Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

13.07.2016/Спортивний азарт дощу не боїться


Нещодавно на стадіоні с. Білокриниця Кременецького району відбулася обласна спартакіада серед колективів органів ДФС у Тернопільській області. Участь у спортивних змаганнях взяли 5 команд, до складу яких увійшли працівники фіскальних органів з усіх районів Тернопільщини. Змагання проводилися під егідою Головного управління ДФС у Тернопільській області за підтримки Тернопільської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів Державної фіскальної служби.

Урочисте відкриття змагань розпочали з підняття Державного стягу та виконання Гімну України. Із вітальними словами до учасників спартакіади звернулися начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат, голова Кременецької районної державної адміністрації Сергій Сімчук та голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський.

Зокрема, Ігор Комендат зазначив: «Навіть попри негоду, дощ бажаю усім азартних змагань, позитивних емоцій. Адже проведення таких заходів, як сьогоднішній, об'єднує наші колективи, а активний відпочинок завжди йде на користь та показує силу, вміння та професіоналізм наших працівників не лише в роботі, але й у спорті». Слова подяки керівник ГУ ДФС висловив також начальнику Кременецької ОДПІ Ярославу Міщуку за організацію спартакіади.

Впродовж дня свою спритність та майстерність спортсмени мали змогу проявити у турнірі з міні-футболі, настільному тенісі, армрестлінгу, перетягуванні канату, шахах, стрибках у довжину, дартсі та бігу на 100 метрів.

Переможцями у турнірі з міні-футболі команда Кременецької ОДПІ (І місце), ГУ ДФС області (ІІ місце) та Тернопільської ОДПІ (ІІІ місце). У перетягуванні канату найсильнішою була також команда господарів (Кременецька ОДПІ), ІІ місце виборола команда ГУ ДФС області, а ІІІ – команда Бучацької ОДПІ.

У бігу на 100 м серед чоловіків кращими були Олексій Воробець з Чортківської ОДПІ (І місце), Назарій Галадза з ГУ ДФС і Олександр Грушицький з Кременецької ОДПІ, які розділили ІІ місце. Серед жінок у забігу на 100 м перемогу здобула Катерина Соколова (ГУ ДФС області), Катерина Крисевич (Кременецька ОДПІ) посіла ІІ місце, а Ірина Русина (Чортківська ОДПІ) – ІІІ місце.

У стрибках в довжину серед чоловіків І місце здобув Олег Гуменюк (ГУ ДФС області), ІІ – Василь Савка (Тернопільська ОДПІ), ІІІ - Олександр Грушицький (Кременецька ОДПІ), а серед жінок найспритнішими стали Катерина Соколова (ГУ ДФС області) – І місце, Катерина Крисевич (Кременецька ОДПІ) – ІІ місце, Ольга Касіян (Бучацька ОДПІ) – ІІІ місце.

Найвлучнішими у дартсі стали Вадим Мукомела з Кременецької ОДПІ (І місце), Андрій Вегера з ГУ ДФС області (ІІ місце) та Сергій Книш з Чортківської ОДПІ (ІІІ місце).

У шахах перемогу здобули Сергій Примас з Кременецької ОДПІ (І місце), Едуард Палко з Тернопільської ОДПІ (ІІ місце) і Борис Огородник з Чортківської ОДПІ (ІІІ місце).

У змаганнях з армрестлінгу, суддею яких був уродженець Кременеччини, чемпіон світу Андрій Пушкар, найсильнішими рукоборцями стали Павло Стародуб з ГУ ДФС області (І місце), Володимир Скорохід з Бучацької ОДПІ (ІІ місце) і Роман Меленюк з Тернопільської ОДПІ (ІІІ місце).

У турнірі з настільного тенісу перемогу виборов Роман Лисий (Бучацька ОДПІ), ІІ місце посів Максим Федчук (Кременецька ОДПІ), а ІІІ – Олег Іванчишин (Тернопільська ОДПІ).

Лідером цьогорічних змагань у загальному заліку стала команда господарів і заслужено Кременецька ОДПІ здобула перехідний кубок начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата. Друге місце виборола команда ГУ ДФС та третє – Тернопільська ОДПІ.

Також кращим захисником визнано Анатолія Василька з ГУ ДФС області, кращим нападником – Ігоря Петраса з Тернопільської ОДПІ, а кращим воротарем – Тараса Таращука з Кременецької ОДПІ.

Переможцям урочисто вручили дипломи, медалі та кубки. Відзнаки також отримали діти працівників фіскальної служби, які щиро вболівали за своїх батьків.

За словами організатора спартакіади – голови Ради Тернопільської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів Державної фіскальної служби Оксани Наконечної, цьогорічні змагання вкотре довели, що ані непогода, ані складна робота держслужбовців не є перешкодою для активного відпочинку: «Сьогоднішній дощ об’єднав і спортсменів, і вболівальників, і керівників органів ДФС, і суддів. Радше навіть навпаки – він ще додав спортивного азарту».

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги