Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Шановні жителі Чортківщини!

23.11.2015 | 16:16

В четверту суботу листопада в Україні вшановуватимуть пам’ять жертв голодоморів: саме на цей день припадає 82-а річниця трагедії. У День пам’яті жертв голодоморів у м.Чорткові 28 листопада 2015 року о 15.30 год на центральному кладовищі відбудуться заходи (вул.С.Бандери), присвячені цим сумним сторінкам нашої історії. Запрошуємо взяти участь у  заході до Дня пам’яті жертв голодоморів, а також долучитися до  акції  зі свічками та спогадами про невинно загиблих «Запали свічку».

more...

Чортківська районна виборча комісія оприлюднює результати виборів депутатів Чортківської районної ради

05.11.2015 | 09:26


Чергові вибори депутатів Чортківської районної ради 25 жовтня 2015 року

more...

Все про субсидії

01.07.2015 | 15:53

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій

Копії і зразки заповнення заяв та декларацій, які необхідно подавати населенню для призначення житлових субсидій за спрощеною  процедурою

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Зведена податкова накладна: коли перевищення оформляють авансом

26.11.2015 | 08:50

Відповідно до п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України податкова накладна складається у день виникнення податкових зобов'язань продавця.

more...

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації»

26.11.2015 | 08:47

Законом встановлюється, що реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій здійснюється у два етапи: перший — протягом одного року з дня набрання чинності законопроектом у разі його прийняття, та другий — протягом наступних двох років.

more...

Іван Крисак провів нараду з головами районних державних адміністрацій

26.11.2015 | 08:14

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь у нараді, яка відбулася у Тернопільській ОДА під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Крисака 25 листопада.

more...

Засідання організаційного комітету з організації та проведення свята Миколая у районі

26.11.2015 | 07:41

25 листопада при заступникові  голови районної державної адміністрації Івану Вівату відбулося засідання організаційного комітету з організації та проведення свята Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей воїнів АТО. 

more...

Водіїв Тернопільщини застерігають

25.11.2015 | 11:13

За прогнозами синоптиків в найближчі дні прогнозуються зниження температури, можливе виникнення ожеледиці Саме в перші снігопади та тумани збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод.

more...

Легалізація заробітної плати найманих працівників

25.11.2015 | 10:26

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах", реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної  плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести  відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

more...

До Чорткова прибула частичка мощей Святителя Миколая Чудотворця

25.11.2015 | 09:23

З благословення преосвященнійшого єпископа Павла керуючого Тернопільсько-Теребовлянською єпархією 24 листопада  до Чорткова прибула частичка мощей Святителя Миколая Чудотворця Архиєпископа Мир Лікійських.

more...

Відбулася сесія Чортківської районної ради сьомого скликання

25.11.2015 | 09:00

У сесійній залі районної ради 24 листопада відбулася установча сесія Чортківської районної ради для депутатів нового, сьомого скликання. Засідання відбулося за участі голови райдержадміністрації М.Сташківа, першого заступника голови райдержадміністрації В.Запухляка, заступника голови райдержадміністрації І.Вівата, керівника апарату райдержадміністрації Л.Мельник, керівників структурних підрозділів, відділів та установ райдержадміністрації,  представників громадськості, ЗМІ  та запрошених.

more...

Крим – це територія України, і ми будемо захищати права українців в окупованому Криму – Президент

24.11.2015 | 09:08

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністрами закордонних справ Бельгії Дідьє Рейндерсом, Люксембургу – Жаном Ассельборном та Нідерландів – Бертом Кундерсом підкреслив, що Україна буде захищати права українців в окупованому Росією Криму, і висловив сподівання на підтримку в цьому питанні міжнародних партнерів.

more...

Проведено об’їзд по перевірці готовності до роботи в осінньо-зимовий період

24.11.2015 | 08:29

За участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Б.Запухляка проведено об’їзд підприємств, що забезпечують життєдіяльність населення району по перевірці готовності до роботи в осінньо-зимовий період та виконання плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2015/16 р.р.

more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ