Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Підтримай українську армію, і тим зроби свою інвестицію в мирне та спокійне життя для своїх дітей, свого народу!

31.01.2015 | 09:48

Хоча ми не кликали війну, втім вона сама увірвалася в наш дім шаленим «градом». Тому наші батьки, сини, чоловіки змушенні стати на захист нашого з вами життя. Росія зайшли так далеко, що уже не рахує ні погиблих українців, ні своїх вояк. Незважаючи на те, що протягом останніх років попередня влада систематично знищувала нашу армію, скорочуючи її фінансування, у Збройних силах зберігся міцний кадровий потенціал, завдяки якому ми можемо дати відсіч загарбнику. Український народ здолав бандита Януковича – здолає і агресора Путіна.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради

30.03.2015 | 16:53

27 березня відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Відкрив та вів засідання голова Громадської ради Іван Стечишин. Під час засідання було розглянуто та проведено обговорення ряду важливих питань. Зокрема, розглянуто питання порядку денного: затвердження положення про Громадську раду при Чортківській районній державній адміністрації та затвердження плану роботи Громадської ради та плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік.

more...

До уваги суб’єктів господарювання

30.03.2015 | 15:04

У зв’язку із численними зверненнями громадян щодо підвищення цін на основні продукти харчування на споживчому ринку району, просимо звернути особливу увагу на дотримання граничних торговельних надбавок на окремі продовольчі товари, що встановлені згідно розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 03 червня 2008 року № 392 «Про  регулювання цін на виробництво окремих продовольчих товарів та внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.02.2008 № 72 “Про граничні торговельні надбавки на окремі продовольчі товари”.

more...

Щотижнева нарада сьогодні відбулася у райдержадміністрації

30.03.2015 | 14:02

Щотижневу нараду сьогодні провів перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Валерій Запухляк за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата, заступника голови районної ради Любомира Хруставки із керівниками структурних підрозділів, відділів, управлінь райдержадміністрацій та служб району. Першочергово присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Зокрема. про порядок надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг під час наради інформував присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цвєтков В.Д., який детально ознайомив присутніх із процедурою та формою надання субсидій, акцентувавши увагу на формі бланку заяв про призначення житлової субсидії та формі бланку декларації про доходи і витрати.

more...

Відзначення 8 та 9 травня має об’єднати країну – Президент

30.03.2015 | 08:38

Президент Петро Порошенко наголошує на тому, що його Указ про відзначення 8 та 9 травня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, а також Дня Перемоги має на меті об’єднати країну.

«8 травня – це вшанування загиблих. Це день пам’яті. Ми маємо низько схилити голови перед загиблими. Обидва мої діда були на війні. Брати моєї мами всі були на війні. Вони звільняли Україну. Вони робили все можливе для того, щоб доповзти до Дня перемоги. Я буду вшановувати їх пам’ять 8 травня», – сказав Президент в інтерв’ю телеканалу ICTV.

more...

Допомога демобілізованим особам у пошуку роботи

27.03.2015 | 16:40

Демобілізовані з військової служби учасники антитерористичної операції за допомогою у пошуку роботи можуть звернутись до будь-якого зручно розташованого для них центру зайнятості.
В центрі зайнятості громадяни можуть отримати  такі соціальні послуги: допомогу в пошуку роботи, консультацію з працевлаштування, підвищення кваліфікації, професійне навчання, допомогу при відкритті власної справи, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

more...

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини провів заступник голови райдержадміністрації Іван Віват

27.03.2015 | 16:24

Сьогодні під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, сектору кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВСУ в Тернопільській області, лікувальних закладів та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, головною метою якої є захист прав дитини.

more...

ЄБРР надає унікальну можливість для подальшого розвитку вашого бізнесу

27.03.2015 | 14:18

Якщо Ваш бізнес відповідає наступним критеріям:
 
-            До 250 працівників
-           Приватна власність: більше 50% належить громадянам України
-           Період діяльності підприємства не менше 2 років
-           Гарна ділова репутація
-           Позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта
-           Сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового
 
І

more...

Міжнародний Бізнес Форум SUBF 2015

27.03.2015 | 11:45
Товариство “Кратос” запрошує експортерів та виробників Тернопільщини взяти участь у Міжнародному Бізнес Форумі “SUBF 2015”, який відбудеться у місті Кошице (Словаччина) 20-23 квітня 2015.
“SUBF 2015”- це словацько-український (організований представниками 2-х країн) міжнародний бізнес форум, який проходитиме за участю інших країн Євросоюзу. Форум є першим українським майданчиком для вітчизняних експортерів на території ЄС, який дозволяє зібрати велику кількість іноземних інвесторів і замовників без галузевого обмеження. more...

Щодо участі у форумі

27.03.2015 | 11:36

До обласної державної адміністрації надійшла інформація від Адміністрації Маршалка Підкарпатського воєводства Республіки Польща стосовно участі у Міжнародному ярмарку екологічно чистого продовольства та високоякісних продуктів харчування “Ekogala”, який відбудеться 29-31 травня 2015 року у місті Жешув.
Просимо розповсюдити інформацію серед зацікавлених осіб згідно додатку.

more...

Відбулася засідання постійної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

27.03.2015 | 11:28

Сьогодні під головування заступника голови Чортківської райдержадміністрації Івана Вівата в управлінні соціального захисту населення відбулося засідання постійної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.
 

more...

Архів новин

  
                                                     

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
                                                    
 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ