Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

27.02.2020/Скалатчани шукають шляхів наповнення місцевого бюджету


Скалатчани шукають шляхів наповнення місцевого  бюджету                 

        

Днями  в Скалатській громаді відбувся круглий стіл з питань наповнення місцевого  бюджету.  В його роботі  взяли  участь керівництво громади , старости  сіл , депутати міської ради . Запрошені   і  представники управління Держпраці , фіскальної  служби.

Начальник відділу з питань додержання законодавства  про  працю управління Держпраці у Тернопільській області  Ігор Хаварівський ознайомив з основними положення трудового законодавства, порядком оформлення трудових договорів , проведення перевірок  і штрафними  санкціями , що застосовуються  в  разі  порушення трудового законодавства. Голову громади Петра Савончака цікавило  питання введення в  штат громади інспектора органу місцевого самоврядування , які його повноваження . Адже  маючи  постійного  інспектора з  питань дотримання законодавства  про  працю це дасть  можливість  проводення   систематичних перевірок щодо  своєчасності виплат заробітних плат, оформлення роботодавцями трудових  договорів з найманими  особами  ,проведення  роз’яснювальної роботи  щодо недопущення порушень  , а разі їх  виявлення застосовані штрафні  санкції наповнюватимуть   бюджет громади.

Начальник відділу з питань праці та соціально- трудових відносин  управління праці та  соціального захисту населення Підволочиської РДА Зоряна Сівчук наголосила на більшій   активності  старост громад  у разі встановлення фактів неоформлення трудових договорів, а також фактів незареєстрованої підприємницької  діяльності на територіях  сіл.

Щодо сплати податку з доходів  фізичних  осіб відокремленими  підрозділами , що знаходяться на території громад  ,  з паї , податку на нерухомість , тут спільна робота    як  громади  , фіскальної служби відмітила старший державний  інспектор Підволочиської ДПІ Теребовлянського  управління Надія Рижак.

Це  зокрема і спільні виїзди на територію громади  щодо  інспекції робочих  місць і інвентаризація об’єктів нерухомості.

Звучали пропозиції щодо  підняття ставки орендної плати з паїв до 12 відсотків на законодавчому рівні , що дало можливість  не допускати  виплат  з мінімальною ставкою 3 відсотки  одними сільськогосподарським товариствами  при  однакових умовах розміщення земельних ділянок. Також  болючим залишається питання виплат заробітних плат  в  мінімальних розмірах , а  фактично різниця доплачується  «в  конвертах « , а це  втрати  місцевого бюджету , пенсійного  фонду. Лише спілними зусиллями , піднявши ти  свідомість роботаців  і працюючих ,можна наповнити бюджет громади.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги