Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Більше півмільйона гривень допомоги на утеплення отримало 21 ОСББ від Уряду у серпні

26.08.2016 | 12:47

Держенергоефективностіздійснено чергове відшкодування частини суми «теплих» кредитів, взятих ОСББ і  ЖБК в Ощадбанку та Укргазбанку за Урядовою програмою з енергоефективності. Цього разу 21 ОСББ отримало з держбюджету компенсацію своїх витрат на утеплення у розмірі близько 640 тис. гривень.

more...

У Тернополі відбудеться семінар про сучасні тенденції у стратегії бізнесу

26.08.2016 | 08:53

Про деталі сучасного ринку, які впливають на формування стратегії компанії, позиціонування та рекламні бюджети, лідерство, комунікації між власником та топ-менеджером тернопільським підприємцям розповість Директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

more...

Проведено конкурс малюнків на тему «ПІДПРИЄМНИЦТВО ОЧИМА ДІТЕЙ»

25.08.2016 | 16:05

З нагоди проведення Дня підприємця, який відзначатиметься в першу неділю вересня 2016 року, у райдержадміністрації проведено відбірковий етап конкурсу дитячих малюнків на тему “Підприємництво очима дітей” . Організатором  І етапу конкурсу є районна конкурсна комісія, до складу якої ввійшли заступник голови райдержадміністрації Іван Віват та представники відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Конкурс проводився за напрямом художньої творчості – малюнок.

more...

Торгівля медичними та фармацевтичними товарами: випадки застосування РРО на території села

25.08.2016 | 14:57

Відповідно до п. 7 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстратора розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 (далі – постанова №1336).

more...

Голова райдержадміністрації зустрівся з учасниками АТО

25.08.2016 | 14:45

Голова районної державної адміністрації Михайло Сташків  зустрівся із демобілізованими учасниками АТО та представником громадської  Спілки учасників АТО  Кондратовцем Василем Васильовичем. Участь у засіданні взяв заступник голови райдержадміністрації Іван Віват. Присутні на зустрічі демобілізовані бійці мали змогу поставити запитання керівництву району та обговорити проблемні питання.

more...

25 серпня – День жалоби на Тернопільщині

25.08.2016 | 12:34

Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, у зв’язку із загибеллю оперуповноваженого Борщівського відділення поліції, майора поліції Олександра Рудика та інспектора Борщівського відділення поліції, капітана поліції Андрія Чернятинського  під час виконання професійних обов’язків, 25 серпня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.

more...

На Чортківщині відзначили 25-у річницю Незалежності України

25.08.2016 | 12:00

У день великого свята жителі Чортківщини у вишиваному одязі пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста, аби засвідчити свою національну єдність та прагнення до свободи. Колона, у супроводі синьо-жовтого стягу, почесної варти та  барабанщиків, вирушила на площу біля церкви Святої Покрови, де  на честь проголошення Незалежності України у 1991 році було встановлено пам’ятний хрест.

more...

Тернопільщина відзначила День Незалежності на нескореній фортеці

25.08.2016 | 10:05

«Народжені вільними і залишимось нескореними» саме під таким гаслом на Тернопільщині відзначили 25-у річницю з Дня Незалежності України. Місцем цьогорічного святкування стала гора Бона, що на Кременеччині. Саме вона є символом величі, сили та незламності українського народу, адже ні одна навала монголо-татарських орд так і не змогла підкорити легендарну фортецю збудовану на Боні.

more...

У с.Нагірянка Чортківського району відбулося урочисте святкування 25-ї річниці Незалежності України та дев’ятий обласний пісенно-хореографічний фестиваль «Дивоцвіт»

23.08.2016 | 15:01

У с.Нагірянка Чортківського району 21  серпня  відбулося  урочисте святкування 25-ї річниці Незалежності України та  дев’ятий обласний пісенно-хореографічний фестиваль «Дивоцвіт».  Святковий концерт розпочався з виконання Гімну України, внесення Державного прапору та молитви за нашу державу.
З привітальними словами до присутніх зверталися голова райдержадміністрації Михайло Сташків, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, народний депутат України Олег Барна, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, депутат обласної ради Василь Вислоцький.

more...

Відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

23.08.2016 | 14:24

Сьогодні  на центральній площі Героїв Євромайдану м.Чорткова відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Участь у цьому заході взяли голови райдержадміністрації Михайло Сташків, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, міський голова Володимир Шматько, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представники духовенства, керівники підприємств, установ та організацій, громадськість міста.

more...

Архів новин

  

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема