Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги жителів Чортківщини!

29.07.2015 | 16:43

З метою проведення  заходів по попередженню спалаху гострих кишкових інфекцій серед населення м. Чорткова, пов’язаних з аварійною ситуацією на водогоні «Білокамінна» та постанови Головного державного санітарного лікаря м.Чорткова, Чортківського, Гусятинського та Підволочиського районів постановлено негайно припинити подачу води з мережі водозабору «Білокамінна» в мережу міста з 29.07.2015р., провести ревізію та при необхідності ремонтні роботи мережі водозабору «Білокамінна».

more...

Все про субсидії

01.07.2015 | 15:53

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій

Графік  виїзних днів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи по субсидіях  

Доручення голови райдержадміністрації №36 від 18 червня 2015 року "Про створення робочої групи"

Склад робочої групи із проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи по субсидіях

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Заходи щодо попередження спалаху гострих кишкових інфекцій серед населення м. Чорткова, пов’язаних з аварійною ситуацією на водогоні «Білокамінна»

29.07.2015 | 16:54

Сьогодні відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Б.Запухляка, за участі членів комісії щодо негативних результатів лабораторних досліджень питної води з мережі водозабору «Білокамінна» (район Кадуб). Слід зауважити, що на дану районну комісію, представники міської ради, які попередньо були запрошені, так і не прийшли.

more...

29 липня 1865 року народився Андрей Шептицький, Архієпископ Української греко-католицької церкви, Митрополит Галицький, блюститель Київського митрополичого престолуМитрополит Андрей Шептицький

29.07.2015 | 12:18

Народився Роман-Олександр Шептицький (таке світське ім’я митрополита) 29 липня 1865 року в селі Прилбичі біля Яворова на Львівщині в родині Івана й Софії. Помер у Львові 1 листопада 1944 року.

more...

На потреби армії мешканці Тернопільщини сплатили понад 52 млн грн

29.07.2015 | 11:19

Таку суму військового збору перерахували жителі області до бюджету з початку 2015 року. Виконання прогнозного показника становить 117,4%.
За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, впродовж червня поточного року до бюджету області надійшло 11,3 мільйонів гривень військового збору, а це на 2,5 млн грн більше ніж передбачалось.  

more...

Вивезення (ввезення) готівки: порядок переміщення через митний кордон

29.07.2015 | 10:55

 Порядок переміщення готівки (у тому числі дорожніх чеків) і банківських металів через митний кордон України регламентується Інструкцією про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України, що затверджена постановою Правління Національного банку України від 27.05.2008 р. № 148 (далі – Інструкція 148).

more...

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

29.07.2015 | 10:38

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, сектору кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВСУ в Тернопільській області, лікувальних закладів та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ