана Чайчук зустрілася з активом та мешканцями сіл Скородинці та Біла. Саме на таких зборах жителі села вирішують різні питання життєдіяльності громади, саме тут відбуваються конструктивні та ділові розмови щодо вирішення різних проблем, яких немало в повсякденному житті.

more...

Зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з активом с.Швайківці та с.Шманьківці

15.01.2019 | 16:59

 

 Сьогодні в рамках проведення виїзних зустрічей з громадськістю, відбулась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з жителями с.Швайківці та с.Шманьківці з метою обговорення актуальних та проблемних питань населених пунктів. Громадяни мали змогу задавати питання, що стосувалися всіх сфер життєдіяльності населення.

more...

Степан Барна: Завдяки ініціативі Президента село отримає абсолютно нову якість первинної медицини

15.01.2019 | 10:27

 

 В Україні розпочалося масштабне будівництво перших 517 нових сільських амбулаторій моно- та групової практики. Головна ціль ініціативи Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина» у сільській місцевості – якість і доступність первинної медичної допомоги для 14 млн сільських жителів по всій країні. Про це, а також про стан реалізації, кінцеву мету, темпи в регіонах і хендбук з упровадження телемедицини говорили на селекторі з регіонами під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

more...

Не маю жодного сумніву, що процес приєднання парафій до ПЦУ продовжиться – Президент

15.01.2019 | 08:23

 

 Президент Петро Порошенко переконаний, що парафії церков, які є в Україні, продовжать приєднання до єдиної помісної Православної Церкви України. «Я не маю жодного сумніву, що той процес, який зараз розпочався – він буде продовжений», - сказав Глава держави під час подячного молебня у Рівному.

more...

На Чортківщині відбувся фольклорно-мистецький обряд "Маланка ходила-бажала всім злагоди і миру"!

14.01.2019 | 17:12

 

 Просто неба вокальні колективи разом із місцевими жителями виконували колядки та щедрівки.
На святкування приїхало чимало гостей не лише з околиць населених пунктів — на забаву приїхали й мешканці сусідніх міст. Багато хто завітав вперше й був приємно вражений неповторним колоритом і атмосферою дійства.
Захід продовжився в сільському будинку культури села Стара Ягільниця.

more...

В Старій Ягільниці встановлено національний рекорду України по найбільшій кількості костюмованих Маланок та Василів на одній локації

14.01.2019 | 16:47

 

 14 січня в селі Стара Ягільниця відбувся районний фольклорно-мистецький обряд «Маланка ходила-бажала всім злагоди й миру».
На довгоочікуваний захід завітали наступні гості: народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник ПАП «Довіра» Олег Войцишин, представники відділів та управлінь структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, жителі краю та представники мас-медіа.
Захід розпочався із встановлення національного рекорду України по найбільшій кількості костюмованих Маланок та Василів на одній локації.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема