Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: Доопрацьований до другого читання законопроект, який надасть інвесторам повний доступ до ринку енергосервісу у бюджетній сфері, схвалено профільним Комітетом ВРУ

09.12.2016 | 09:34

 7 грудня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань промисловоїполітики та підприємництва схвалено редакцію до другого читання законопроекту щодо змін механізму закупівлі енергосервісу(реєстр. № 4549 від 29.04.2016).

more...

На Тернопільщині Прем’єр-міністр України провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад

09.12.2016 | 09:14
 На Тернопіллі 8 грудня перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Разом з головою ТОДА Степаном Барною та головою облради Віктором Овчаруком Прем’єр, на базі загальноосвітньої школи в с. Скорики Підволочиського району, провів нараду з головами Об’єднаних територіальних громад області.
more...

Круглий стіл з питань правової допомоги учасникам АТО

08.12.2016 | 17:16

 8 грудня 2016 року Чортківського районного центру зайнятості взяв участь у роботі “круглого столу”, яке організованого Чортківським місцевим центром з надання БВПД.
У заході взяли участь начальник управління соціального захисту населення сім`ї  та праці Чортківської міської ради Ігор Грицик, адвокат, голова ГО “Чортківська спілка учасників АТО” Андрій Маньовський, заступник начальника управління соціального захисту населення Чортківської РДА Любов Слободян, провідний юрисконсульт Чортківського районного центру зайнятості Ірина Григорук, директор Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенія Деренюк, а також запрошені демобілізовані військовослужбовці учасники бойових дій.

more...

Іван Заболотний оцінив стан реконструкції об`єкту в селі Улашківці

08.12.2016 | 16:57

 7 грудня, у рамках робочої поїздки, в селі Улашківці перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно з помічником народного депутата України Ігорем Красовським оглянули стан реконструкції об`єкту, який фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а також вище зазначені зустрілись із наступними представниками: інспекції держтехнагляду, генпроектантом і замовником проекту.

more...

Сергій Савчук: Тепло буде на 10% дешевшим для споживачів у разі прийняття законопроекту № 4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел

08.12.2016 | 15:22

Це одна з переваг законопроекту № 4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії, який наразі активно готується до другого читання у Парламенті.

more...

Голова Уряду: Від села до великого міста ніхто в нашій країні не буде отримувати менше ніж 3200 гривень

08.12.2016 | 15:17

 З 1 січня 2017 року ніхто в Україні не буде отримувати менше ніж 3200 гривень, заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на пленарному засіданні Верховної Ради України у вівторок.

more...

Не спалюй гроші - бережи енергію

08.12.2016 | 15:08
З метою інформування населення України щодо  ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів Держагенство з енергоефективності та енергозбереження України підготовило відео ролик  «Не спалюй гроші – бережи енергію».Переглянути його можна за посиланням:
http://saee.gov.ua/uploads/ Save_energy._Do_not_smoke_or_ money_for_nothing.mp4 more...

Про перенесення робочих днів у 2017 році

08.12.2016 | 14:53

 Згідно з ним, рекомендовано  керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку „Укрпошта”, Державної казначейської служби України та банків) в області перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2017 році для працівників, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:
понеділка 8 травня - на суботу 13 травня;
п’ятниці 25 серпня - на суботу 19 серпня.

more...

Щодо дистанційного навчання

08.12.2016 | 14:47
 Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР) запрошує усіх охочих до участі у дистанційному навчанні.
more...

Відбулося навчання членів дільничних виборчих комісій

08.12.2016 | 14:36

 З метою ефективної організації підготовки та проведення перших місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 та 18 грудня 2016 року, а також виконання на належному професійному рівні дільничними виборчими комісіями своїх повноважень 07 грудня 2016 року проводилося навчання членів дільничних виборчих комісій в залі засідань Чортківської районної ради.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема