Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги жителів Чортківщини!

29.07.2015 | 16:43

З метою проведення  заходів по попередженню спалаху гострих кишкових інфекцій серед населення м. Чорткова, пов’язаних з аварійною ситуацією на водогоні «Білокамінна» та постанови Головного державного санітарного лікаря м.Чорткова, Чортківського, Гусятинського та Підволочиського районів постановлено негайно припинити подачу води з мережі водозабору «Білокамінна» в мережу міста з 29.07.2015р., провести ревізію та при необхідності ремонтні роботи мережі водозабору «Білокамінна».

more...

Все про субсидії

01.07.2015 | 15:53

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій

Графік  виїзних днів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи по субсидіях  

Доручення голови райдержадміністрації №36 від 18 червня 2015 року "Про створення робочої групи"

Склад робочої групи із проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи по субсидіях

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про роботу Управління щодо реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення

30.07.2015 | 11:55

Результативність роботи Пенсійного фонду передусім оцінюється за такими критеріями,  як своєчасність виплати пенсій,  покращення якості надання послуг громадянам.
Забезпечено своєчасну і в повному обсязі виплату пенсій та грошової допомоги 22 704 пенсіонерам.  Із загальної чисельності пенсіонерів 83,4 % осіб одержують пенсію за віком, 9,9 % – по інвалідності, 4,4 % – по втраті годувальника, 1,6 % – за вислугу років, 0,7 % – соціальні пенсії.

more...

Кількість одержувачів субсидій на Тернопільщині збільшилась у 7,2 разів

30.07.2015 | 11:47

За допомогою програми житлових субсидій державну соціальну підтримку станом на 24.07.2015 отримало понад 50,3 тис. сімей області. Це на   43,3 тис. сімей більше порівняно з відповідним періодом 2014 року, чисельність одержувачів субсидій збільшилась в 7,2 разів.

more...

У райдержадміністрації відбулася нарада із головами селищної та сільських рад

30.07.2015 | 11:29

Нараду-семінар з головами селищної та сільських рад 29 липня провів голова райдержадміністрації Михайло Сташків, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Запухляка, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник та начальника відділу майнових відносин районної ради Ярослава Дзиндри. На порядок денний було винесено ряд актуальних питань.

more...

Необхідно законодавчо унеможливити підкуп виборців – Президент

30.07.2015 | 09:26

Президент наголошує на необхідності негайної розробки доповнень до виборчого законодавства, які б унеможливили підкуп голосів виборців та забезпечити чесне проведення місцевих виборів 25 жовтня.

more...

Заходи щодо попередження спалаху гострих кишкових інфекцій серед населення м. Чорткова, пов’язаних з аварійною ситуацією на водогоні «Білокамінна»

29.07.2015 | 16:54

Сьогодні відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Б.Запухляка, за участі членів комісії щодо негативних результатів лабораторних досліджень питної води з мережі водозабору «Білокамінна» (район Кадуб). Слід зауважити, що на дану районну комісію, представники міської ради, які попередньо були запрошені, так і не прийшли.

more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ