Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Прес-служба повідомляє

Ми хочемо бачити вільний рух між Україною та ЄС якомога швидше - зустріч Петра Порошенка з Дональдом Туском

28.08.2015 | 12:52

Президент Петро Порошенко та Президент Європейської Ради Дональд Туск під час зустрічі у Брюсселі обговорили низку питань, в першу чергу, щодо ситуації на Донбасі і необхідних кроків для деескалації, наголосивши на необхідності імплементації Мінських домовленостей.

more...

Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

28.08.2015 | 12:23

28 серпня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чортківського району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Валерія Запухляка.

more...

Дітей загиблих учасників АТО привітали зі святом 1 вересня

28.08.2015 | 07:45

 Благодійну акцію для дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення Антитерористичної операції, провели 27 серпня у Тернополі.

more...

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

27.08.2015 | 16:43

Під головування голови райдержадміністрації Михайла Сташківа 27 серпня  відбулося чергове засідання колегії. Участь у роботі колегії взяли члени колегії, перший заступник голови райдержадміністрації В.Б.Запухляк, заступник голови райдержадміністрації І.О.Віват, заступник голови районної ради Л.М.Хруставка, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету О.Стадник, заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Н.М.Заяць, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Т.В.Яблонь, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь.

more...

Нове в оподаткуванні пенсійних виплат

27.08.2015 | 14:11

Як повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області, відповідно до Закону України від 17 липня 2015 року № 653-VIII "Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб" з 1 вересня 2015 року звільняються від оподаткування пенсії:

more...

Архів новин

  
                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ