Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Шановні працівники соціальної сфери району!

31.10.2014 | 15:41

Прийміть  найщиріші  вітання  з  нагоди  професійного свята!
На  ваші  плечі  покладене одне  з  найважливіших  і найвідповідальніших  завдань — державна підтримка і соціальний захист громадян.  Пенсіонери,  інваліди, малозабезпечені  верстви населення,  діти-сироти — це ті люди, які щодня потребують  вашої  уваги,  підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте  необхідні  кожній людині віру, впевненість та надію.  

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

31.10.2014 | 15:37

Під головуванням першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації Запухляка В.Б. відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На початок ведення засідання Валерій Богданович ознайомив присутніх із порядком денним колегії. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів, промислових підприємств та сільські голови, які розглянули перелік винесених питань.

more...

Про створення загонів оборони говорилося на нараді за участі тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара обласного військкомату Володимира Катинського

31.10.2014 | 14:04

Сьогодні у малій залі засідань районної ради сільські голови Чортківщини разом із першим заступник голови Чортківської райдержадміністрації Запухляком В.Б., заступником голови райдержадміністрації Віватом І.О., заступником голови районної ради Хруставкою Л.М., керівником апарату Мельник Л.З., заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства П.В.Волошином, а також комісаром Чортківського райвійськкомату Леонідом Підручним заслухали інформацію тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара обласного військкомату Володимира Катинського щодо необхідності створення в нашому районі територіальних загонів оборони.

more...

55 працівників соціальної сфери відзначили з нагоди професійного свята

31.10.2014 | 13:39

55 працівників соціальної сфери отримали відзнаки за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики соціального захисту населення з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначають у першу неділю листопада. Їх вручив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк 31 жовтня.


 

more...

Створять комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам із зони АТО

31.10.2014 | 10:36

При районних держадміністраціях, Тернопільському та Чортківському виконавчих комітетах створять комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам із зони АТО. Про це повідомили на засіданні Міжвідомчого обласного координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Засідання 30 жовтня провів перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.


 

more...

Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 96-ї річниці ЗУНР

30.10.2014 | 16:49

Сьогодні відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі 96 – ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки. Провів засідання заступник голови райдержадміністрації Віват І.О. та ознайомив присутніх з розпорядженням голови  «Про відзначення в районі 96-ї річниці утворення ЗУНР». В ході засідання членами оргкомітету обговорено сценарій проведення заходів та вирішено провести мітинг-реквієм на міському кладовищі, що по вул. Степана Бандери біля могили Січових Стрільців 3 листопада о 16.00 год.
За результатами проведеної зустрічі дано ряд доручень, що стосувались покладання квітів  до пам’ятників, могил; участі молоді навчальних закладів у заходах.

more...

Під час наради обговорювалися фінансової питання ДЮСШ

30.10.2014 | 14:24

Про стан фінансування спортивної школи сьогодні говорилося на нараді під головуванням першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації В.Б.Запухляка за участі заступника голови районної ради Л.М.Хруставки, голови міської ради М.В. Вербіцького, начальника відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації О.В.Галущака, директора Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи В.Г.Градового, начальника фінансового управління райдержадміністрації Г.О.Ізвєкової та головного бухгалтера міської ради Н.І.Бойко.

more...

Зареєструватися на пробне ЗНО можна буде з 01 листопада

30.10.2014 | 13:26

З метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та змістом тестового зошита, бланків відповідей, в березні 2015 року проводитиметься пробне тестування.

more...

Під час засідання «круглого столу» було розглянуто питання щодо соціально-правового захисту дітей

30.10.2014 | 13:14

З метою соціально-правового захисту дітей, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Корнаком В.Д. та головним спеціалістом відділу опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації        Бедрило О. М. 30 жовтня поточного року організовано та проведено засідання «круглого столу» на базі  коледжу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу.

more...

Президент підписав Указ про посилення соціальних гарантій учасників АТО і мешканців Донбасу

30.10.2014 | 10:38

Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким посилюється соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також громадян, які проживають на території Донецької і Луганської областей.

more...

Інформація щодо умов забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

30.10.2014 | 10:18

      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №374 від 11 серпня 2014р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та окремих категорій населення, переліку таких засобів» держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.
       

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ