Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

26 січня – День працівників Державної фінансової інспекції

26.01.2015 | 08:33

Саме цього дня 1993 року прийнято Закон України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», який започаткував її діяльність.
Контрольно-ревізійна служба – одна з найважливіших у регіоні. Саме ви забезпечуєте реалізацію державної політики в сфері фінансового контролю за цільовим використанням підприємствами, установами і організаціями коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, а також здійснюєте контроль за ефективністю бюджетних витрат. Від вашої наполегливості значною мірою залежить не лише збереження державного і комунального майна, ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, а й вирішення важливих соціально-економічних завдань територіальних громад зокрема, Чортківського району.

more...

Разом ми непереможні!

12.11.2014 | 14:05

Ворог не ступить на землю, жителі якої взмозі себе захистити
З огляду на посилену агресію Росії на Чортківщині формують добровольчі загони самооборони
Створення загонів оборони – це ключове завдання на даний момент. Ми розраховуємо на активну позицію жителів району, адже мусимо захистити рідну землю і вимагати для себе миру.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада з керівниками агропромислових підприємства щодо допомоги українській армії

26.01.2015 | 09:59

Перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації В.Б.Запухляк, за участі районного військового комісара Л.Р.Підручного 23 січня провів нараду з керівниками агропромислових підприємств щодо виконання мобілізаційних завдань з оповіщенням, збору та поставки мобілізаційних ресурсів в Збройні Сили України та інші формування.

more...

Заява Президента України у зв'язку з терористичним актом у Маріуполі

26.01.2015 | 09:40

Криваве вбивство проросійськими терористами десятків мирних людей і поранення майже ста мирних мешканців Маріуполя є не просто терористичним актом. Це – злочин проти людяності, підсудний Гаазькому трибуналу.

more...

У райдержадміністрації відбулися спільні навчання щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора.

23.01.2015 | 14:33

Під головуванням заступника голови Чортківської райдержадміністрації І.О.Вівата відбулися спільні навчання спеціалістів управління соціального захисту населення із спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей райдержадміністрації  щодо постанови про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора.

more...

Збір на загальнообо”язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій

23.01.2015 | 12:06

Платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування визначено фізичних осіб, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в готівковій формі (крім фізичних осіб, що здійснюють операції з купівлі іноземної валюти для погашення кредитів). Зазначені платники сплачують збір у розмірі 2 відсотки від суми операції з купівлі іноземної валюти в готівковій формі. Організацію і контроль за сплатою (утриманням) зазначеного збору здійснює Національний банк України. Звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти в готівковій формі банки подаватимуть до 20 числа місяця, що настає за звітним, до органів Пенсійного фонду України у порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України. 
 

more...

Нагороди від Президента України отримали троє тернополян

23.01.2015 | 11:18

Відповідну до указу Президента України №27/2015 троє тернополян отримали державні нагороди.  Відзначили краян за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм  з нагоди Дня Соборності.

more...

Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності

23.01.2015 | 11:00

У День Cоборності Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять перших загиблих учасників протестів на Майдані.
Він поклав квіти до пам’ятних знаків Сергію Нігояну та Михайлу Жизневському на вулиці Грушевського, які рік тому загинули під час протистоянь із силовиками.
Президент наголосив, що українці пам’ятають про героїв Небесної Сотні та всіх, хто захищав Україну.

more...

У Чортківському районному будинку культури пройшов урочистий концерт до Дня Соборності України

22.01.2015 | 16:10

21 січня у районному будинку культури ім.К.Рубчакової відбувся святковий концерт, присвячений Дню Соборності нашої держави, «Україно, Соборна державо, сонценосна колиско моя!». На заході були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Запухляк В.Б., заступник голови районної державної адміністрації Віват І.О., заступник голови районної ради Хруставка Л.М., представники навчальних закладів, організацій та установ, громадсько-політичних організацій, небайдужа громадськість краю.

more...

У райдержадміністрації відбулася нарада з питань проведення у районі четвертої хвилі мобілізації

22.01.2015 | 14:20

Перший заступник голови райдержадміністрації Запухляк В.Б за участі заступника голови районної ради Хруставки Л.М., військового комісара Підручного Л.Р., начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Боднарашека Д.Т., керівника апарату райдержадміністрації Мельник Л.З. представників правоохоронних органів, прокуратури та служби безпеки України провів нараду з питань забезпечення проведення четвертої хвилі мобілізації громадян до лав Збройних сил України.

more...

Світ має повірити в Україну - Президент

22.01.2015 | 09:49

Тероризм – проблема всього світу, і ми переможемо у цій битві, тільки якщо будемо єдиними, заявив Президент Петро Порошенко у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. «Ми потребуємо дуже добре скоординованих зусиль всього світу, щоб перемогти у цій битві», - відзначив Президент.

«Україна потребує не лише солідарності. Україна потребує віри. Повірте в Україну!», - заявив Глава держави, виступаючи на засіданні «Майбутнє України» у рамках Давоського економічного форуму.

more...

У Шманьківцях відзначили 134-річницю з дня народження поета, автора слів пісні «Ой у лузі червона калина…» Степана Чарнецького

22.01.2015 | 09:35

Мітин-реквієм відбувся на батьківщині Степана Чарнецького у селі Шманьківці, за участі заступника голови Чортківської РДА І.О.Вівата, члена районної організації Товариства «Просвіта» Х.М.Яремчук, сільського голови села М.М.Човника, активної громадськості села.
Учні Шманьківської школи під керівництвом вчителів підготували культурну програму з коротким нарисом життя видатного поета, учасника літературного угрупування «Молода муза», театрального діяча та режисера С.Чарнецького.

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ