Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

1.02.2016/Із нюансами податкових змін ознайомились платники Зборівщини


У зв’язку із змінами, внесеними до Податкового кодексу  Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII, Головне управління ДФС у Тернопільській області розпочало широкомасштабну масово-роз’яснювальну роботу, направлену на доведення до суб’єктів господарювання податкових новацій. З цією  метою  фахівці  фіскальної служби області днями для платників та громадськості провели у Зборові «День району».

За традицією захід розпочався у приміщенні Зборівського відділення Козівської ОДПІ із зустрічі з представниками місцевої преси та радіо. Журналісти разом із заступником начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергієм Господариком обговорили основні податкові новації та способи їх оперативного висвітлення у ЗМІ. .

Крім того, відбулась робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Зборівського відділення Козівської ОДПІ з представниками влади району. Під час зустрічі учасники визначили основні напрямки стимулювання розвитку малого і середнього підприємництва в краї та способи легалізації і збільшення розміру заробітної плати.

Після відкритого діалогу із журналістами та владою, в актовій залі Зборівської РДА відбувся семінар для платників, представників бізнесу та громадськості.

Відкриваючи семінар, Сергій Господарик в першу чергу подякував мешканцям Зборівщини за сумлінну сплату податків у 2015 році: «Завдяки вам протягом минулого року наповнення державного бюджету Козівською ОДПІ перевиконано у 2,2 рази, надходження склали 55 мільйонів гривень. Щодо місцевих бюджетів, то їхні показники, порівняно з 2014  роком,  зросли на 20% і, відповідно, приріст  склав 124 млн грн», - зауважив Сергій Степанович.

Згодом працівники відомства ознайомили понад півтори сотні учасників семінару із новаціями, що вступили в дію в результаті прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Зокрема, розповіли про особливості  застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями у 2016 році, детально ознайомили зі змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, новаціями для власників нерухомого майна, новими ставками для справляння цього податку. Увагу акцентували на змінах стосовно єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Платникам розповіли про зниження ставки нарахування ЄСВ для підприємств з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% та скасування утримання ЄСВ з найманих працівників (3,6%).

Під час заходу кожен учасник мав змогу з’ясувати у лекторів фіскальної служби проблемні питання, які виникли в результаті вивчення податкових новацій.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги