Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Степан Барна про важливість підтримки армії: "Збройні сили України - це не лише оборона держави, це наповнення місцевих бюджетів" (відео)

15.02.2019 | 14:50

Протягом багатьох років у Тернопільській області знищувалася військова інфраструктура і якраз ті роки дають можливість оцінити зміни, які відбуваються тепер. Завдяки нашим захисникам ми утримали незалежність нашої держави, а завдяки державній підтримці - відбудовуємо армію та відновлюємо військові частини на Тернопільщині. Із цього розпочав голова ТОДА Степан Барна свій виступ на Раді регіонального розвитку Заліщицького району.

more...

Глава держави: Гарантувати мир і свободу Україні, як і всім сусідам Росії, може лише членство в НАТО і ЄС

15.02.2019 | 08:33

«Що ж може бути для нас, сучасних українців, гарантією не повторення трагічних сторінок історії? Гарантує ценам лише державна незалежність України, яка спирається на потужну армію. ЗСУ – найкращий і єдиний гарант державної незалежності нашої держави… Ми спираємось на нашу армію, на ефективну економіку. І дуже важливо – ми спираємось на єдність українського народу», -  сказав Президент Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

more...

Нарада з питань електронного документообігу «Аскод».

14.02.2019 | 16:31

14 лютого 2019 року – керівник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Тернопільської ОДА Олександр Трійчук провів нараду для працівників Шумської райдержадміністрації з питань електронного документообігу «Аскод».

more...

Глава держави долучився до ініціативи та записав рядки у рукописну Біблію, до створення якої вже приєдналися тисячі українців

14.02.2019 | 09:09

Президент Петро Порошенко зустрівся з главами та представниками церков-учасниць Українського біблійного товариства з нагоди проведення Року Божого Слова в Україні, який відзначався в 2018 році.

more...

Увага! Оголошення!

14.02.2019 | 08:51

15 лютого 2019 року - в міському парку відбудеться мітинг-реквієм "Чужа війна" до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

more...

Шумський районний сектор УДМС України в Тернопільській області інформує: Біометричні посвідки для іноземців

13.02.2019 | 14:44

З 4 грудня Управління ДМС у Тернопільській області розпочало прийом заяв від іноземців на оформлення посвідок на постійне проживання із вмонтованим електронним носієм. Нагадаємо, з вересня нові посвідки отримують іноземці, які мають дозвіл на тимчасове перебування.

more...

Про паспортні зміни у 2018-му розповів начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда

13.02.2019 | 09:58

Протермінували вклейку фото у паспорт-книжечку – його замінять на ID-картку

У громадян, які досягли 25- чи 45-річного віку, як і раніше є можливість обрати вклеювати фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити ID-картку. Однак, слід зауважити, що для вклейки фото у підрозділ міграційної служби слід звернутися протягом місяця після досягнення відповідного віку. Якщо цього не зробити своєчасно, то обмін паспорта-книжечки на ID-картку здійснюватиметься в обов’язковому порядку.

more...

12 лютого 2019 року - проведено засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району.

12.02.2019 | 16:16

Методист методичного кабінету Наталя Остроголова акцентувала увагу на важливості здійснення відповідної інформаційно – просвітницької та профілактичної роботи з протидії булінгу та насилля в освітніх закладах, створення умов для формування громадянських та соціальних компетентностей здобувачів освіти, що передбачає виявлення ними конфліктологічної компетентності, вмінь і навичок вирішення конфліктів мирним шляхом, ненасильницької поведінки та громадянської позиції.

more...

Проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

12.02.2019 | 15:23

Повідомляємо, що на засіданні регіональної комісії, яке відбулося 14.01.2019 року прийнято рішення про оголошення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

12.02.2019 | 15:14

ПавлоДмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

СвітланаКорнєєва

more...
Усього: 2895
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг