Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги громадян !

18.06.2014 | 16:35

      З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, підвищення ефективності роботи Державного агентства земельних ресурсів України, його територіальних органів та державних підприємств, що належать до сфери його управління зі зверненнями громадян, а також для об’єктивного та вчасного розгляду звернень громадян з 29 травня 2014 року у Держземагентстві України запроваджено роботу гарячої лінії Голови Держземагентства України Сергія Рудика (телефон гарячої лінії 0 800 30 10 71)

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації обговорювали питання надання допомоги військовим та їхнім сім"ям

28.07.2014 | 16:13

Голова Чортківської райдержадміністрації Шепета В.М. за участі заступника голови районної ради Хруставки Л.М., міського голови Вербіцького М.В. та громадських активістів провів засідання робочої групи щодо надання матеріально-технічної допомоги військовослужбовцям, які на даний час перебувають в зоні АТО та надання практичної, соціальної допомоги їхнім сім’ям.

more...

Звернення Президента України з нагоди Дня хрещення Київської Русі

28.07.2014 | 12:25

Дорогі співвітчизники!

Дозвольте привітати Вас із знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Руси–України.

1026 років тому князь Володимир охрестив наших пращурів, зробив християнство державною релігією і через це увійшов в історію та нашу свідомість як Великий і Рівноапостольний.

more...

Під час апаратної наради відбулося представлення першого заступника голови райдержадміністрації

28.07.2014 | 11:11

Голова Чортківської райдержадміністрації Шепета В.М. провів апаратну нараду за участі заступника голови районної ради Хруставки Л.М., заступника міського голови Волошина П.В., керівників структурних підрозділів, відділів та управлінь.

more...

Тернопільщина прийняла понад 500 тимчасово переселених жителів Криму, Донецької та Луганської областей

25.07.2014 | 15:44

Стан роботи комісії по розселенню тимчасово переселених жителів Криму, Донецької та Луганської областей обговорили 25 липня під час робочої наради першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака із тимчасово виконуючим обов’язки начальника управління з питань цивільного захисту населення Іваном Бабієм, директором департаменту соціального захисту населення Вадимом Боярським, начальником відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Ігорем Гресою.

 


 

more...

Штаб національного спротиву інформує

25.07.2014 | 15:37

До уваги мешканців району! У зв’язку з тим, що нині склалася непроста ситуація із забезпеченням військових засобами захисту і речами першої необхідності, продовольством тощо, Штаб національного спротиву розпочинає дієву акцію зі збору коштів на потреби військових.

more...

Товари російського походження на полицях магазинів відокремлять

25.07.2014 | 15:14

За ініціативи голови районної державної адміністрації Шепети В.М. на засіданні виконавчого комітету  було прийнято рішення направити листи-звернення до приватних підприємців продуктових магазинів ...

more...

Відбулись регіональні відбірні змагання Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

25.07.2014 | 09:11

23 липня 2014 року в приміщенні  спортивного комплексу національного технічного університету ім. Пулюя відбулись регіональні відбірні змагання   Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».
Команда відділення виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чортківському і Заліщицькому районах  отримала II загальнокомандне  місце у спортивних змаганнях. Всі учасники змагань отримали грамоти.

more...

Райдержадміністраціям передадуться системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення

24.07.2014 | 17:15

24 липня відбулося засідання комісії облдержадміністрації з питань передачі програмно-апаратних комплексів та обладнання систем відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення.

more...

Служба у справах дітей та районний центр соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді надають допомогу

24.07.2014 | 17:10

22 липня спеціалістами служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді за участі начальника служби у справах дітей Корнака В.Д., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деренюк Є.Д., начальника відділу державних соціальних інспекторів - головного державного соціального інспектора Левчук І.М. було здійснено соціальне інспектування багатодітних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

more...

Відбулася нарада-семінар з головами селищної та сільських рад

24.07.2014 | 15:19

Нагальні питання життєдіяльності району розглянуто під час семінару-наради з сільськими і селищним головами за участі голови райдержадміністрації Шепети В.М., заступника голови районної ради Хруставки Л.М., начальника юридичного відділу обласного управління водних ресурсів Лучків В.Т., начальник відділу водних об’єктів Тернопільської області Озерянець О.Т.

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

Актуальна тема