Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

01.06.2016/Завітали до підшефних привітати із завершенням навчального року


 

Вишиванки, квіти, гучні оплески, щирі усмішки та сльози радості. Саме таким запамятали цей день усі, хто був присутнім на святі Останнього дзвоника у Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі, де навчаються дітки з особливими потребами.

На святкову лінійку з нагоди завершення навчального року до своїх підшефних завітали перший заступник Головного управління ДФС у Тернопільській області Марія Мельник та голова Тернопільської обласної Ради Всеукраїнської професійної спілки працівників органів ДФС Оксана Наконечна.

Вихованці центру поєднали це свято ще з одним – Днем матері, тому підготовлених танцювальних та сценічних номерів, пісень, а відтак хорошого настрою, було удвічі більше.

«Щоразу, коли ми зустрічаємося з нашими підшефними, слухаючи, як співають дітки, яким важко вимовляти кожне слово, які не чують, проте так гарно танцюють, мимоволі забуваються щоденні клопоти та турботи. Щирі дитячі усмішки, гарний настрій та завжди відкриті для добра серця змушують сприймати світ по новому. Тому ми з радістю допомагаємо цьому закладу», – прокоментував начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Зважаючи на цей особливий день, за досягнення  значних успіхів у навчанні найкращих учнів школи нагородили  почесними грамотами, а присутні вітали їх бурхливими оплесками.

Такий теплий та гостинний прийом справив неабияке враження на гостей закладу. Звертаючись до дітей з допомогою вихователя-сурдоперекладача, перший заступник начальника фіскального відомства Марія Мельник побажала школярам гарного літнього відпочинку а випускникам – впевненості у власних силах, непохитної віри в успіх, у свою мету та щасливу долю.

«Сьогодні ми маємо нагоду низько вклонитися й вчителям. Ви, шановні педагоги, не тільки даєте цим особливим учням знання, а й формуєте їх духовно й фізично, прищеплюєте життєві принципи, допомагаєте виробити характер. Тож нехай любов, якою ви обдаровуєте своїх вихованців, сторицею вертається до вас, зігріває душі і серця», – додала Марія Василівна.

Від імені працівників фіскальної служби Тернопільщини гості подарували закладу приладдя, яке допоможе  як вихователям, так і його вихованцям в організації святкових заходів.

Прощаючись зі школою, випускники заспівали для присутніх на урочистій лінійці батьків та гостей пісні мовою жестів, які можна було почути лише серцем. Завершили свято прощальним вальсом.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги