Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

На Чортківщині відбудуться заходи присвячені вшануванню пам'яті Романа Шухевича

04.03.2015 | 09:57

5 березня виповнюється 65 років з дня загибелі Головного командира УПА, Героя України Романа Шухевича. З метою вшанування світлої пам’яті діяча, на Чортківшині у с.Заболотівка 5 березня о 12.00 год відбудеться мітинг - реквієм, присвячений пам’яті Шухевича, котрого енкаведисти підло вбили за те, що він любив свій народ та прагнув для нього волі. Тому його життя та боротьба є прикладом для нащадків. Вшанувати світлу пам'ять Головнокомандувача запрошуються усі небайдужі мешканці Чортківщини.

more...

Підтримай українську армію, і тим зроби свою інвестицію в мирне та спокійне життя для своїх дітей, свого народу!

31.01.2015 | 09:48

Хоча ми не кликали війну, втім вона сама увірвалася в наш дім шаленим «градом». Тому наші батьки, сини, чоловіки змушенні стати на захист нашого з вами життя. Росія зайшли так далеко, що уже не рахує ні погиблих українців, ні своїх вояк. Незважаючи на те, що протягом останніх років попередня влада систематично знищувала нашу армію, скорочуючи її фінансування, у Збройних силах зберігся міцний кадровий потенціал, завдяки якому ми можемо дати відсіч загарбнику. Український народ здолав бандита Януковича – здолає і агресора Путіна.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З робочим візитом у Чортківську РКЦБС

04.03.2015 | 16:34

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Б.Запухляк та заступник голови районної ради Л.М.Хруставка здійснили робочий візит у Чортківську РКЦБС з метою огляду приміщення. В ході візиту представники влади оглянули будівлю та поспілкувалися із працівниками бібліотеки. За результатами обговорених питань заплановано провести поточний ремонт закладу, зокрема першочергово провести ремонт покрівлі.

more...

Про оголошення Конкурсу «Кращий державний службовець»

04.03.2015 | 15:02

 

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (із змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»»

more...

6 березня має стати Днем Державного Гімну

04.03.2015 | 14:52

Державними символами України є Державні Прапор, Герб і Гімн. Якщо День Державного Прапора наша країна відзначає, то День Державного Гімну ще слід запровадити. Із також пропозицією виступив Український інститут національної пам’яті, який запропонував вшановувати День Державного Гімну України 6 березня.

more...

В ході наради обговорено питання погашення кредиторської заборгованості

04.03.2015 | 14:42

У райдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглянули питання погашення кредиторської заборгованості по загальному і спеціальному фондах бюджету за 2014 рік, проведення поточного і капітального ремонтів і придбання предметів, матеріалів на 2015 рік.

more...

Здійснено виїзд у села Палашівка, Полівці

04.03.2015 | 10:20

З метою вивчення стану соціально-правового захисту дітей у загальноосвітніх закладах району, проведення обстежень умов проживання внутрішньо переміщених громадян, у яких є неповнолітні діти та дітей, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу працівниками служби у справах дітей спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації здійснено виїзд у села Палашівка, Полівці. 
За результатами поїздки складено акти обстежень умов проживання і виховання  підлітків, довідку про організацію виховної роботи у Палашівській ЗОШ I-II ступенів.

more...

Президент створив Конституційну Комісію: Розпочинається новий, дуже важливий етап конституційної реформи

04.03.2015 | 10:12

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення Конституційної Комісії, яка розроблятиме зміни до Основного Закону.

Комісія створюється з метою напрацювання узгоджених пропозицій щодо вдосконалення Конституції України з урахуванням сучасних викликів та потреб суспільства. Передбачається, що до цієї роботи будуть залучені представники різних політичних сил, громадськості, вітчизняних та міжнародних експертів, зазначається в Документі.

more...

Відбувся особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації

03.03.2015 | 16:00

У райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян першого заступника голови районної державної адміністрації Валерія Богдановича Запухляка з мешканцями Чортківщини, під час якого порушені земельні питання та щодо надання матеріальної допомоги, закупівельної ціни на молоко та автобусного сполучення із районним центром.
По кожному питанні надано роз’яснення заявникам та дані доручення відповідним службам  щодо розгляду порушених питань.

more...

Адресна допомога сім’ям, що перемістилися в область із зони АТО, виплачена в повному обсязі

03.03.2015 | 12:02

Станом на 25 лютого 2015 року в області обліковано 1340 сімей, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО (2362 особи). Про це повідомив заступник  директора департаменту соціального захисту населення ОДА – начальник управління соціальних гарантій Володимир Івахов під час засідання колегії департаменту соціального захисту населення, що відбулося 3 березня.

more...

Як Тернопільщина розраховується за енергоносії

03.03.2015 | 11:00

Про питання проходження опалювального сезону 2014-2015 років, споживанні природного газу теплопостачальними підприємствами України та рівня розрахунків за спожиті енергоносії йшлося під час селекторної наради, яку 2 березня провів Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Іван Віват взяв участь у семінарі на тему: «Родинне та сімейне життя в творах митрополита Андрея Шептицького»

03.03.2015 | 09:47

2 березня заступник голови Чортківської райдержадміністрації І.О.Віват взяв участь у семінарі, а також в його обговоренні на тему: «Родинне та сімейне життя в творах митрополита Андрея Шептицького», який відбувся за сприянням комісії у справах родини в приміщенні єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ, за участі заступника голови районної ради Л.М.Хруставки, освітян, працівників служби та небайдужих мирян району.

more...

Архів новин

  
                                                     

Інформаційні послуги

 

 

 

 
 
                                                    

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ