Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

27.04.2017/ Про результати роботи та зміну структури ДФС говорили під час засідання колегії


Вчора в обласному відомстві ДФС відбулось засідання колегії за участю керівництва фіскальної служби області, податкової міліції та Тернопільської митниці ДФС.

Під час зустрічі присутні обговорили результати роботи із виконання та залучення до оподаткування наявних резервів у січні-березні 2017 року, стан організації митного контролю та митного оформлення товарів у зоні діяльності Тернопільської митниці ДФС у першому кварталі  2017 року.

Розпочав засідання начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат із кардинальних змін структури ДФС, які  розпочались цьогоріч, і направлені на акумуляцію фіскальних функцій на обласному рівні та сервісно-обслуговуючих на районному. Адже внаслідок  перерозподілу функцій між територіальними органами ДФС різних рівнів відбувається переформатування взаємовідносин фіскальної служби області та підпорядковаваних їй  податкових інспекцій, а також організації роботи.

 «Щодо результатів роботи управління із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, то за перше півріччя прогнозні показники до державного бюджету зросли  на  165,7 млн грн або на 56,3%, а доходи місцевих бюджетів - на 199,8 млн грн або на 49,2%. Щодо основного бюджетоформуючого податку - ПДВ, то зауважу, що в цілому картина по області не погана, оскільки його, порівняно з аналогічним періодом минулого року, надійшло на 109 млн грн більше», – зазначив у своєму виступі начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Керівник відомства звернув увагу начальників районних податкових інспекцій на необхідності активізації роботи спільно з органами влади та місцевого самоврядування з проведення дієвих заходів щодо детінізації економіки: «Ми поступово адаптовуємось до нової структури, є певні проблемні моменти, але головне те, що досвідчений інспекторський склад збережено. Тепер справа в забезпеченні ефективної організації роботи з боку керівників структурних підрозділів управління. У нашій системі справді відбулись суттєві структурні та функціональні зміни. Змінився формат роботи, перенесено організуючу, розпорядчу роль на обласний рівень, проте такі методи впливу, як заходи реагування на негативні моменти, ініціативні пропозиції, співпраця та взаємодія з органами влади  залишено і на районному рівні». 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги