Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Разом ми непереможні!

12.11.2014 | 14:05

Ворог не ступить на землю, жителі якої взмозі себе захистити
З огляду на посилену агресію Росії на Чортківщині формують добровольчі загони самооборони
Створення загонів оборони – це ключове завдання на даний момент. Ми розраховуємо на активну позицію жителів району, адже мусимо захистити рідну землю і вимагати для себе миру.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Перший заступник голови райдержадміністраціїпровів робочу зустріч з питань проведення ремонту гідротехнічних споруд

25.11.2014 | 17:17

Перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації В.Б.Запухляк провів робочу зустріч з питання щодо проведення ремонту гідротехнічних споруд на ставках на території Товстеньківської сільської ради.

more...

Участь заступника голови райдержадміністрації Вівата І.О. у засіданні постійної комісії районної ради

25.11.2014 | 16:59

У малому залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. Участь у ньому взяли заступник голови райдержадміністрації Віват І.О., заступник голови районної ради Хруставка Л.М., начальник фінансового управління Ізвєкова Г.О., голова комісії Грушецький В.Д., секретар комісії Андрусик М.Ф. та члени комісії.

more...

Відбувся творчий звіт колективів закладів культури Чортківського району

25.11.2014 | 16:19

У Чортківському районному комунальному будинку культури ім.Катерини Рубчакової 23 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії та творчий звіт народних, зразкових аматорських колективів, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» на підтвердження та присвоєння колективам звання “народний, зразковий аматорський”.

more...

Під головуванням заступника голови Чортківської райдержадміністрації І.О.Вівата відбулося засідання з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

25.11.2014 | 16:03

 Під головуванням заступника голови Чортківської райдержадміністрації І.О.Вівата та за участі членів комісії відбулося засідання з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та щодо включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

В ході зустрічі обговорили питання щодо передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб

25.11.2014 | 14:00

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації В.Б.Запухляка, за участі головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Р.Ф. Гафарова, секретаря селищної Заводської ради Н.Б. Липової відбулася робоча зустріч з в.о. завідуючим Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області В.М. Заяць з питань передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб.

more...

Чортківщина відправили чергову допомогу для військовослужбовців у зону АТО

25.11.2014 | 11:08

 23 листопада у неділю волонтери з Чортківщини, представники штабу національного спротиву та небайдужі громадяни в черговий раз спільними зусиллями відправили для військовослужбовців в зону АТО необхідну допомогу.

more...

У Міністерстві соціальної політики відкрили рахунки для надання одноразової допомоги постраждалим та переміщеним громадянам

25.11.2014 | 10:12

Для підтримки постраждалих учасників антитерористичної операції  та внутрішньо переміщених осіб працівники Мінсоцполітики проводять благодійну акцію. В її рамках вони перераховують свою одноденну заробітну плату для надання одноразової грошової допомоги громадянам цієї категорії.
 

more...

Президент визначив строки і уповноважені структури для перевірки високопосадовців згідно Закону про люстрацію

25.11.2014 | 09:17

Президент України підписав розпорядження, яким визначено строки і уповноважені органи для перевірки у відповідності до Закону «Про очищення влади» (про люстрацію) посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється Главою держави.

more...

На Чортківщині відбулися заходи з нагоди відзначення першої річниці Революції Гідності та Дня вшанування пам'яті жертв голодоморів

24.11.2014 | 17:57

На центральній площі міста Чорткова 22 листопада відбулися заходи з нагоди відзначення першої річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років. Цієї прохолодної днини уся молодь Чортківщини, учні загальноосвітніх шкіл міста та небайдужа громадськість молитовною ходою пройшла по вулиці Т.Шевченка та вздовж по вулиці Степана Бандери до пам’ятного Хреста жертвам голодомору, що на міському кладовищі.

more...

За круглим столом в черговий раз обговорювалися питання щодо фінансування Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи

24.11.2014 | 17:03

Сьогодні у малій залі районної ради відбувся круглий стіл, учасники якого обговорили перспективи розвитку спорту в Чортківському районі та місті на наступний 2015 рік. Участь у засіданні взяли директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА В.С. Мацикур, перший заступник голови Чортківської РДА В.Б.Запухляк, заступник голови Чортківської РДА І.О.Віват, заступник голови районної ради Л.М.Хруставка, міський голова В.М. Вербіцький, директор Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи В.Г.Градовий, депутати обласної ради, представники освіти, фінансового управління, ЗМІ та громадськість.

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ