Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Запрошуємо жителів району долучитися до заходу з відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів

22.11.2019 | 10:58

  З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, у День пам`яті жертв голодоморів 23 листопада цього року о 15-й год. 30 хв. на Чортківському міському кладовищі по вул. С.Бандери розпочнеться панахида.

more...

14.11.2019 | 08:43

 

 22 листопада (п`ятниця), о 12.00 год. по вулиці Івана Франка у місті Чорткові, біля пам’ятника Катерини Рубчакової відбудеться поминальна панахида приурочена 100 – річчю з дня її смерті.

 23 листопада (субота), о 15 год. 30 хв. на міському кладовищі по вул. С.Бандери розпочнеться панахида за жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946- 1947 років в Україні.
О 16-й год. оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання та акцію «Запали свічку», в рамках якої просять запалити на підвіконнях поминальні свічі.
Керівникам організацій, установ, підприємств, навчальним закладам у ці дні  на території району приспустити державні прапори.

Запрошуємо громадськість  Чортківщини взяти участь у заходах.

Оргкомітет
 

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині посилять контроль за організацією харчування дітей в закладах освіти

22.11.2019 | 11:20

  Голова облдержадміністрації Ігор Сопель доручив забезпечити створення належних умов організації харчування дітей в закладах освіти.

more...

Відбувся захід приурочений Дню Гідності та Свободи

21.11.2019 | 16:37

  З метою утвердження в країні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору  21 листопада на центральному майдані міста відбувся захід, приурочений Дню Гідності та Свободи, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод,  міського голови Володимира Шматька,  голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Петра Пушкара, представників громадських та політичних організацій, студентів і викладачів місцевих коледжів та небайдужих жителів краю.

more...

Привітали настоятеля парафіяльної церкви Святої Покрови Михаїла Левковича

21.11.2019 | 14:10
  Сьогодні, у день Архістратига Михаїла, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у святковому Богослужінні в храмі Святої Покрови.
more...

21 листопада – День Гідності та Свободи Дорога Чортківщино!

21.11.2019 | 08:19
  21 листопада Україна відзначає шосту річницю Революції Гідності. Події листопада 2013 року стали переломним етапом в новітній історії України. Революція Гідності докорінно змінила свідомість мільйонів українців, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, за право на гідне життя. У боротьбі за демократію, процвітання і європейське майбутнє країни українці всього світу продемонстрували єдність, силу духу і невідступність в побудові сильної держави. more...

Вакцинація рятує життя

20.11.2019 | 17:00

  20 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяли участь у заході на тему: «Вакцинація рятує життя», який проходив на площі Героїв Євромайдану.  Захід організовано ЧКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

more...

Відбулося засідання XXІІІ сесії Чортківської районної ради

20.11.2019 | 15:43

  Сьогодні відбулося засідання XXІІІ сесії Чортківської районної ради в роботі якої взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій.

more...

Відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисту прав дитини відповідно до Конвенції ООН за участю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

20.11.2019 | 12:11

  Основним міжнародним документом, щодо захисту прав дітей в системі міжнародної спільноти є Конвенція ООН про права дитини (1989), яка має обов’язкову силу для держав, які її ратифікували. Першим законом незалежної України була ратифікація цієї Конвенції 1991році. Зазначена Конвенція передбачає в т.ч. створення спеціальних органів, які забезпечують її впровадження та захист прав дітей.

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

19.11.2019 | 16:30

  Сьогодні, 19 листопада, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Відбулася зустріч жінок учасників АТО

19.11.2019 | 15:59

 Сьогодні заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у черговій зустрічі Клубу жінок учасників АТО, який проводить Чортківський районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді.

more...

Керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник взяла участь у засіданні круглого столу

19.11.2019 | 15:46

  Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник взяла участь у засіданні круглого столу, який відбувся у Чортківському районному центрі зайнятості на тему: «Пом’якшення наслідків вивільнення працівників державних органів влади».
Метою такого заходу є зниження негативних наслідків у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема