Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

20.07.2015/На семінарі обговорювали особливості та способи удосконалення адміністрування податків і зборів


Безкоштовний науково-практичний семінар для бухгалтерів та суб’єктів господарювання Тернопільщини на тему «Все про електронне адміністрування ПДВ» нещодавно відбувся у актовій залі Головного управління ДФС у Тернопільській області за участю фахівців аудиторської фірми «Тер Аудит», РНБА, компанії «Волошин» та фіскальної служби.

Після привітання присутніх бухгалтерів із професійним святом, заступник начальника ГУ ДФС в області Сергій Господарик наголосив, що подібні заходи покликані дати кваліфіковану відповідь на усі питання, які хвилюють сьогодні підприємницьке середовище, а також сформувати пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства.

«Без реформ ніякого руху вперед, розвитку в житті і економіці країни, не буде, - вказав Сергій Степанович. – Зараз відбуваються великі зміни як в адмініструванні податків, так і в стосунках з бізнесом. Проте основними цілями, які ми спільно маємо досягти, є зміна ментальності підприємців і працівників фіскальної служби, а також повна ліквідація корупції».

Десятки учасників заходу мали можливість переглянути презентації та заслухати доповіді представників компаній-організаторів семінару. Крім того, про цьогорічне запровадження електронного ПДВ доповідав начальник відділу контролю за оподаткуванням ПДВ ГУ ДФС області Андрій Мамрош. «Така система з 1 липня уже працює в штатному режимі і її ефективне функціонування дозволить унеможливити формування фіктивного податкового кредиту та незаконне отримання відшкодування ПДВ з бюджету недобросовісними підприємцями, а також скоротити обсяг тіньової економіки в країні та витрати держави на адміністрування», - пояснив він.

Слід зазначити, що на завершення зустрічі заступник начальника відомства Сергій Господарик додав, що зараз фіскальна служба насамперед є партнером бізнесу, а головним її завданням  відтепер є надання якісних сервісних служб для громадян України.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги