Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

11.02.2016/У Теребовлі розповіли про цьогорічні податкові зміни


З 1 січня 2016 року набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». У зв’язку із цим Головне управління ДФС у Тернопільській області проводить широкомасштабну масово-роз’яснювальну роботу. Впродовж січня-лютого у кожній ОДПІ та їх відділеннях відбулися семінари для платників податків.

Минулого тижня  в рамках «Дня району» фахівці  фіскальної служби області на чолі із заступником начальника відомства Надією Лопатинською консультували платників Теребовлянщини.

Візит розпочався у приміщенні  Теребовлянського відділення Гусятинської ОДПІ. Заступник начальника Головного управління ДФС в області Надія Лопатинська зустрілася із заступником редактора районної газети «Воля» Наталією Бойчук. Спільно вони обговорили шляхи покращення інформування мешканців району з питань податкових нововведень та обізнаності громадян у податковому законодавстві. 

Згодом відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Теребовлянського відділення Гусятинської об’єднаної ДПІ з представниками районної влади, очільником Теребовлянської райдержадміністрації Юрієм Ништою та головою Теребовлянської районної ради Ігорем Смільським. Державні службовці обговорили ряд питань щодо перспектив підвищення ефективності використання земельних ресурсів, шляхи активізації господарської діяльності та способи досягнення бюджетної забезпеченості краю.

В ході діалогу керівництва органів фіскальної служби і районної влади області із бізнесом та громадськістю Надія Лопатинська розповіла про основні зміни, що вступили в дію з 1 січня 2016 року та наголосила: «Успішна країна складається з успішних сіл, селищ, міст та свідомих платників податків. Переконана, що разом ми конструктивно змінимо податкову систему, збалансувавши її між інтересами бізнесу та держави, що в результаті буде сприяти успішному розвитку підприємницької ініціативи, зростанню конкурентоспроможної національної економіки, зробить умови ведення бізнесу в Україні більш комфортними та наблизить їх до європейських стандартів, до яких ми усі й прагнемо».

Цього ж дня фахівці Головного управління ДФС в області провели семінар, на якому ознайомили платників із новаціями, що вступили в дію в результаті прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Зокрема, розповіли про особливості  застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями у 2016 році, детально ознайомили зі змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, новаціями для власників нерухомого майна, новими ставками для справляння цього податку. Увагу акцентували на змінах стосовно єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Платникам розповіли про зниження ставки нарахування ЄСВ для підприємств з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% та скасування утримання ЄСВ з найманих працівників (3,6%).

Під час заходу кожен учасник мав змогу з’ясувати у лекторів фіскальної служби проблемні питання, які виникли в результаті вивчення податкових новацій.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги