Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В Улашківцях відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організоване для дітей учасників АТО

31.05.2016 | 17:20

Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і турботу, тоді й дивиться на світ радісними очима, помічаючи найтонші відтінки веселкових барв, а в її душі проростають найкращі почуття. Саме така атмосфера, яка променилася світлом добра і милосердям панувала  під час   проведення святкового заходу з нагоди Міжнародного захисту дітей в Улашківському  монастирі ЧСВВ. Такий захід щороку організовує  відділ освіти Чортківської райдержадміністрації спільно із Бучацькою Єпархією, який  вже став доброю і гарною традицією для дітей Чортківщини.

more...

Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

31.05.2016 | 15:35

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності. У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

more...

Інформація про зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам

31.05.2016 | 15:32

У зв’язку із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167 до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», виплата  призначених внутрішньо переміщеним особам  пенсій, соціальних допомог, компенсацій,  тощо, які виплачуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів починаючи з 01.07.2016  буде здійснюватися виключно через ПАТ «Державний ощадний банк України».

more...

«Здорова нація – це здорові захисники нашої держави» - зазначено на заході під час вручення грамот спортсменам району

30.05.2016 | 15:59

За спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у реалізацію районної програми ХХ Спортивних ігор учнівської молоді Чортківщини у 2015/2016 навчальних роках та з нагоди завершення навчального року голова райдержадміністрації Михайло Сташків та голова районної ради Віктор Шепета нагородили грамотами відділу молоді та спорту Чортківської райдержадміністрації учнів Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи. Грамоти отримали призери відділень з волейболу, легкої атлетики, баскетболу, настільного тенісу та вільної боротьби.

more...

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В ПОБУТІ

30.05.2016 | 15:00

Енергозбереження в побуті
Кожен з нас може зробити свій побут комфортнішим та підвищити рівень життя, якщо спробує бути енергоощадним. Набагато простіше й дешевше зберігати тепло й електроенергію, ніж потерпати від протягів, вогкості і холоду у власній квартирі чи будинку, та сплачувати великі рахунки за марнотратно витрачені ресурси.
Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями

more...

ІНФОРМАЦІЯ ПФУ

30.05.2016 | 11:32

Відповідно до статті 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», з 1 травня прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність , зріс із 1074 грн. до 1130 грн., або на 5,2%. У зв»язку із цим із 1 травня 2016 року Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі здійснило перерахунок пенсій, обчислених відповідно до ст..28 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування», а також надбавок, доплат і підвищень до пенсій, розміри яких визначають, виходячи з прожиткового мінімуму.

more...

Голова РДА Михайло Сташків взяв участь у відеонараді

30.05.2016 | 09:42

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники  об’єднаних територіальних громад  взяли участь у відеонараді з головами районних державних адміністрації під керівництвом голови ОДА Степана Барни. В ході наради розглянуто питання  про стан впровадження проектів з питань енергозбереження та енергоефективності;

more...

Укрзалізниця призначила на літо 3 нові пасажирські поїзди на південь України

27.05.2016 | 14:01

За дорученням Міністерства інфраструктури для забезпечення комфортного виїзду громадян на відпочинок до узбережжя Чорного моря Укрзалізниця призначила на літній період нові пасажирські поїзди: № 264/263 Луцьк, Хмельницький – Херсон, № 260/259 Миколаїв – Івано-Франківськ, № 265/266 Харків – Херсон.

more...

Останній дзвоник на Тернопіллі покличе у доросле життя 4924 одинадцятикласників

27.05.2016 | 10:37

Тернопільщина відзначає свято Останнього дзвоника. Цьогоріч він покличе у доросле життя 4924 одинадцятикласників та 9 577 дев`ятикласників. 

more...

Відбулося засідання колегії Чортківської райдержадміністрації

26.05.2016 | 13:05

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Сташківа відбулося чергове засідання колегії Чортківської райдержадміністрації. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керівники структурних підрозділів, відділів, управлінь та апарату райдержадміністрації, представники ЗМІ. Розпочалося засідання із повідомлення керівника району про внесені зміни до складу колегії райдержадміністрації. Згідно розпорядження голови райдержадміністрації до складу колегії введено нового члена - Кондратовець Василя Васильовича, члена громадської організації Чортківської спілки членів АТО.

more...

Архів новин

  

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема