Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

05.07.2017/ Ігор Комендат: На сьогоднішній день ключовою метою нашої співпраці має стати зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів


Про  актуальні  питання  діяльності Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції, координацію спільних заходів, спрямованих на виявлення та залучення наявних резервів додаткових надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, вирішення проблем легалізації землі та заробітної плати обговорили нещодавно у Кременці під час кущової наради начальника Головного управління ДФС в області Ігоря Комендата, голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни та керівників райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад Кременецького, Збаразького, Підволочиського, Лановецького та Шумського районів.

За словами керівника фіскального відомства області Ігоря Комендата, у цьому році в цілому по Кременецькій ОДПІ спостерігаються високі темпи росту дохідної частини місцевих бюджетів (150%) при середньообласному показнику 140,4%. Якщо говорити про загальну суму доходів місцевих бюджетів Кременецького, Збаразького, Підволочиського, Лановецького та Шумського районів, контроль за справлянням яких покладено на ДФС, то впродовж першого кварталу вона склала понад 200 млн грн, що на 66,8 млн грн більше відповідного періоду минулого року.

«Незважаючи на той факт, що у районах забезпечено виконання показника запланованих доходів, податкова база освоєна далеко не в повному обсязі. Базовими доходами для місцевих бюджетів на сьогодні є ПДФО, єдиний податок, майнові податки та акцизний податок з роздрібного продажу. Тому основну увагу слід акцентувати на освоєння резервів цих платежів», - додав Ігор Юлійович.

Під час наради  учасники обговорили й проблемні питання щодо легалізації ринку підакцизних товарів, заробітної плати та плати за землю. Найбільш актуальним було й питання щодо встановлення оптимальних ставок податків, затверджених місцевими радами.

Окрім цього, присутні визначили шляхи покращення умов для розвитку підприємництва в районах, підвищення ефективності використання земель сільськогосподарськими товаровиробниками, і збільшення від них податкових платежів, а також внесли пропозиції щодо пошуку резервів для розширення бази оподаткування та протидії тіньовій зайнятості населення у районах.

 «Ефективність бюджетного процесу залежить від ролі та відповідальності усіх учасників - починаючи з планування, встановлення і затвердження ставок, поточного адміністрування і закінчуючи контролем за повнотою та своєчасністю сплати належних сум податків і зборів. Тому кожному із них треба проявити принципову позицію при виконанні своїх функцій та повноважень», - підсумував очільник Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги