Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Прес-служба повідомляє

"Ми патріоти й любимо свою Україну" - заявили учні загальноосвітніх шкіл району під час проведення конференції працівників освіти

29.08.2014 | 17:17

Велика зала районного будинку культури імені Катерини Рубчакової сьогодні зібрала педагогічних працівників району на конференцію щоб обговорити головні завдання освітньої галузі району на 2014-2015 навчальні роки. Відкриття педагогічного заходу розпочалося із молитовних звернень священнослужителів за мир і спокій на українській землі. Уже стало доброю традицією новий освітянський рік розпочинати з покладання квітів Тарасу Григоровичу Шевченку. Цю місію виконали учні загальноосвітніх шкіл району.
Хвилиною мовчання вшанували патріотів, полеглих у зоні АТО, героїв Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за свободу, суверенітет та територіальну цілісність України.

more...

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

29.08.2014 | 16:15

У великому залі засідань районної ради відбулася колегія районної державної адміністрації. Провів засідання колегії голова райдержадміністрації Шепета В.М. за участі першого заступника голови райдержадміністрації Запухляка В.Б., голови постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань бюджету Стадника О.М.,заступника голови районної ради Хруставки Л.М., членів колегії, керівників структурних підрозділів, відділів та управлінь, сільських та селищного голів, представників ЗМІ району.

more...

Олег Сиротюк: «Тернопільщина на шляху до євроінтеграції»

29.08.2014 | 12:31
Питання регіонального співробітництва обговорили голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк та Перший секретар Посольства Франції в Україні Жюлі Фор 28 серпня more...

Ситуація складна, але контрольована - Президент України

29.08.2014 | 10:59

Ми здатні захистити самі себе. Нам потрібна сучасна високотехнологічна зброя. Нам потрібно зберігати спокій, холоднокровність, зміцнювати нашу єдність і міжнародну солідарність, заявив Президент України Петро Порошенко на початку засідання Ради національної безпеки та оборони України.

more...

На Тернопільщині перебуває понад 990 тимчасово переселених громадян

29.08.2014 | 08:12

Наскільки готові регіони України прийняти та забезпечити житловими умовами під час осінньо-зимового періоду тимчасово переселених жителів Криму, Донецької та Луганської областей, обговорили на селекторній нараді 28 серпня.

more...

Робочий візит голови райдержадміністрації у Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ

28.08.2014 | 17:00

Сьогодні із робочим візитом голова райдержадміністрації В.М. ШЕПЕТА відвідав Чортківський інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ, де  зустрівся із директором навчального закладу  В.В.Буратинським. Зустріч відбулася за участі начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації О.В. Галущака, директора районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», директора стадіону «ХАРЧОВИК» В.С.Нагірного та директора Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи В.Г. Градового.

more...

Центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді надано комплекс соціальних послуг сім"ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

28.08.2014 | 15:08

26 - 28  серпня 2014 року  Чортківським районним центром соціальних служб для  сім”ї, дітей та молоді  здійснено виїзди в сім”ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на соціальному супроводі в Центрі. Даним сім"ям   надано комплекс соціальних послуг щодо виховання дітей та перевірено готовність дітей  до шкільного навчального року.
28 серпня відвідано сім"ю, в який виховується малолітня дитина с.Ягільниця.  Молодій сім"ї  надано гуманітарну допомогу  та рекомендації щодо подальшого сімейного життя.

more...

Цукрова галузь в області сировиною забезпечена

28.08.2014 | 11:24

Загальний обсяг цукрової сировини для переробки в області прогнозують на  рівні  2,2 млн. тонн, що на 1,2 млн тонн більше, ніж у 2013 році.

more...

З нагоди відзначення 23-ї річниці незалежності України голова РДА вручив грамоти

27.08.2014 | 17:00

З нагоди відзначення 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України голова районної державної адміністрації Шепета В.М за участі першого заступника голови Запухляка В.М. нагородив почесними грамотами жителів міста і району за активну громадську позицію та суспільну діяльність спрямовану на утвердження і розбудову української діяльності та демократії.

more...

Проведено апаратне навчання із державними службовцями

27.08.2014 | 16:19

Задля забезпечення належної організації роботи щодо запобігання та протидії корупції начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Боднарашек Д.Т. за участю завідуючого юридичного сектору райдержадміністрації Коцюка В.М. провів апаратне навчання із державними службовцями райдержадміністрації.

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ