Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.05.2019 | 09:30

 

 19 травня (неділя), о 15.00 год. на центральному кладовищі міста біля могили репресованих та закатованих в Чортківській тюрьмі відбудеться поминальна панахида з нагоди відзначення 81-ої річниці великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.
 23 травня (четвер), о 15.00 год. на площі Героїв Євромайдану відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Героїв та 158-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.
Просимо небайдужих громадян краю взяти участь у заходах.

30 травня (четвер), о 10.00 год. в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід до Міжнародного Дня захисту дітей. Для відпочинку дітей буде концертна програма, виступи дитячих колективів та працюватиме виставка у фойє. Також для дітей буде організовано солодкий стіл.

Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Бесіда із сім’єю, яка опинилася у складних сімейних обставинах

17.05.2019 | 11:18

 

 Начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Василем Корнаком спільно з директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17 травня проведено бесіду із сім’єю із села Шманьківці, яка опинилася у складних сімейних обставинах.

more...

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

17.05.2019 | 10:33

 

 За законом №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної у другому читанні проголосувало 278 депутатів Верховної Ради. Під час голосування в сесійній залі Ради перебували третій президент України Віктор Ющенко, почесний патріарх Православної церкви України Філарет.

more...

Що чекає громадян за прострочення оплати комунальних послуг

17.05.2019 | 10:24

 

 З 1 травня 2019 року вступив в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який регулює права та обов’язки як надавачів комунальних послуг, так і їх споживачів.
Законом передбачено, що до комунальних послуг належать:

more...

Із засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей

16.05.2019 | 14:58

 

 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрії та сподівань. Прагнемо щоб росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Йосифа Овод провела засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та запрошених членів оргкомітету.

more...

Проведено міні-ярмарок вакансій

16.05.2019 | 12:53


 

 В Чорткові розпочинає свою діяльність ТзОВ  “Західкомсервіс”, яке планує надавати широкий спектр ремонтно-будівельних послуг.
На даний час в товаристві існує потреба в секретарі, майстрі дільниці, слюсарі-сантехніку, двірниках, робітниках з комплексного утримання та прибирання будинків з прилеглими територіями. Для підбору підходящих кандидатур на вакантні посади  14 травня фахівцями Чортківської районної філії Тернопільського ОЦЗ організовано і проведено  міні-ярмарок вакансій, в якому прийняло участь 15 безробітних громадян .


more...

В Чорткові відбудеться І Міжрайонний кар'єрний форум «Профорієнтація – 2019»

16.05.2019 | 12:44

 

 22 травня з 11.00 до 14.00 на центральній площі в м. Чортків відбудеться І Міжрайонний кар'єрний форум «Профорієнтація – 2019», організований Чортківською районною філію Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ та 6-ма районними філіями ОЦЗ (Монастириською, Гусятинською, Борщівською, Теребовлянською, Заліщицькою, Бучацькою), соціальними партнерами: органами влади, закладами освіти, військовими, ГО «Гільдія галицьких майстрів», приватними підприємцями та роботодавцями.

more...

Увага!

16.05.2019 | 11:25

 Інформує Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

more...

У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

16.05.2019 | 10:58

 

 Сьогодні, 16 травня, працівники апарату та структурних підрозділів Чортківської райдержадміністрації прийшли на роботу у вишиванках з нагоди  Всесвітнього Дня вишиванки. Так вони висловили свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість, підтримали споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

more...

Від початку року державні виконавці області стягнули майже 570 тисяч гривень боргів по заробітній платі

16.05.2019 | 09:42

 

 В територіальних органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області перебувають 90 виконавчих проваджень щодо боргів по заробітній платі на суму в понад 2 з половиною мільйони гривень . Серед найбільших боржників – ДП «Санаторій «Збруч» (заборгованість станом на 11 травня – 1 363 547 гривень), ДП «Поділляторф» (817 142 гривні) та Кременецький КХП ДАК «Хліб України» (140 016 гривень). Додамо, складність виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, полягає в тому, що боржниками є державні підприємства, фінансово-господарська діяльність тривалий час не здійснюється, кошти на арештованих рахунках відсутні, а майно – у зношеному стані, що ускладнює його реалізацію.  

more...

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу

16.05.2019 | 09:21

 

 Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому.
Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, школу чи садок.
Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема