Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

07.09.2015/У фіскальній службі відзначили кращих платників


Склалась добра традиція на Тернопіллі щороку у перші дні вересня з нагоди професійного свята – Дня підприємця відзначати кращих підприємців області. В урочистому засіданні з нагоди святкування Дня підприємця, що відбулося 4 вересня в приміщенні Головного управління ДФС у Тернопільській області, гостей радо вітали начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат та начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк.

«Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця хочу подякувати Вам за те, що у непростий час для нашої країни працюєте, розвиваєте свій бізнес, сумлінно сплачуєте податки та обов’язкові платежі, підтримуєте наших вояків у зоні проведення АТО, створюєте нові робочі місця, дбаєте про своїх працівників, гідно оплачуючи їхню працю», із такими словами вдячності звернувся до підприємців Ігор Комендат.

До переліку нагороджених потрапили підприємства, які проводили значні суми відрахувань обов’язкових платежів при великих сумах доходу, мають високий рівень офіційної заробітної плати, що відповідно відображається на сплаті податку на доходи фізичних осіб, ЄСВ та військового збору. А це в результаті саме ті кошти, які вкрай необхідні для виконання соціальних програм та розвитку громад області.

Начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк побажав всім запрошеним гостям надійних партнерів, успіхів у підприємницькій діяльності, процвітання бізнесу, щоб кожна започаткована справа була вдалою, перспективною і успішною.

За сумлінне виконання зобов’язань перед державою, популяризацію на власному прикладі добровільності у сплаті податків і митних платежів та з нагоди Дня підприємця подяками відзначено керівників тернопільських підприємств, зокрема ПАТ "БЕРЕЗОВИЦЬКИЙ КОМБІНАТ "БУДІНДУСТРІЯ" - Шевчука Михайла Степановича, ТОВ"Уніпак - УКРАЇНА" - Луцківа  Ігоря Петровича, ТОВ "КРЕМЕНЕЦЬКЕ МОЛОКО" - Задворну Марію Борисівну ПАТ "КОРЖІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ГІРНИЧО-ДРОБАРНИЙ КАРЄР" - Крушельницького Ореста Володимировича, ТОВ "ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ" - Верещаку Володимира Івановича, а також приватних підприємців Гадз Марію  Павлівну (м. Бучач), Березія Віталія Степановича (м. Тернопіль), Ковальчука Володимира Васильовича (Гусятинський район, с. Увисла), Іванова Семена Аркадійовича (м. Тернопіль) та Кузіва Юрія Володимировича (м. Теребовля). Подяками Тернопільської митниці ДФС відзначено керівника ТОВ «Компанія Агростатус» Ткачука Юрія Миколайовича, керівника ТОВ «Інтерфом-Захід» Дикого Сергія Івановича та керівника ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» Бістрама Екхарта.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги