Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В Тернопільській облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

19.09.2019 | 16:56

 

 19 вересня директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський спільно із заступником начальника управління – начальником відділу міжнародних зв’язків та фандрайзингу управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації Наталією Зарицькою зустрілися з представниками Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (з мандатом роботи на територіях Івано-Франківської, закарпатської та Тернопільської областей) Лешеком Кочаком та Пер-Еріком Стафансоном.

more...

У проекті бюджету на 2020 рік закладено достатньо коштів для всіх отримувачів субсидій, – Юлія Соколовська

19.09.2019 | 12:54

 

 У проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг.

more...

Відбулися урочистості з нагоди Дня Рятівника та 120-тої річниці пожежної охорони Чортківського району

18.09.2019 | 16:18

 

 Сьогодні на подвір’ї Чортківського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області зібралася велика дружня родина рятувальників району та області, щоб відзначити професійне свято - День рятівника та 120-ту річницю пожежної охорони Чортківського району. На урочистому заході були присутні не лише працівники ДСНС, а й ветерани та чимало гостей. Серед них -  начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, міський голова Володимир Шматько.

more...

Що робити, якщо ви стали свідком булінгу?

18.09.2019 | 15:34

   Булінг – навмисне повторюване фізичне чи психологічне насильство з боку особи або групи осіб, що не носить характеру самозахисту і відбувається, здебільшого, в організованих колективах з певною особистою метою (наприклад, бажання самоствердитися, заслужити авторитет). 
 

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у засіданні президії районної ради

18.09.2019 | 15:04

 

 18 вересня 2019 року відбулось засідання президії районної ради, в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, яке провів голова районної ради Віктор Шепета.
В рамках підготовки до XXІ сесії районної ради VII скликання, яке відбудеться 20 вересня 2019 року, члени президії розглянули ряд питань її порядку денного:

more...

Виїзні прийоми громадян у Монастириському, Теребовлянському та Чортківському районах

18.09.2019 | 12:47

 
 Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян у Монастириському, Теребовлянському та Чортківському районах. Дані заходи є одним із методів інформаційно-роз’яснювальної роботи, за допомогою яких громадяни мають змогу отримувати роз’яснення щодо пенсійного забезпечення не відвідуючи органів Фонду.

more...

Із засідання постійної комісії районної ради сьомого скликання з питань бюджету

18.09.2019 | 12:41

 
 Сьогодні, 18 вересня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету під керівництвом Степанії Рудик за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Петра Пушкаря, та окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Як розпізнати булінг

17.09.2019 | 16:14

 

 Цькування можуть проявлятися як у вигляді психологічного тиску, так і фізичних знущань. Найбільш поширеними видами булінгу є:

more...

Засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі

17.09.2019 | 16:10

 

 17 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі під керівництвом голови комісії Михайла Демковича, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадмінстрації Йосифи Овод та голови районної ради Віктора Шепети.

more...

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отриматистатус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

17.09.2019 | 11:30

 

 Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема