Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

21.03.2018 | 11:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Подворові обходи роблять студенти в рамках проекту «Медичні огляди в селах Чортківщини» (відео)

23.03.2018 | 14:26

       «Медичні огляди в селах Чортківщини» – таку назву має пілотний проект, у рамках якого студенти місцевого медзакладу проводять подвірні обстеження людей.


 

more...

Фонд соціального страхування інформує:

23.03.2018 | 10:48

   Осучаснюємо страхові виплати
Одним із пріоритетних завдань Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території міста Чорткова та Чортківського району.

more...

Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

23.03.2018 | 10:41

   Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко.

«Ми з особливою наполегливістю працюємо над членством в НАТО. Наша мета – у наступному 10-річчі стати членом Альянсу», - сказав  Президент. «Разом з Україною Північноатлантичний альянс став би сильнішим і ефективнішим, ніж сьогодні», - наголосив Петро Порошенко та зауважив, що «держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії».

more...

Особливості кампанії декларування у 2018 році

23.03.2018 | 10:38

декларацДекларувати свої доходи — це конституційний обов’язок громадян.

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ) громадян, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) розподіляються на дві категорії: осіб, які зобов’язані подавати річну декларацію, та осіб, які мають право подати декларацію добровільно.

more...

Семінар “Легальна зайнятість — запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту працівників”

22.03.2018 | 18:22

  Під такою назвою 22 березня 2018 року відбувся семінар з соціальними партнерами, який ініціював Чортківський районний центр зайнятості. Участь у заході прийняли соціальні партнери центру зайнятості, а саме:

more...

В Чортківській райдержадміністрації відбувся семінар щодо створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу та фермерського господарства

22.03.2018 | 18:00

 Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу/фермерського господарства з «нуля» для сільських голів та зацікавлених суб’єктів господарювання: фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та осіб, що мають на меті започаткування власної справи. На початку учасників зібрання привітав перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, який акцентував увагу на актуальності та важливості даної теми.

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 14:12

 Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область. Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год.

more...

Чортківчани переглянули духовну виставу «Хресна дорога Тернистий шлях Ісуса Христа Сина Божого»

22.03.2018 | 11:58

 21 березня 2018 року  у районному комунальному будинку культури ім.Катерини Рубчакової  відбулася духовна вистава «Хресна дорога Тернистий шлях Ісуса Христа Сина Божого» у виконанні аматорського театру с. Колодіївка Скалатської об’єднаної територіальної громади. Автор сценарію та постановник Ірина Потерейко. Режисер театралізованого дійства Ігор Натолочний. Театралізована вистава відбулася за сприяння управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Уряд розпочав виплати підвищених пенсій військовим

22.03.2018 | 11:52

 Завдяки урядовій ініціативі вже до кінця квітня перераховані пенсії отримають 536 тис. пенсіонерів 
Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (Постанова Кабінету Міністрів №103 від 21 лютого 2018 року). На початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Разом до списків включено 536 тисяч пенсіонерів силових органів. Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок.

more...

Із засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

22.03.2018 | 10:25

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Віват очолив засідання спостережної комісії при Чортківській райдержадміністрації. Серед запрошених на засіданні  були начальник сектору превенції Чортківського  ВП  ГУНП  в Тернопільській області  І.Р.Стрільчук, старший інспектор групи СВПР  підполковник  внутрішньої служби  Т.Б.Бакун, фахівець соціальної  роботи із суб`єктами  Чортківського районного сектору ЗМУ з питань виконання кримінальних покарань  та пробації  Міністерства юстиції М.М.Швець.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема