Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

УВАГА!!!

23.04.2015 | 09:23

ДО 25 ТРАВНЯ 2015р. ВСІ ПІДПРИЄМСТВА (крім державних та комунальних) ЗОБОВ’ЯЗАНІ НАДАТИ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРАТОРУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СВОГО КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА (КОНТРОЛЕРА)

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

28.04.2015 | 12:14

Сьогодні, керівник апарату райдержадміністрації Л.З.Мельник провела апаратну нараду із працівниками райдержадміністрації. В ході засідання було заслухано ряд питань, зокрема про планування роботи, про дотримання контролю за виконанням доручень та розпоряджень голів райдержадміністрації та облдержадміністрації, а також дотримання трудової дисципліни. Підсумовуючи проведення апаратної наради, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Зеновіївна дала відповідні доручення по виконанню поставлених завдань.

more...

Україна та НАТО підписали чергову Угоду про співробітництво

28.04.2015 | 10:46

27 квітня 2015 року у Штаб-кватирі НАТО в Брюсселі підписано Угоду про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання.

more...

Президент: Саміт Україна-ЄС надасть потужний поштовх поглибленню відносин

28.04.2015 | 09:48

Президент Петро Порошенко за підсумками саміту Україна–Європейський Союз заявив, що успішні реформи, які запроваджує українська влада за підтримки ЄС, в недалекій перспективі дозволять країні стати членом Євросоюзу.

.

more...

В`ячеслав Негода: "У результаті децентралізації для людей дійсно будуть створені кращі умови, ніж вони мають зараз"

28.04.2015 | 08:11

Семінар-нарада з питань адміністративно-територіальної реформи та формування спроможних територіальних громад відбулася 27 квітня у Тернопільській ОДА.

 


 

more...

Випускників ВНЗ звільнено від відпрацювань

27.04.2015 | 15:58

Кабінет Міністрів України визначив, що випускники вищих навчальних закладів більше не матимуть обов’язків обов’язкового відпрацювання за місцем призначення. Відповідні зміни внесені постановою уряду від 15 квітня 2015 року №216 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992».

more...

Шановні виборці!

27.04.2015 | 15:51
Центральна виборча комісія надала можливість кожному виборцю України, не виходячи з дому чи офісу, перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців. Для цього необхідно на офіційному сайті ЦВК www.drv.gov.ua, в розділі «Державний реєстр виборців», відкрити закладку «Особистий кабінет виборця» і натиснути «реєстрація», після чого у відповідні поля внести інформацію про себе. Через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу.
more...

На Чортківщині вшанували автора державного гімну України отця Михайла Вербицького

27.04.2015 | 15:44

Урочистий вечір з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання Державного Гімну України «Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля» відбувся у неділю 26 квітня 2015 року у РБК ім.К.Рубчакової. Участь у заходах взяли представники влади, керівники підприємств, установ та організацій, молодь та небайдужа громадськість краю.

more...

День Матері приурочать матерям Героїв України

27.04.2015 | 12:40

День Матері на Тернопільщині цього року буде приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників проведення АТО, висловленню вдячності їхнім матерям.

more...

Щотижнева нарада відбулася у райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдераждміністрації В.Запухляка

27.04.2015 | 11:34

Сьогодні, в малому залі засідань районної ради відбулася щотижнева нарада. Проводив нараду перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Запухляк за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата, заступника голови районної ради Любомира Хруставки, народного депутата України Олега Барни та керівників структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації. У ході наради учасники зібрання розглянули перелік питань, винесених на порядок денний.

more...

Президент на ЧАЕС вшанував пам'ять Героїв-ліквідаторів: Україна продовжує нести основний тягар Чорнобильської катастрофи

27.04.2015 | 08:10

У день 29-ї річниці Чорнобильської трагедії Президент відвідав Чорнобильську атомну електростанцію.

Глава держави вшанував пам'ять Героїв Чорнобиля покладанням квітів до пам'ятника біля адміністративного корпусу станції.


more...

Архів новин

  
                                                     

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
                                                    
 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ