Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Підтримай українську армію, і тим зроби свою інвестицію в мирне та спокійне життя для своїх дітей, свого народу!

31.01.2015 | 09:48

Хоча ми не кликали війну, втім вона сама увірвалася в наш дім шаленим «градом». Тому наші батьки, сини, чоловіки змушенні стати на захист нашого з вами життя. Росія зайшли так далеко, що уже не рахує ні погиблих українців, ні своїх вояк. Незважаючи на те, що протягом останніх років попередня влада систематично знищувала нашу армію, скорочуючи її фінансування, у Збройних силах зберігся міцний кадровий потенціал, завдяки якому ми можемо дати відсіч загарбнику. Український народ здолав бандита Януковича – здолає і агресора Путіна.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Допомога демобілізованим особам у пошуку роботи

27.03.2015 | 16:40

Демобілізовані з військової служби учасники антитерористичної операції за допомогою у пошуку роботи можуть звернутись до будь-якого зручно розташованого для них центру зайнятості.
В центрі зайнятості громадяни можуть отримати  такі соціальні послуги: допомогу в пошуку роботи, консультацію з працевлаштування, підвищення кваліфікації, професійне навчання, допомогу при відкритті власної справи, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

more...

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини провів заступник голови райдержадміністрації Іван Віват

27.03.2015 | 16:24

Сьогодні під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, сектору кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВСУ в Тернопільській області, лікувальних закладів та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, головною метою якої є захист прав дитини.

more...

ЄБРР надає унікальну можливість для подальшого розвитку вашого бізнесу

27.03.2015 | 14:18

Якщо Ваш бізнес відповідає наступним критеріям:
 
-            До 250 працівників
-           Приватна власність: більше 50% належить громадянам України
-           Період діяльності підприємства не менше 2 років
-           Гарна ділова репутація
-           Позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта
-           Сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового
 
І

more...

Міжнародний Бізнес Форум SUBF 2015

27.03.2015 | 11:45
Товариство “Кратос” запрошує експортерів та виробників Тернопільщини взяти участь у Міжнародному Бізнес Форумі “SUBF 2015”, який відбудеться у місті Кошице (Словаччина) 20-23 квітня 2015.
“SUBF 2015”- це словацько-український (організований представниками 2-х країн) міжнародний бізнес форум, який проходитиме за участю інших країн Євросоюзу. Форум є першим українським майданчиком для вітчизняних експортерів на території ЄС, який дозволяє зібрати велику кількість іноземних інвесторів і замовників без галузевого обмеження. more...

Щодо участі у форумі

27.03.2015 | 11:36

До обласної державної адміністрації надійшла інформація від Адміністрації Маршалка Підкарпатського воєводства Республіки Польща стосовно участі у Міжнародному ярмарку екологічно чистого продовольства та високоякісних продуктів харчування “Ekogala”, який відбудеться 29-31 травня 2015 року у місті Жешув.
Просимо розповсюдити інформацію серед зацікавлених осіб згідно додатку.

more...

Відбулася засідання постійної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

27.03.2015 | 11:28

Сьогодні під головування заступника голови Чортківської райдержадміністрації Івана Вівата в управлінні соціального захисту населення відбулося засідання постійної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.
 

more...

Міжнародний конкурс інвестиційних проектів

27.03.2015 | 11:19


2 березня 2015 року стартував Міжнародний конкурс інвестиційних проектів, організований:
Міжнародним правовим центром EUCON
Польсько-Українською господарчою палатою
Міжнародним аудиторським союзом
Конкурс завершиться 15 травня 2015 року у Варшаві,  де буде оголошено переможців.

more...

У селі Нагірянка Чортківського району облаштують алею пам’яті Героїв України

27.03.2015 | 11:00

Сьогодні перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації В.Б.Запухляк провів нараду з питань закладення у Чортківському районі алеї Героїв України. У нараді взяли участь начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борова Л.В., директор державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Фреяк В.Й. та запропонували закласти алею Героїв України у с. Нагірянка Чортківського району.

more...

Тернопільщина:На Чортківщині завершився турнір з футзалу серед колективів фізкультури, підприємств та організацій

26.03.2015 | 16:44

Спорткомплекс „Економіст” м.Чорткова зібрав усіх любителів футзалу Чортківщини, адже 10,11,12,16 та 17 березня 2015 року  відбулись  ігри Турніру з футзалу серед колективів фізкультури, підприємств та організацій.

more...

У Чортківській РДА відбулася колегія

26.03.2015 | 15:37

У райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Запухляк В.Б. В роботі, крім членів колегії, взяли участь сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району.

more...

Архів новин

  
                                                     

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
                                                    
 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ