Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

27 липня на Тернопільщині — День жалоби

26.07.2016 | 16:25

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації Степана Барни, у зв’язку із загибеллю уродженець села Медин Підволочиського району, Руслана Гевка 27 липня оголошено Днем жалоби у Тернопільській області.

more...

Українці масово відмовляються від опалення газом

26.07.2016 | 16:11

Уже понад 18 тисяч українських родин відмовилися від газу і, скориставшись Урядовою програмою з енергоефективності, встановили у своїх оселях котли, які працюють на альтернативних видах палива. Лише за останні три тижні придбано 2 444 «негазових» котли, що утричі більше, ніж за весь червень 2016 року. Про це, аналізуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності, повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

26.07.2016 | 15:58

Під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Сташківа відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Віктор Овчарук, сільський голова с.Залісся Ольга Копистинська та запрошені. Під час засідання комісії присутні заслухали питання щодо надання дозволу на тимчасове влаштування малолітніх дітей-сиріт у сім’ю для подальшого їх влаштування у сімейні форми виховання.

more...

Нарада з питань ліквідації ДП «Чортківський комбінат шкільних та студентських їдалень»

26.07.2016 | 14:16

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Сташківа відбулася нарада з питань ліквідації ДП «Чортківський комбінат шкільних та студентських їдалень». Участь у засіданні взяли директор ДП «Чортківський комбінат шкільних та студентських їдалень», голова ліквідаційної комісії Галина Бойчук, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Володимир Коцюк, начальник відділу економічного розвитку  і торгівлі райдержадміністрації Ірина Березовська, начальник Чортківського міськрайонного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Іван Садовський, представники відділу освіти райдержадміністрації та місцевої прокуратури.

more...

У червні Уряд допоміг 11 284 українським родинам утеплитися до зими

26.07.2016 | 09:40

11 284 українські родини у червні цього року через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують Урядову програму з енергоефективності, так звані «теплі кредити», отримали від держави безповоротну грошову допомогу на проведення енергоефективних заходів на суму 92,49 мільйони гривень. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

У Тернополі відбудеться семінар-тренінг для журналістів з усієї України

26.07.2016 | 09:34

Взяти участь у семінарі-тренінгу, що відбудеться 28-29 липня у Тернополі, запрошуються журналісти з усієї України, як пишуть на тематику розвитку місцевого самоврядування для регіональних ЗМІ.

Кількість місць обмежена. Заявка на тренінг розмішена в тексті відповідного оголошення за адресою http://internews.ua/2016/07/seminar-training-for-journalists-in-july/. Даний захід фінансує Рада Європи. Для отримання консультацій щодо подання анкет-заявок можна звертатися до Катерини Паригіної (093-403-58-87, kparyhina@internews.ua ). 

Семінари проводиться в рамках інформаційної кампанії Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт (http://www.minregion.gov.ua/press/news/minregion-ta-proekt-radi-yevropi-ogoloshuyut-zagalnoukrayinskiy-konkurs-dlya-zmi-na-temu-detsentralizatsiyi ), оголошеного спільно Мінрегіоном та Радою Європи

more...

За допомогою системи ProZorro в Тернопільській області вдалося зекономити майже 3 мільйони

26.07.2016 | 09:19

Система публічних електронних закупівель ProZorro дозволила зекономити 2,7 мільйони гривень державних коштів. Згідно аналітичних даних системи ProZorro в Тернопільській області, планова сума закупівель становила 43,8 млн гривень. Починаючи з другої половини півріччя минулого року, станом на 22 липня 165 організаторів оголосили 1159 закупівель.

more...

Проведено засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Дня хрещення Київської Русі – України

25.07.2016 | 17:11

Сьогодні під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Людмили Мельник відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня хрещення Київської Русі – України. Це свято запроваджено згідно Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі – України».

more...

У Чортківській ДЮСШ тривають ремонтні роботи

25.07.2016 | 16:00

У Чортківській районній  дитячо-юнацькій спортивній  школі тривають ремонтні роботи. З ходом проведення робіт на цьому об’єкті  ознайомився  голова районної державної адміністрації  Михайло Сташків під час робочого візиту у навчальний заклад.

more...

Відбулась щотижнева відеонарада

25.07.2016 | 13:24

Голова районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у відеонараді, яку провів з керівниками районів голова ОДА Степан Барна.

more...

Архів новин

  

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема