Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

25.11.2015/У Підволочиську бізнес та влада обговорили шляхи співпраці


Розповісти про новації податкового законодавства, обговорити проблемні питання та почути пропозиції стосовно реформування податкової системи, зокрема, про особливості нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування в рамках податкової реформи, нові правила в обчисленні та сплаті податку на прибуток підприємств, акцизний податок і спрощену систему оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників – саме такою була мета зустрічі представника Головного управління ДФС області та керівників органів місцевого самоврядування з бізнесом Підволочиського району.

 До учасників заходу із вітальними словами звернулись заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик, голова Підволочиської райдержадміністрації Борис Онищук, заступник голови районної ради Микола Скуйбіда та в.о. начальника Підволочиського відділення Збаразької ОДПІ Олег Нагірний.

 «Останнім часом відбулось дуже багато змін у податковому законодавстві, мова йде про концепцію реформування податкової системи, яка на початку осені була подана Кабміном. Не зважаючи на усі позитивні напрацювання в плані удосконалення законодавства, наразі є ще чимало прогалин. Щоб заповнити ці прогалини нам потрібно чесно і відверто співпрацювати», – зауважив Сергій Господарик.

Представники місцевої влади та бізнесу району погодились із словами Сергія Степановича. Адже зважаючи на стан, в якому перебуває економіка країни, тільки  спільними зусиллями можна вивести її з «тіні»: легалізувати найману працю, боротися з нелегальним обігом підакцизних товарів і т.д. Підприємці наголосили й  на важливості роз’яснювальної роботи щодо новинок податкового законодавства, оскільки при великій кількості змін до законодавства  багатьом важко зорієнтуватися у всіх тонкощах новацій.

В ході конструктивного діалогу присутні обговорили проблемні питання, які існують в районі, та намітили шляхи їх вирішення.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги