Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.04.2019 | 16:56

 24 квітня (середа) 2019 року у Чорткові по вул. Шевченка біля пам`ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи відбудеться поминальна панахида з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС. Початок – о 12.00 год.

25 квітня (четвер) 2019 року о 10.00 годині у районному комунальному будинок культури ім. Катерини Рубчакової відбудеться благодійна акція «Подаруй дитині радість Великодня», спрямована на підтримку для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.                                                                         Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі Великоднього кошика.

11 травня (субота) 2019 року об 11.00 годині у районному комунальному будинку культури ім. Катерини Рубчакової, в рамках відзначення 100-річчя Чортківської офензиви відбудеться ІІ конкурс-фестиваль хорових колективів духовної музики Бучацької Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи».

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Історична подія для усієї Тернопільщини - медичний університет отримав звання національного (фото)

22.04.2019 | 14:47

 
 З нагоди присвоєння Тернопільському медичному університету статусу національного у святковій залі зібралися викладачі та студентство закладу. Цього знаменного дня всі чекали давно, адже серед трьох вишів Тернополя лишень медичний не був удостоєний високого звання “національний”. Проте, у середу, 17 квітня Президент України Петро Порошенко підписав довгоочікуваний Указ.

more...

"За чисте довкілля"

22.04.2019 | 14:34

 
 Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», що проходить у нашій державі вже не один рік, покликана заохотити кожного з нас, віддячити матінці природі за ті безцінні дари, якими вона сповнює наше життя, а також звернути увагу на проблеми оточуючого середовища. Така динаміка виснажує природні ресурси Землі, відновлення яких потребує тривалішого часу, аніж ми можемо надати.
Саме тому з метою очищення довкілля,19 квітня, до Всеукраїнської акції долучились держслужбовці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Степан Барна про розширення меж природного національного парку «Дністровський каньйон»:це добрий крок, що дасть результат для всієї області (відео)

22.04.2019 | 13:19

 
 900 гектарів, на які збільшилася територія національного природного парку «Дністровський каньйон», дозволять не тільки розширити його територію, а й вирішити цілу низку проблем, в тому числі, й екологічного характеру. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час брифінгу, на якому акцентував на важливості підписання Указу Президента України Петра Порошенка «Про зміну меж національного природного парку «Дністровський каньйон».

more...

Відбулась чергова відправка призовників району на строкову військову службу

22.04.2019 | 10:53

 
 Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком. Строкова військова служба - це, в першу чергу, виконання свого обов'язку!

Сьогодні, 22 квітня, відбулась чергова відправка  призовників  району на строкову військову службу до лав Збройних сил України.

З напутніми словами та побажаннями перед майбутніми солдатами виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний.

more...

Відбулася відеонарада

22.04.2019 | 10:00

 
 Сьогодні, 22 квітня, голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів  голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

Уряд затвердив порядок ведення Електронного реєстру лікарняних

22.04.2019 | 08:13

 
 Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено Кабінетом Міністром України. Документ розроблено фахівцями Фонду соціального страхування України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Пенсійного фонду України.

more...

Участь Чортківщини в акції "За чисте довкілля"

19.04.2019 | 14:34

 

 Вплив людини на довкілля стає все більш активним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я. Проте, в результаті проведених заходів з благоустрою та завдяки високій свідомості мешканців  санітарний стан території району цієї весни значно покращився.
Працівники Чортківської РДА на чолі з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук,  першим заступником райдержадміністрації Іваном Заболотним, керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник не перестають активно долучатися  до прибирання Чортківщини. 

more...

Міні-ярмарок вакансій

19.04.2019 | 13:22

 
 
 З метою прискорення укомплектування вакантних посад касира-операціоніста та спеціаліста з обслуговування клієнтів Чортківського відділення Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк»  17 квітня фахівцями Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організовано і проведено  міні-ярмарок вакансій

more...

Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 року в Чортківському районі

19.04.2019 | 12:19

 
 19 квітня 2019 року голова районної державної адміністрації підписала розпорядження № 115-од "Про закінчення опалювального сезону 2018/2019 років у Чортківському районі".
Керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв`язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря.
Отож, завершити опалювальний сезон 19 квітня 2019 року в закладах охорони здоров`я, освіти, культури, установах та організаціях, інших об`єктах соціальної сфери району.

more...

Чортківська РДА долучилась до флешмобу «Велосипедом на роботу»

19.04.2019 | 11:31

 

 Їздою на велосипеді можна насолоджуватися в будь-якому віці. Цей той вид спорту, яким можна займатися практично все життя. З метою мотивації працівників установ, закладів, організацій всіх форм власності до використання екологічного виду транспорту сьогодні, 19 квітня, за ініціативи Чортківської міської ради, працівники райдержадміністрації приєдналися до загальноміського флешмобу «Велосипедом на роботу». У заході взяли участь: голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема