Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

22.02.2016/Працівники органів фіскальної служби Тернопільської області знайомили із змінами податкового законодавства


З метою вивчення змін податкового законодавства, що вступили в дію в результаті прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», у приміщенні Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю фахівців Головного управління ДФС у Тернопільській області відбулося навчання бухгалтерів сільських, селищних та міських рад.

Учасників заходу ознайомили із особливостями  застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами-підприємцями у 2016 році, із змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб та податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Зосередили увагу й на змінах стосовно єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема, розповіли про зниження ставки нарахування єдиного внеску для підприємств з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% та скасування утримання єдиного внеску з найманих працівників (3,6%).

Розповіли також про зміни в адмініструванні акцизного податку. Нагадали, зокрема, про п’ятивідсотковий податок, який стягують з таких підакцизних товарів, як пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, бензин, дизельне пальне, скраплений газ тощо та перераховується до місцевого бюджету. Також зазначили, що реалізація підакцизних товарів за готівку передбачає використання відповідним чином зареєстрованого касового апарату.

У зв’язку із набранням чинності змін, внесених до Податкового кодексу України, Головне управління ДФС у Тернопільській області активно проводить широкомасштабну масово-роз’яснювальну роботу шляхом організації семінарів, практикумів, тематичних зустрічей з громадськістю, сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія», інтернет-конференцій тощо. Відтак впродовж січня-лютого цього року у кожній ОДПІ та їх відділеннях відбулися семінари для платників податків.

Актуальні питання щодо змін податкового законодавства постійно висвітлюються у телепередачі «Бізнес за правилами» на телеканалі ІНТБ, яка транслюється з вівторка по неділю, та у радіопередачі  «ДФС інформує» на радіостанції УХ-радіо.

Окрім цього, інформаційні матеріали щодо роз’яснення останніх змін законодавства висвітлюються у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги