Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Гарячі новини

Якщо ми не переможемо у боротьбі з агресором, він стоятиме біля кордонів Євросоюзу, – Володимир Гройсман під час зустрічі з делегацією Європейського парламенту

20.09.18 | 14:03

Безпекових викликів в Європі і світі буде більше – допоки агресор не зрозуміє, що реакція на його дії буде жорсткою. І якщо ми спільно не переможемо у боротьбі з агресором, він стоятиме біля кордонів Євросоюзу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками делегації Європейського парламенту. Парламентарі перебувають в Україні вже з третім візитом. Вони відвідали низку міст країни, передусім на Сході, і на власні очі оцінили ситуацію в прифронтових населених пунктах та в інших регіонах.

«Це вже третє перебування в Україні. І це підкреслює наскільки важлива для нас безпека в Україні і наскільки ми підтримуємо прагнення до територіальної цілісності. Цей візит ми готували 6 місяців, - повідомила європарламентар Анна Ельжбета Фотига. - Щиро дякую за можливість відвідати Схід. І дякую українським військовим - без української армії цей візит був би неможливим (з безпекової точки зору)».

«Безпекових викликів буде більше – допоки агресор не зрозуміє, що реакція на його дії буде жорсткою. Якщо ми не переможемо в цій боротьбі, агресор буде стояти біля кордонів Євросоюзу. Я впевнений, що сил (стримувати агресію) вистачить. І йти на поступки неможна, - наголосив зі свого боку Володимир Гройсман. – Ми маємо пам’ятати про нашу історичну відповідальність і про недопущення розповсюдження авторитарної машини. Ми маємо думати про те, що конкретно ми спільно можемо вдіяти для підвищення обороноздатності і забезпечення верховенства закону».

Глава Уряду підкреслив, що європейський вектор розвитку України сьогодні беззаперечний. «І дуже символічно, що наша сьогоднішня зустріч відбувається під час розгляду в українському Парламенті змін до конституції щодо закріплення нашого євроатлантичного вектору руху», - сказав Володимир Гройсман.

При цьому, як відзначили співрозмовники, свої прагнення Україна підкріплює конкретними успіхами - в питанні поглиблення децентралізації, змін в соціальній сфері. Внутрішні трансформації потрібно підтримувати і забезпечувати їх незворотність. Так само, як і процес інтеграції нашої держави в спільний енергетичний, економічний і цифровий простір Європи.

В цьому контексті парламентарі запевнили, що Євросоюз готовий надалі надавати нашій державі всю потрібну допомогу у впровадженні змін. Особливо, під час найближчого періоду виборів – як в Україні, так і в Євросоюзі.

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг