Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З 1 липня пенсії в межах до 10 740 гривень не підлягають оподаткуванню

24.06.2016 | 15:33

З 1 липня набирає чинності Закон України від 2 червня 2016 року №1411-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій», яким внесено зміни до п.п. 164.2.19 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України та визначено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом,

more...

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24.06.2016 | 15:10

Голова Чортківської районної державної адміністрації Михайло Сташків сьогодні  провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації. На засідання комісії запрошено головного фахівця Чортківського РВ Управління ДСНС України в Тернопільській області Андрія Кастранця та Джуринського сільського голову М.Чіля.

more...

Про проведення семінарів-навчань

24.06.2016 | 15:00

Обласною державною адміністрацією заплановано проведення у районах безкоштовних семінарів-навчань для представників структурних підрозділів райдержадміністрацій, підвідомчих підприємств, установ та організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності району щодо здійснення електронних державних закупівель в системі «PROZOR.RO» за участю представників електронного майданчика «PROM.UA».

more...

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі – України».

24.06.2016 | 09:47

У документі зазначається необхідність відзначення свята на належному рівні, враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід'ємної частини європейської цивілізації, визнання ролі хрещення Київської Русі - України для української державності, збереження і розвитку національної культурної та історичної спадщини.

more...

Відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Дня Конституції, Дня державної служби та з нагоди 75-річчя Акту відновлення Української Держави

23.06.2016 | 17:25

 Напередодні відзначення 20-ої річниці Конституції України та з нагоди Дня державної служби, відзначення 75-річчя Акту відновлення Української Держави у районному комунальному будинку культури ім.Катерини Рубчакової сьогодні відбулися урочисті заходи. Святкування розпочалися на урочистій ноті із виконання Державного Гімну України. 
 

more...

Відбулося шосте пленарне засідання сесії районної ради

23.06.2016 | 16:56

Голова Чортківської районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у засіданні шостої сесії районної ради. Провів засідання голова районної ради Віктор Шепета за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, керівників структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, установ та організацій району, сільських голів, працівників виконавчого апарату районної ради та представників ЗМІ.

more...

Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

22.06.2016 | 16:53

17 червня відбулось заключне засідання організаційного комітету з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», за результатами якого визначено трьох переможців у різних номінаціях.

more...

Нарада з питань лікування туберкульозу у районні

22.06.2016 | 15:51

Боротьба з туберкульозом, збереження життя і здоров’я людей, своєчасне виявлення та лікування цього захворювання має велике значення. Для підвищення рівня обізнаності людей необхідно поширювати інформацію про симптоми туберкульозу, його діагностику та лікування, а також щодо важливості встановлення ефективного контролю за поширенням цієї хвороби. Тому 22 червня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата відбулася нарада з питання виявлення та лікування туберкульозу серед жителів Чортківського району.

more...

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків провів виїзний прийом громадян

22.06.2016 | 15:22

Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Сташків провів особистий прийом громадян у селах Косів, Звиняч та Скомороше Чортківського району. Зі своїми проблемами до очільника краю звернулися жителі сіл, які всі були прийняті і вислухані. Громадяни виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, під час прийому громадян порушувалися питання ремонту дороги,  проведення польових робіт та догляду за посівами, питання здачі молока, щодо надання матеріальної допомоги та соціального обслуговування населення.

more...

Участь голови райдержадміністрації Михайла Сташківа у президії районної ради

22.06.2016 | 13:01

 21 червня голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь у президії Чортківської районної ради, яка відбулася під  керівництвом голови районної ради Віктора Шепети, за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, яка обговорила та затвердила пропозиції до порядку денного другого пленарного засідання шостої сесії Чортківської районної ради, яка запланована на 23 червня 2016 року.

more...

Архів новин

  

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема