Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

До відома

   

 ************************

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

   

 ************************

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Про внесення змін до порядку надання пільг окремим категоріям громадян


З 1 липня 2015 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», відповідно до якої, починаючи з 1 липня 2015 року пільги з оплати послуг за користування житлом, на житлово-комунальні послуги (газопостачання, водопостачання, електропостачання), на придбання твердого та рідкого побутового палива, за користування телефоном, а також послуг із встановлення квартирних телефонів (далі – пільги) будуть надаватися залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї пільговика.      

Відповідно до п.8 Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї пільговики, до сукупного доходу сім’ї яких входять доходи (зокрема, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, дохід від підприємницької діяльності), або до складу сім’ї яких входять працездатні особи, подають управлінню праці та соціального захисту населення декларацію про доходи сім’ї пільговика , а також довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії чи соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за вказаний період.

Наголошуємо на тому, що з 1 липня 2015 року пільги будуть надаватися тільки на підставі заповнених декларацій та відповідного пакету документів!

Одночасно повідомляємо, що сім’ї пільговиків, які складаються виключно із непрацездатних членів (непрацюючі пенсіонери) декларацію про доходи не подають, пільги будуть надаватися, виходячи із розміру пенсій чи соціальної допомоги.

За додатковою інформацією можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення Підволочиської райдержадміністрації

(смт.Підволочиськ, вул.Лисенка,2 відділ персоніфікованого обліку) або за тел.: 2-12-82.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги