Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 12.09.18 | 10:56

Увага Президента та Уряду до професійної освіти буде збільшуватися з кожним роком, – Кириленко під час відкриття навчальної лабораторії у Кременці

Країна повинна сама вирощувати свого робітника, професіонала, спеціаліста, який працюватиме на виробничих підприємствах, створюватиме додану вартість і наповнюватиме бюджети. Таку тезу висловив Віце-прем’єр-міністр Ураїни В’ячеслав Кириленко під час відкриття навчально-практичного центру з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник» на базі Кременецького професійного ліцею.

Він зауважив, що сьогодні, на жаль, так склалося, що роботодавці місяцями шукають кваліфікованих працівників. І з кожним роком нестача кваліфікованих кадрів все більш помітна. Перш за все це стосується робітничих професій. Саме тому, за словами В’ячеслава Кириленка, держава спрямувала зусилля та ресурси для того, щоб відкривати нові лабораторії та створювати сучасну матеріально-технічну базу для професійної освіти.

«Тепер з кожним роком увага Президента, Уряду, всіх гілок влади до професійної освіти буде збільшуватися, тому що в нас великий дефіцит робітничих кадрів, – відзначив Віце-прем’єр-міністр. – Ми будемо збільшувати кошти і на видатки розвитку, щоб закуповувати нове обладнання для таких центрів, та на видатки, пов’язані із підвищенням заробітної плати майстрам та викладачам».

Додамо, що на відкриття навчально-практичного центру у Кременецькому професійному ліцеї спрямували: з Державного бюджету – 2,3 млн. грн., з обласного бюджету – 500 тис. грн., інші надходження – 265 тис. грн.

Нагадаємо, В’ячеслав Кириленко під час візиту на Тернопільщину також відкрив інклюзивно-ресурсний центр у Шумську.

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг