Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС!

 

 

         14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС більш відомий, як День ліквідаторів – людей, що відали своє життя та здоров'я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

         Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши обов`язок перед рідною землею і рідним народом.

            Щиро бажаємо всім Вам та вашим близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

         Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

 

Тимчасово виконувач обов’язків

голови Шумської  районної

державної адміністрації

 

 

Тетяна ПОБЕРЕЖНА

 

Голова Шумської районної ради

 

 

Тарас КОРЕЦЬ

 

30.10.2019 | 11:03
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Чиста» енергетика - серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України

10.12.2019 | 15:18

Чиста» енергетика - серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України

 Шляхи збалансованого розвитку «чистої» енергетики із врахуванням потреб споживачів та ринку обговорили учасники X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, що відбувся 28 листопада ц.р. в КВЦ «Парковий» за ініціативи Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA.

more...

Україна піднялася на 8-е місце за привабливістю інвестицій у відновлювану енергетику серед країн, що розвиваються

10.12.2019 | 11:42
 Ще рік тому Україна займала 63 позицію, а вже у 2019 р. піднялася на 55 сходинок, а саме – на 8 місце рейтингу інвестиційної привабливості «чистої» енергетики серед країн, що розвиваються. Про це йдеться у щорічному звіті «Climatescope» (http://global-climatescope.org/results), підготовленому авторитетним у світі дослідницьким агентством «Bloomberg New Energy Finance». more...

Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії IRENA підтримує Україну у розвитку «зеленої» енергетики та декарбонізації економіки

10.12.2019 | 11:31

На запрошення Держенергоефективності генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA Франческо Ла Камера вперше відвідав Україну, взяв участь у відкритті X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики та запевнив у підтримці України в цій сфері.

more...

Пенсійна служба Тернопільщини продовжує інформувати трудові колективи про зміни у пенсійному забезпеченні

10.12.2019 | 10:58

Пенсійна служба Тернопільщини продовжує інформувати трудові колективи про зміни у пенсійному забезпеченні

 

З метою роз’яснення основних вимог чинного законодавства щодо пенсійного забезпечення громадян, спеціалісти Головного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області відвідали працівників Заліщицького управління з експлуатації газового господарства, Тернопільського відділення НАСК «Оранта» та відділу у Шумському районі ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області.

more...

Важливе питання – легальна зайнятість

10.12.2019 | 10:41

Важливе питання – легальна зайнятість

Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну заробітну плату. Трапляється, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з'ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи при оформленні пенсії. 

more...

Управління Державної казначейської служби України у Шумському районі Тернопільської області повідомляє

10.12.2019 | 10:16

Сьогодні 03.12.2019 року працівниками Управління Державної казначейської служби України у Шумському районі Тернопільської області, а також представниками ГУДКСУ в Тернопільській області проведено семінар -нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ та працівниками управління з питань надання інформаційно-роз’яснювальної роботи в період завершення бюджетного  2019 року та на початок 2020 року. Де розглядались наступні питання:

more...

На Тернопільщині працюють «Школи майбутнього пенсіонера»

09.12.2019 | 09:23

Для надання консультативної допомоги щодо пенсійного забезпечення особам передпенсійного віку спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели заняття у  «Школі майбутнього пенсіонера». Чергові «уроки» відбулися у Заліщицькому, Борщівському і Шумському сервісних центрах обслуговування громадян.

more...

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

09.12.2019 | 09:21

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей
На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

Нагадаємо, послуга Міністерства юстиції, завдяки якій батьки можуть отримати свідоцтво про народження своєї дитини у пологовому будинку, в нашій області почала діяти у кінці 2015-го при Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Зараз же фронт-офіси Мін’юсту діють у закладах охорони здоров’я в кожному районі Тернопільщини. 
Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

more...

В районній державній адміністраціі 03 грудня 2019 року відбулося засідання комісіі для визначення працівників апарату та структурних підрозділів Шумськоі районноі державноі адміністраціі, які мають переважне право на залишення на роботі при вивільненні.

03.12.2019 | 09:26
 В районній державній адміністраціі 03 грудня 2019 року відбулося засідання комісіі для визначення працівників апарату та структурних підрозділів Шумськоі районноі державноі адміністраціі, які мають переважне право на залишення на роботі при вивільненні. more...

До уваги фізичних осіб-підприємців

08.11.2019 | 09:20

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

more...

Архів новин

  

Дорогі земляки!

16.08.2019 | 11:26

 У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

more...

Шановна Шумська громадо!

09.07.2019 | 08:53

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування
Дня громади та 870-річчя міста Шумськ!

more...

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

02.07.2019 | 15:34

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

more...

Шановні представники молодого покоління Шумщини!

26.06.2019 | 14:29

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

more...

Дорогі краяни!

26.06.2019 | 10:27

Щиро вітаємо Вас з національним святом – Днем Конституції!

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг