Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

v         

j 

Прес-служба повідомляє

Голова Пласту в світі Марта Кузьмович побувала вчора у Шумську

16.03.2018 | 11:56

Голова Пласту в світі Марта Кузьмович побувала вчора у Шумську. Під час зустрічі голови Шумської РДА Юрія Головатюка з головою Головної Пластової Булави та представниками тернопільського і шумського Пласту обговорили підтримку пластового руху, його розвиток в районі.

more...

Роз’яснення щодо відповідальності за порушення при поводженні з твердими побутовими відходами

16.03.2018 | 10:00

Культура поводження з побутовими та іншими відходами в Україні залишається на вкрай низькому рівні. Засмічення населених пунктів, лісів, регулярне виникнення стихійних звалищ, тощо, набули загрозливих масштабів.

Серед іншого, причинами таких явищ є відсутність економічних стимулів до збереження чистоти при поводженні з відходами, в першу чергу твердими побутовими. На сьогоднішній день в законодавстві України не існує чіткого визначення терміну «тверді побутові відходи» натомість у статті 1 Закону України «Про відходи» визначається загальна термінологія таких понять:

more...

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня

16.03.2018 | 09:48

  З другої половини березня Пенсійний фонд розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Для перерахунку пенсій військовослужбовцям (окрім осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ) будуть враховані: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років. При перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ враховуватимуться: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення, премія за січень 2016 року.

more...

Фестиваль-конкурс «Молитва за Україну»

16.03.2018 | 09:27

 Відділом освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації з метою виявлення та підтримки талановитих учнів, збереження і розвитку  вокально-хорового мистецтва, популяризації кращих зразків духовної пісні  проведено районний етап фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну», присвячений  130-й річниці з дня народження  В.О.Барвінського.

more...

Уряд підтримав план реалізації проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!» на 2018 рік

16.03.2018 | 09:20

 У ході чергового засідання члени Кабінету Міністрів підтримали Розпорядження Міністерства юстиції «Про затвердження Плану заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту Мін’юсту  «Я МАЮ ПРАВО!».
«Минулого року ми вперше в історії держави дали старт проекту, який має підвищити рівень правової свідомості українців та навчити громадян користуватися їхніми законними правами в будь-яких життєвих ситуаціях. Цей рік Президентом визначено як рік реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Це означає, що він визнаний пріоритетним для держави», - наголосив Міністр юстиції.

more...

Урядовою допомогою на енергоефективність зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин

14.03.2018 | 14:10

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком,  збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Вже через тиждень-півтора програма запрацює в державних банках – Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. І українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках – утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

more...

Державна прикордонна служба України оголошує набір на службу за контрактом

14.03.2018 | 14:01

 У Державній прикордонній службі України стартував черговий етап набору молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.
Вже сьогодні ти можеш обрати для себе професію з  мужнім характером і підписати контракт з Державною прикордонною службою України. А відтак, стати частиною команди професіоналів, які зажди на сторожі державних кордонів!

more...

Тернопільщина бере участь у Форумі «Європа – Україна» в місті Жешув (фото)

14.03.2018 | 09:25

Туристичний потенціал Тернопілля представляє делегація з нашої області на Форумі «Європа – Україна», що проходить у польському місті Жешув. Очолює делегацію заступник голови облдержадміністрації Олег Валов. Також участь у Форумі беруть й представники Лановецького, Чортківського та Теребовлянського районів.

more...

Поляка, який спалив в Тернополі герб, депортували з України (фото)

14.03.2018 | 09:21

За вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті, співробітники СБУ ухвалили рішення щодо примусового повернення з України громадянина Республіки Польща, який навчався в одному з вищих навчальних закладів Тернополя.

more...

Завдяки успішному впровадженню системи електронних закупівель Тернопільщина зекономила понад 383 млн грн

14.03.2018 | 09:17

Понад 250 представників державних та комунальних підприємств, установ, організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності області  взяли участь у безкоштовному семінарі-навчанні щодо здійснення електронних державних закупівель Prozorro, який відбувся  сьогодні в Тернопільській обласній державній адміністрації.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг