Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Іван Віват завітав на свято Останнього дзвоника до Горішньовигнанської НВК І – ІІІ ступенів

29.05.2017 | 16:22

 26 травня у загальноосвітніх школах Чортківського району пролунали останні дзвоники, які нагадали, що закінчився навчальний рік, а попереду - щаслива пора літніх канікул та відпочинку. На свято Останнього дзвоника до Горішньовигнанської НВК І – ІІІ ступенів завітав заступник голови районної державної адміністрації Іван Віват, який звернувся із привітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів та громадськості села з побажанням миру, добра, віри у краще майбутнє українського народу.

more...

Відбулася розширена нарада при першому заступникові голови районної державної адміністрації Івану Заболотному

29.05.2017 | 15:57

 Сьогодні у малому залі засідань адмінбудинку відбулася розширена нарада при першому заступникові голови районної державної адміністрації Івану Заболотному, за участі  голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної державної   адміністрації  Івана Вівата, керівника апарату районної державної адміністрації Людмилі Мельник, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь, організацій. 

more...

Участь в Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди 300-річчя церкви Вознесення Господнього

29.05.2017 | 12:59

  В неділю, 28 травня, народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Михайло Сташків та заступник голови райдержадміністрації Іван Віват взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди 300-річчя церкви Вознесення Господнього у м.Чорткові. Це свято не лише парафіян, а й всієї громади міста і району, адже саме з цієї церкви почалося відновлення відкритої діяльності УГКЦ на Чортківщині наприкінці 80-их років XX століття.

more...

Участь у відеонараді

29.05.2017 | 12:04

  Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Свято останнього дзвоника у Чортківській установі виконання покарань (№26)

29.05.2017 | 08:54

 Вечірнім класам Чортківської загальноосвітньої школи - інтернат І—III ступенів при Чортківській УВП  (№26) виповнюється цього-річ 11 років. Ось і останній шкільний дзвінок. Для ко¬гось це - відбування пока¬рання. Для когось це - крок у самостійне життя.
        

more...

Прийміть найщиріші вітання з Вознесінням Господнім!

25.05.2017 | 09:39

  Велике свято на згадку про подію Вознесіння Спасителя світу Ісуса Христа в Небесний храм Свого Отця відзначається на сороковий день після Великодня. Цього року воно припадає на 25 травня. Вознесіння Господнє є свідченням неподільного з’єднання Божества й людства в особі Ісуса Христа.

more...

Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

25.05.2017 | 09:34

  На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.  

more...

Мешканців Тернопільщини запрошують на Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

24.05.2017 | 16:55

  26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

more...

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

24.05.2017 | 16:30

 24 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації, у роботі якої взяли участь запрошені члени колегії, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації. А також на колегії була присутня  куратор Чортківського району, в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Софія Близнюк.

more...

Стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017»

24.05.2017 | 12:34

  У Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум. Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Триватиме подія три дні – з 24 по 26 травня.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема