Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Про оголошення Дня жалоби у Чортківському районі

19.10.2018 | 10:58

 

 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2018 року №791-од «Про оголошення Дня жалоби у Тернопільській області», у зв’язку із трагічною загибеллю викладачів та студентів у Керченському політехнічному коледжі, з метою вшанування пам’яті загиблих:
1. Оголосити у Чортківському районі 19 жовтня 2018 року Днем жалоби.
2. На знак скорботи за загиблими у День жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території району.
3. Виконавчим комітетам сільських рад відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Голова районної державної                                   
          адміністрації                                                                        О.Т.ЧАЙЧУК

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про початок опалювального сезону 2018-2019 року в Чортківському районі

19.10.2018 | 16:12

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук підписала розпорядження №276-од "Про початок опалювального сезону 2018-2019 року в Чортківському районі".
Даний документ видано відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи метеорологічну ситуацію із пониження середньодобової температури навколишнього середовища на території Чортківського району.
Отож, з 22 жовтня 2018 року розпочнеться опалювальний сезон в закладах охорони здоров’я, освіти, культури, установах та організаціях, інших об’єктах соціальної сфери та житлових приміщеннях, при умові відсутності боргів за спожиті теплоносії.

more...

Засідав клуб жінок учасників АТО Чортківщини

19.10.2018 | 13:05

 

 19 жовтня в Чортківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді засідав клуб жінок учасників АТО Чортківщини. На зустріч завітали голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук та заступник голови райдержадміністрації  Йосифа Овод.  У невимушеній обстановці присутні обговорили  проблемні питання та визначили шляхи їх вирішення, ділилися  життєвим досвідом.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

19.10.2018 | 12:01

 

 18 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Присутніми були начальник  філії «Чортківський райавтодор» Володимир Мельник, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак. Учасники засідання заслухали питання, що стосується експлуатаційного утримання доріг.

more...

Степан Барна на бізнес-саміті «Шовковий шлях»: Зовнішньоторговельний оборот товарами області з Китаєм за півроку склав майже 12,5 млн. доларів

19.10.2018 | 11:41

 

 Протягом кількох днів у м. Чжанцзяцзе Китайської Народної Республіки триватиме бізнес-саміт «Шовковий шлях 2018». Участь у ньому беруть і представники Тернопільщини, зокрема голова облдержадміністрації Степан Барна. Власне, участь делегації з Тернопільщини на бізнес-саміті в Китаї стала можливою завдяки Юрію Котику, голові Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua».

more...

РОЗПОЧИНАЄ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ЩОДО ДОСТУПУ ДО МІН’ЮСТ НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

19.10.2018 | 10:31

 

 Міністерство юстиції України хоче зробити послуги для людей більш якісними та наблизити їх до кожного громадянина. Для цього ми розпочинаємо опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.
Мета цього опитування – деталізувати потреби громадян у нотаріальних послугах у сільській місцевості, адже на даний момент у сільській місцевості проживає 13 млн українців.

more...

На Тернопільщині оголошено день жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю десятків українців у Керчі

19.10.2018 | 09:34

 

 Те, що сталося у Керчі в середу, 17 жовтня, важко осягнути здоровим глуздом: 18-річний хлопець влаштував теракт і розстріляв у місцевому політехнічному коледжі своїх однолітків, а також заклав вибуховий пристрій, який призвів до десятків смертей. Серед загиблих та постраждалих – студенти та працівники закладу. Ця трагедія не може залишати байдужими та не може не викликати реакції, адже потерпіли українці, їхні рідні та близькі. У зв’язку з цим на Тернопільщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни 19 жовтня оголошено Днем жалоби.

more...

Працівників суду знайомили з державними соцівльними гарантіями при вивільненні

19.10.2018 | 08:23

 

 У звязку з реорганізацією, відповідно до Указу Президента України № 451/2017, Чортківського районного суду Тернопільської області та запланованим масовим вивільненням працівників, 18 жовтня цього року фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели семінар із вивільнюваними працівниками. 
 

more...

18 ЖОВТНЯ - ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

18.10.2018 | 17:56

 Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.
Сьогодні на Чортківщині відбулася вулична акція «Хода за свободу», яка пройшла від костелу св. Станіслава до площі Героїв Євромайдану.

more...

Засідала Громадська рада при Чортківській РДА

18.10.2018 | 16:01

 

 Сьогодні при районній державній адміністрації відбулося перше засідання новоствореної Громадської ради під керівництвом голови Громадської ради Андрія Павлюка. У зібранні із представниками даної ради зустрівся перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний.
На порядок денний виносилось чотири питання, які потребували обговорення, а саме:

more...

До уваги жителів Чортківського краю!

18.10.2018 | 15:38

 

 В Україні напередодні стартували військово-повітряні навчання "Чисте небо-2018" - за участю країн НАТО, відлуння якого, в прямому розумінні цього слова, всі ми відчули сьогодні. Два потужних звукових удари відчули практично всі, та навіть більше, жителі Гусятинського району також не на жарт занепокоїлись. Після чого до Чортківської райдержадміністрації та Чортківського районного відділу УДСНС почали поступати чимало дзвінків занепокоїних громадян щодо цих звукових ефектів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема