Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Прес-служба повідомляє

Про стан соціального забезпечення внутрішньо переміщених громадян України обговорювалося на засіданні координаційного штабу

22.10.2014 | 17:29

Чергове засідання Міжвідомчого районного координаційного штабу сьогодні провів заступник голови райдержадміністрації Віват І.О. Під час зустрічі учасники засідання обговорили питання, пов’язані із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються із тимчасово окупованої території Донецької, Луганської областей та АР Крим.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації підписав розпорядження «Про початок опалювального сезону 2014/2015 року для окремих споживачів в Чортківському районі»

22.10.2014 | 16:30

Згідно розпорядження першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації Запухляка В.Б. «Про початок опалювального сезону 2014/2015 року для окремих споживачів в Чортківському районі» № 312-од та керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи метеорологічну ситуацію із пониження середньодобової температури навколишнього середовища на території Чортківського району,  а також беручи до уваги звернення керівників бюджетних установ та організацій з 22 жовтня 2014 року для окремих споживачів в Чортківському районі розпочнеться опалювальний сезон.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністрації

22.10.2014 | 15:18

Захистити права дитини, такою є головна мета постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, чергове засідання якої відбулося 22 жовтня поточного року.
Службою у справах дітей підготовлено відповідні пакети документів з питань, включених до порядку денного. В основному вони стосувались доцільності позбавлення батьківських прав тих батьків, які неналежним чином виконують свої обов’язки, надання дозволів на продаж, дарування житла та інші.

more...

Конкурс органів місцевого самоврядування у проекті Фонду Демократії ООН (UNDEF)

22.10.2014 | 13:58

       З метою упровадження кращих практик демократичних процедур у повсякденну роботу органів місцевого самоврядування України (далі – ОМС) Західноукраїнський ресурсний центр оголошує конкурс з відбору ОМС для участі у проекті “Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України”, який фінансується за рахунок Фонду Демократії ООН (UNDEF).

more...

Талановитим учням Тернопільщини призначили стипендії Президента України

22.10.2014 | 10:52

Міністерство освіти і науки України наказом від 17 жовтня 2014 року № 1184 призначило стипендії Президента України талановитим учням Тернопільщини - переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, I-ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2013/2014 навчального року, які показали найкращі результати відповідно у кожному класі та секції.

more...

Візит ділових кіл України до Швеції

22.10.2014 | 09:29

З метою пошуку нових та розширення сегменту традиційних ринків збуту, створення сприятливих умов для виходу національних підприємств на ринки країн Європи та залучення іноземних інвестицій в українську економіку, а також проведення ефективних бізнес заходів, делегація ділових кіл на чолі з Президентом Міжнародної Торгової Палати з 20 по 22 листопада 2014 року здійснить робочий візит до Королівства Швеція. В рамках даного виїзду відбудуться ділові переговори із шведськими партнерами у тому числі з керівництвом Торгово Промислової Палати у Стокгольмі.

more...

Президент підписав Закон про невідворотність покарання за окремі злочини

22.10.2014 | 09:19

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини".  

more...

22 жовтня оголошено Днем жалоби на Тернопільщині

22.10.2014 | 07:54

Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, у зв’язку із загибеллю в зоні проведення антитерористичної операції жителя м. Заліщики Станіслава Лаврика 22 жовтня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.

more...

Президент доручив цього тижня розпочати опалювальний сезон

22.10.2014 | 07:52

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні.

more...

Відбулася нарада - семінар із сільськими головами

21.10.2014 | 16:15

Перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Запухляк В.Б. провів нараду-семінар з головами селищної та сільських рад району за участі заступника голови райдержадміністрації Вівата І.О., заступника голови районної ради Хруставки Л.М., керівника апарату Мельник Л.З., директора ДП «Чортківське лісове господарство» Фреяк В.Й., працівників правоохоронних органів та райвійськкомату.

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ