Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

17.02.2017 | 12:44

 Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

more...

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

17.02.2017 | 12:36

 16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

more...

Заборонені предмети не потрапили до ув’язнених Чортківської установи виконання покарань (№ 26)

17.02.2017 | 10:26

 Бажання громадян любою ціною передати для своїх рідних, близьких та друзів  заборонені предмети набирає нових обертів. Збираючи посилки для осіб взятих під варту та засуджених, вони разом із продуктами харчування  намагаються із хитрощами  передати речі які є забороненими.

more...

Антикризові заходи мають убезпечити населення від відключень

17.02.2017 | 09:51

 Надзвичайна ситуація в енергетиці передбачає максимальне навантаження на енергоблоки, які працюють на газовій групі вугілля, для того, щоб зменшити споживання антрацитової групи.
Запроваджені сьогодні Урядом антикризові заходи покликані убезпечити населення від відключень, а також забезпечити сталу роботу енергосистеми, в першу чергу, промислових підприємств.

more...

Із засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції

17.02.2017 | 09:27

 16 лютого 2017 року під керівництвом голови комісії Івана Калакайло за участі голови райдержадміністрації Михайла Сташківа, голови  районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата, заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь та окремих керівників структурних підрозділів відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції.

more...

Громади Тернопілля запрошують взяти участь у конкурсі

16.02.2017 | 17:00

 Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві оголошує про надання у 2017 році фінансової підтримки мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

more...

Відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку,підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі

16.02.2017 | 16:53

   16 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі. Комісія відбулася за участі: голови районної державної адміністрації Михайла Сташківа, голови районної ради Віктора Шепета, першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Заболотного, заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь та окремих керівників структурних підрозділів.

more...

Відзначення Стрітення Господнього, у Чортківській установі виконання покарань (№26)

16.02.2017 | 12:23

 15  лютого  2017 року  капеланом Чортківської УВП о. Євгеном Гаврилишиним у церкві святого Апостола та Євангеліста Івана, що на території установи було відправлено святкову літургію з нагоди Стрітення Господнього, а також освячено воду та стрітенські свічки.
              

more...

На Чортківщині відзначили 28-у річницю виведення військ з Афганістану

16.02.2017 | 10:25

 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме на Стрітення Господнє у 1989 році з Афганістану була виведена остання колона радянських військ. З нагоди 28-ї річниці від цієї дати у нашому місті відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

more...

Вічний біль – Афганістан

16.02.2017 | 08:45

 Відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28 – річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у  Чортківській установі виконання покарань (№26)

         

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема