Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Законодавство про охорону праці жінок, неповнолітніх та інвалідів.

25.09.2017 | 11:25

    Особлива увага в законодавстві приділяється охороні праці жінок.
Забороняється застосування праці жінок на важких роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах, крім деяких підземних робіт (нефізичних робіт або робіт із санітарного та побутового обслуговування).

more...

Голова РДА Михайло Сташків взяв участь у відеонараді

25.09.2017 | 10:45

 Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь у черговій відеонараді, яку провів заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Ігор Вонс. Від району до роботи долучилися заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, військовий комісар Чортківського ОМВК Василь Масьовський, начальник філії «Чортківський автодор» Володимир Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ, представники об`єднаних територіальних громад району.

more...

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

22.09.2017 | 14:32

 

 За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.

more...

Оголошення

22.09.2017 | 09:45

 З метою підготовки приміщення Чортківського районного центру зайнятості  до початку опалювального періоду, центр зайнятості оголошує конкурсний відбір суб`єктів господарювання, фірм, які спеціалізуються:
• на проведенні робіт  з огляду (обстеження)  у громадський будівлі  стану герметезації вводів інженерних мереж.
• на проведенні робіт з перевірки (чистки) димових і вентиляційних каналів з метою визначення їх придатності для відводу продуктів згоряння та відповідної вентиляції при спалюванні газу .

more...

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

22.09.2017 | 08:22

 У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

more...

На Чортківщині відкрили оновлений Центр обслуговування платників

21.09.2017 | 12:22

    В урочистій атмосфері у присутності платників податків, представників громадських та підприємницьких організацій, засобів масової інформації та працівниками Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із головою районної ради Віктором Шепетою та начальником Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Русланом Цвігуном перерізали сьогодні, 21 вересня, символічну стрічку при вході до Центру обслуговування платників, який розташований на 1 поверсі, в лівому крилі адмінбудинку.
 

more...

Різдво Пресвятої Богородиці - 21 вересня

21.09.2017 | 10:46

   Різдво Пресвятої Богородиці - 21 вересня. У невеличкому галілейському місті Назареті жила літня подружня пара - Іоаким і Анна. Обоє були праведні і благочестиві. Святе подружжя Іоаким і Анна довгий час були бездітними і плакали про те, що у них немає дітей. Одного разу Іоаким у велике свято приніс в Єрусалимський храм дари Господу Богу. Але священик не захотів прийняти дарів Іоакима, тому що він був бездітний, а діти вважалися благословенням Божим.

more...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

20.09.2017 | 16:23

   Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

more...

Основне питання порядку денного - ліквідація наслідків стихії, пов’язаної із складними погодними умовами на території Чортківського району

20.09.2017 | 16:14

   20 вересня відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації, голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації Михайло Сташків.

more...

У селі Шманьківці відбулося виїзне засідання оргкомітету з підготовки до обласного фестивалю мистецтв української національно-патріотичної пісні «Червона калина»

20.09.2017 | 10:08

 18 вересня відбулось виїзне засідання оргкомітету з підготовки до обласного фестивалю мистецтв української національно-патріотичної пісні «Червона калина» (14 жовтня), яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Віват у селі Шманьківці, за участі голови районної ради Віктора Шепети, депутата обласної ради Володимиром Заліщуком, депутата районної ради Євгена Шкабара, директора РБК ім. К.Рубчакової Йосифи Овод, головного спеціаліста відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Марії Мельник де було напрацьовано основні напрямки роботи щодо підготовки програми заходу та обговорено ряд організаційних питань. Даний фестиваль приурочений 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії, до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва, Дню захисника України та 136-ій річниці від Дня народження Степана Чарнецького.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема