Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Вітання

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.18 | 09:21

Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.
           Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих у афганській пустелі, кланяємося тим, хто повернулися живими, схиляємо голову перед їхньою мужністю та витримкою. Часу не під силу стерти з  пам'яті героїчний подвиг, приклад вірності військовому  обов'язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в Афганістані.

Ви, шановні воїни-інтернаціоналісти, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюєте відповідальність за майбутнє та долю прийдешнх поколінь. Героїзм і звитягу ви виявляєте й сьогодні, боронячи рідну землю, захищаючи її суверенність у зоні проведення антитерористичної операції. Переконані, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.
            У цей пам'ятний день бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту і душевного спокою.
Честь вам і слава!

 

 

Юрій ГОЛОВАТЮК,

Тарас КОРЕЦЬ,

голова районної державної адміністрації

голова районної ради

 

 

 

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг