Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

т

Прес-служба повідомляє

Співпраця з благодійним фондом через посередництво міжнародної організації ЮНЕСКО продовжується

19.07.2017 | 15:32

Днями Шумська центральна районна лікарня отримає подарунок – санітарний автомобіль марки «Сітроен», який вкрай необхідний для покращення медичного обслуговування населення району. Даний транспортний засіб буде здійснювати доставку хворих з райлікарні в обласні лікувальні медичні заклади.

Завдяки співпраці місцевої влади з асоціацією «Веселі черевички», Міжнародним центром ЮНЕСКО та містами Польщі, Чехії, Німеччини, Франції, яка триває два місяці, районна державна адміністрація та районна рада планують реалізувати ряд важливих проектів, які сприятимуть розвитку району.

Нагадаємо, що недавно гуманітарну допомогу на два мільйони гривень отримало геріатричне відділення та Великодедеркальська районна комунальна лікарня,  дитячий оздоровчий табір «Дивосвіт» в с.Кутянка та госпіталь для воїнів АТО.

more...

Відкриття геріатричного відділення у Великих Дедеркалах

18.07.2017 | 09:24
У селі Великі Дедекраки за участі міністра соціальної політики України Андрія Реви відкрили геріатричне відділення Шумського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян - повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА. more...

Президент передав 18 службових автомобілів для потреб тернопільської поліції

17.07.2017 | 11:21
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області взяв участь у церемонії передачі службових автомобілів групам реагування патрульної поліції районних відділів та відділень області.
«Дуже важливо, що порядок і безпеку будуть охороняти на наших вулицях підрозділи новітньої патрульної поліції», - сказав Петро Порошенко під час церемонії передачі автомобілів. more...

Завдяки децентралізації у громад з’явилася можливість виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я – Президент

17.07.2017 | 10:35

Завдяки децентралізації у громад з’явилася можливість виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я – Президент

Під час робочої поїздки до Тернопільської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті реконструйованого радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

more...

«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина»

17.07.2017 | 10:32

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.

«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.

«Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій», - підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.

«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина», - наголосив Глава держави.

Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

more...

«Увага! Представники бізнесу Тернопільщини!»

17.07.2017 | 10:20

 Восени поточного року з метою консультативно-інформаційної підтримки бізнесу розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації. 

 

Задля налагодження ефективної співпраці та комунікації  між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій  законодавства,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу  формується база даних суб’єктів господарювання.

more...

Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»

17.07.2017 | 10:16

C:UsersНаденькаDesktoplogo+name+date-01.jpgФорум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» запрошує до участі представників ЗМІ 

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

 Форум ініційовано Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону України та проектів міжнародної технічної допомоги.

more...

Візит в ДБСТ с. Сураж, з метою перевірки умов проживання, виховання та адаптацію довлаштованих дітей до нової сім'ї.

17.07.2017 | 10:09
Відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Розпорядження голови РДА №194-од від 15.06.2017 р. «Про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу» - 12.07.2017 року фахівцями Шумського РЦСССДМ Ставнійчук Н. В., Аркуліч Я. Ю. здійснено візит в ДБСТ с. Сураж, з метою перевірки умов проживання, виховання та адаптацію довлаштованих дітей до нової сім'ї. На кожну дитину проведено оцінку потреб. more...

Чисельна група прочан пішки прямує до Зарваниці

15.07.2017 | 11:27
Вчора, 14 липня основна колона прочан, чисельність якої становить понад 1500 осіб, вирушила з Тернополя до Зарваниці. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна побажав паломникам легкого шляху, а у суботу вранці зустрів дорогою до Духовного центру у с. Золотники. Традиційно він пригостив паломників морозивом. При цьому в особистому спілкуванні голова цікавився у прочан, чи їм не потрібна їм якась допомога, чи є їхній шлях комфортним. Кожному, хто звернувся з проханням, було надано сприяння у його вирішенні.? more...

Степан Барна: Поліцейські, медики та рятувальники у разі потреби готові надати допомогу прочанам (фото)

15.07.2017 | 10:56
Тисячі прочан з різних куточків України і навіть з-за кордону вже збираються у Зарваниці. Щороку тут у середині липня відбувається Загальнонаціональна проща.
Водночас багатьох турбує питання, а чи буде безпечним шлях та перебування у Марійському духовному центрі? Як запевнив сьогодні голова Тернопільської ОДА Степан Барна, абсолютно усі служби готові до виконання задач відповідно до свого профілю.
«Сьогодні вранці особисто переконався в тому, що наші поліцейські, патрульні, медики, рятувальники - повністю готові до несення служби у ці важливі дні та надання допомоги прочанам, якщо виникне така необхідність. Присутні також військові та співробітники Служби безпеки України», — зазначив очільник Тернопільщини.
Вздовж основних шляхів до Зарваниці також облаштовані пункти з медикаментами, питною водою, є місця для перепочинку. more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік