Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага!!! УМГ "Прикарпаттрансгаз" Богородчанське ЛВУМІ повідомляє про тимчасове припинення газопостачання на ГРС Чортків

18.05.2015 | 14:34

Повідомляємо, що у зв'язку з проведенням планових вогневих робіт на лінійній частині МГ "Союз" в районі населеного пункту Колиндяни, враховуючи період найменшого споживання природного газу споживачами України, буде припинено газопостачання на ГРС Чортків з 8.00 26.05.2015р. до 20.00 год. 29.05.2015 р.

Для особистої безпеки та недопущення виникнення аварійних ситуацій усім споживачам необхідно: - до повного відновлення газопостачання припинити користування газовими приладами та перекрити крани перед ними.

more...

УВАГА!!!

23.04.2015 | 09:23

ДО 25 ТРАВНЯ 2015р. ВСІ ПІДПРИЄМСТВА (крім державних та комунальних) ЗОБОВ’ЯЗАНІ НАДАТИ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРАТОРУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СВОГО КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА (КОНТРОЛЕРА)

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Зустріч Преосвященного Владики Дмитра (Григорака) із головою Чортківської райдержадміністрації

26.05.2015 | 11:52

З нагоди призначення нового голови райдержадміністрації  сьогодні до Михайла Сташківа завітав Владика Дмитро (Григорак) Єпископ Бучацький. Владика привітав голову з новою посадою та благословив Михайла Федоровича на новому робочому місці,  побажав помочі Божої у всіх добрих справах та починаннях на благо української держави і народу.
«Хай Боже благословення буде з Вами, у всякому ділі й слові та сповнить всі Ваші задуми та бажання!» - додав о.Дмитро Григорак.

more...

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії

26.05.2015 | 11:22

Сьогодні в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Відбулася робоча нарада з питань проведення мобілізації на території району

26.05.2015 | 09:31

З ініціативи т.в.о. керівника апарату Тернопільської ОДА В.Шумади та військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату полковника В.Катинський 25 травня у сесійній залі районної ради відбулася робоча нарада з питання проведення п’ятої черги мобілізації на території району. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації М.Сташків, заступник голови райдержадміністрації І.Віват, заступник голови районної ради Л.Хруставка, військовий комісар об’єднаного військового комісаріату Л.Підручний, секретар міської ради М.Бевз, керівники силових структур району, представники медичних установ, селищний та сільські голови.

more...

У райдержадміністрації відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Чортківської райдержадміністрації Сташківа М.Ф.

25.05.2015 | 18:20

Сьогодні, 25 травня, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна представив новопризначеного очільника Чортківської районної державної адміністрації Михайла Сташківа.
На початку  проведення заходу Степан Барна вручив грамоту за громадську позицію та волонтерську роботу  директору  ПАП «Дзвін» В.С.Градовому, а також  наголосив на важливості забезпечення ротації військовослужбовців шляхом проведенням ефективної мобілізаційної кампанії. Також очільник області подякував усім військовослужбовцям, волонтерам та будівельникам краю.

more...

Участь першого заступника голови райдержадміністрації В.Б.Запухляка у засіданні президії районної ради

25.05.2015 | 14:58

Перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Валерій Запухляк взяв участь у засіданні президії районної ради, яка відбулася під керівництвом заступника голови Чортківської районної ради Любомира Хруставки. Учасники засідання обговорили питання запропоновані на розгляд 38 сесії Чортківської районної ради, яка відбудеться 28 травня поточного року. Члени президії постійних комісій районної ради активно обговорили загальний перелік питань порядку денного та висунули ряд пропозицій, які взято до уваги.

more...

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

25.05.2015 | 14:55

Сьогодні, 25 травня, перший заступник голови райдержадміністрації В.Б.Запухляк та заступник голови райдержадміністрації І.О.Віват взяли участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету.

more...

Обговорено питання щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

25.05.2015 | 14:26

Громадські слухання з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади відбулися 23 травня у великому залі засідань районної ради, ініціатором яких виступила міська рада. Участь у заході взяли виконувач обов’язків заступника голови ОДА І.Бабійчук, перший заступник голови райдержадміністрації В.Запухляк, заступник голови районної ради Л.Хруставка, міський голова М.Вербіцький,  директор Офісу реформ у Тернопільській області В.Литвинчук, сільські голови та громадськість міста.

more...

На Чортківщині відбулася районна військово-спортивна гра Українського козацтва "Джура"

25.05.2015 | 11:37

Виховання справжнього патріота України є одним із пріоритетних напрямів виховання молоді. З метою поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості,  активної громадянської позиції, здорового способу життя 23 травня у с.Ягільниця Чортківського району в урочищі «Білавино» відбулася районна військова спортивна гра Українського козацтва «Джура».

more...

Героїв з Тернопільщини відзначено орденом "За мужність"

25.05.2015 | 10:11

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) бійців АТО з Тернопільщини.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено:

more...

22 травня в селі Мухавка Чортківського району біля пам’ятника Тараса Шевченка відбувся захід з нагоди 154-ї роковини з дня перепоховання праху Великого Кобзаря на Чернечій горі

25.05.2015 | 09:52

Мешканці міста та ближніх сіл Стара Ягільниця, Ягільниця, Нагірянка за доброю традицією, яка передається із покоління в покоління, в цей день зібрались біля пам’ятника  Великого Кобзаря, де звучали твори Т.Шевченка та Державний Гімн,  а всечесний отець Дмитро відправив поминальну панахиду.

more...

Архів новин

  
                                                     

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
                                                    
 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ