Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

До відома

   

 ************************

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

   

 ************************

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Податкова соціальна пільга на 2015 рік (розрахунок пільг з 1 липня 2015 року)


Відповідно до п.п. 169.4.1. Податкового кодексу України податкова соціальна пільга дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи на 1 січня відповідного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

На 1 січня 2015 р. прожитковий мінімум на одну працездатну особу встановлено у розмірі 1218 грн (ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік»).

1218 * 1,4 = 1705,20 грн. За округлення до найближчих 10 грн – 1710 грн.

Тож, якщо середньомісячний дохід родини пільговика за січень-червень поточного року перевищує зазначену суму він з 01.07.2015 р. втрачає право на пільгу

Як розрахувати дохід

Сума доходу на одного члена сім'ї  визначається так: сума доходів всієї родини за 6 місяців ділиться спершу на 6 (місяців), а потім ще на кількість членів сім'ї.

До членів сім»ї пільговика при наданні пільг належать (п. 5 ст.51 Бюджетного кодексу, п. 4 Порядку):

1.             Дружина (чоловік).

2.             Їхні неповнолітні діти (до 18 років).

3.             Неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи.

4.             Особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним за умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі.

5.             Непрацездатні батьки.

6.             Особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.

До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються (п. 5 Порядку):

1.             Пенсія;

2.             Заробітна плата;

3.             Грошове забезпечення;

4.             Стипендія;

5.             Соціальна допомога (є виключення, зокрема щодо деяких видів одноразової допомоги);

6.             Доходи від підприємницької діяльності.

Для підприємців - платників єдиного податку І групи - враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Для підприємців - платників єдиного податку ІІ і ІІІ групи - на рівні 2 та 3 прожиткових мінімумів, відповідно.

Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім учнів та студентів з денною формою навчання, строковиків  враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

У додатку до Постанови Кабміну, якою затверджений Порядок є декларація. Її має заповнити пільговик, вказавши у ній доходи всіх членів сім'ї (Додаток можна скачати  з офіційного сайту ВР – натисніть на слово декларація наприкінці сторінки). В нашому управлінні соцзахисту доходи перевірять і приймуть рішення про призначення чи не призначення пільги.

При цьому,  є виключення для родин, які складаються лише з пенсіонерів, або пенсіонерів та неповнолітніх дітей та (чи) інвалідів з дитинства, які ніколи не одружувались та отримають пенсію чи допомогу від держави. Для таких осіб управління соціального захисту в змозі самостійно визначити доходи через відповідні бази. Тож заповняти декларацію не має потреби.

Щоб реалізувати право на пільгу (отримати пільгу) з 1 липня, звернутися в управління соцзахисту за місцем  проживання необхідно до 1 вересня.

Пільга надаватиметься протягом 6 місяців. Тож кожні шість місяців право на пільгу потрібно підтверджувати.

У разі зменшення доходу сім’ї пільговик має право звернутися до управління соціального захисту для визначення права на отримання пільг з місяця звернення.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги