Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги громадян !

18.06.2014 | 16:35

      З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, підвищення ефективності роботи Державного агентства земельних ресурсів України, його територіальних органів та державних підприємств, що належать до сфери його управління зі зверненнями громадян, а також для об’єктивного та вчасного розгляду звернень громадян з 29 травня 2014 року у Держземагентстві України запроваджено роботу гарячої лінії Голови Держземагентства України Сергія Рудика (телефон гарячої лінії 0 800 30 10 71)

more...

Чортківська районна державна адміністрація інформує:

22.05.2014 | 08:19

     У Чортківській райдержадміністрації працює «гаряча» телефонна лінія з питань запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району.
    Якщо Вам стали відомі факти вчинення корупційних правопорушень, Ви можете подзвонити про це за тел. 2-36-64, 097 742 37 91.
  Порушення, скоєні корумпованими чиновниками, є фактором, який спричиняє негативне ставлення громадян до органів влади загалом. Тільки завдяки тісній співпраці органів влади, правоохоронних органів і населення  можна досягти успіхів у боротьбі з корупцією.


more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання міжвідомчого районного координаційного штабу щодо соціального забезпечення громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

23.07.2014 | 17:09

Під головуванням голови райдержадміністрації В.Шепети відбулося засідання міжвідомчого районного координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

more...

На підприємствах Тернопільщини врегульовують стан соціально-трудових відносин

23.07.2014 | 15:39

Сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, а також запобігання виникненню колективних трудових конфліктів та примирення при їх виникненні обговорив перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак із начальником відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області Наталією Шершньовою.

more...

Проблема каналізаційних очисних споруд Кременця буде розв'язана

23.07.2014 | 12:38

У рамках робочої поїздки на Кременеччину заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра оглянув стан каналізаційних очисних споруд Кременця.

more...

Олег СИРОТЮК: « Ми відкриті до спілкування та нових креативних ідей»

23.07.2014 | 11:36

Проектна сесія платформи «Нова Країна» 22 липня зібрала в Українському домі «Перемога» представників бізнес-структур міста та громадських організацій. Участь у ній взяв і голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.  

  

more...

Голова райдержадміністрації здійснив об'їзд населених пунктів

23.07.2014 | 10:50

22 липня голова райдержадміністрації Віктор Шепета здійснив об’їзд населених пунктів району та відвідав села Білобожниця, Косів, Звиняч.

more...

ОГОЛОШЕННЯ !

23.07.2014 | 10:28

Чортківська районна державна адміністрація оголошує конкурс для визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району:

more...

Відбулася робоча зустріч

22.07.2014 | 17:17

Відбулася робоча зустріч голови Чортківської райдержадміністрації Шепети В.М. та в.о. директора центру зайнятості Совінської Л.В., голови Чортківської районної асоціації підприємців малого і середнього бізнесу, співголови громадської організації «Майдан-Захід» Мороза В.Т. щодо організації роботи та пошиття спецодягу для військовослужбовців.

more...

Відбулося засідання робочої групи щодо активізації роботи

21.07.2014 | 17:16

Під керівництвом голови Чортківської райдержадміністрації Шепети В.М. за участі громадських активістів відбулося засідання робочої групи щодо надання матеріально-технічної допомоги військовослужбовцям, які на даний час перебувають в зоні АТО.

more...

Відповідно до розпорядження голови ОДА встановлено граничні тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами

21.07.2014 | 17:00

Відповідно до розпорядження голови ОДА від 07.07.2014 року №262-од «Про затвердження граничних тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміськомувнутрішньообласному сполученнях
у межах Тернопільської області» встановлено:

more...

Обговорювалися питання щодо проведення медичних обстежень військовозобов'язаних

21.07.2014 | 14:34

З метою забезпечення та надання відповідного приміщення для проведення медичного огляду при мобілізації військових  району голова Чортківської райдержадміністрації Шепета В.М. оглянув приміщення військомату. Оскільки, дане приміщення не відповідає належному стану, то тимчасово проводитимуться заходи з організації медичного огляду військовозобов’язаних у приміщенні музичної школи.

more...

Архів новин

  
.

Інформаційні послуги

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

Актуальна тема