Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

18.01.2017/Громадська рада при ГУ ДФС в Тернопільській області провела чергове засідання


Чергове засідання Громадської ради, яке відбулось нещодавно у ГУ ДФС у Тернопільській області, було присвячене податковим змінам, що вступили в дію з 1 січня цього року та питанням, які виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності. У засіданні взяли участь заступники начальника фіскальної служби області Сергій Господарик та Надія Лопатинська.

Звертаючись до учасників заходу заступник начальника відомства Сергій Господарик зазначив, що минулого року законодавці прийняли три закони, які суттєво вплинули на Податковий кодекс України: «Це насамперед Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», де визначено мінімальну зарплату у розмірі 3200 грн і, крім того, два інших закони України, якими внесено суттєві зміни як у єдиний соціальний внесок, так і в податки та збори, які сплачують у місцеві бюджети».

Сергій Степанович коротко ознайомив учасників засідання із основними цьогорічними податковими новаціями. Відтак розповів про нове у спрощеній системі оподаткування, акцизному та транспортному податку, податку на нерухоме майно та єдиному соціальному внеску тощо.

В свою чергу, Надія Лопатинська акцентувала увагу присутніх на помилках податкового законодавства, виявлених при перевірках субєктів господарювання.

Під час  зустрічі  присутні затвердили доопрацьований План роботи Громадської ради. Крім цього, відбулася жвава дискусія щодо змін законодавства 2017 року, їх вплив на суспільство та підприємницьку діяльність зокрема. Вона стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Тернопільщини і фіскальних органів.

На завершення засідання голова Громадської ради при ГУ ДФС в області Михайло Лучко подякував учасникам за змістовну та продуктивну роботу, а також за активну позицію всіх членів Громадської ради, спрямовану на вдосконалення податкового та митного законодавства.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги