Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

17.07.2015/Серед пріоритетів - інформування та консультування платників податків


Відкритий діалог із громадськими активістами, бухгалтерами та підприємцями вкотре провели фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з заступниками відомства Сергієм Господариком у Борщові під час «Дня району».

Захід розпочався у Борщівському відділенні Чортківської об’єднаної ДПІ із зустрічі з журналістами місцевих ЗМІ та представниками громадських організацій району. Учасники обговорили ряд актуальних питань, пов’язаних із реформуванням вітчизняної податкової системи, та перспективи та методи сприяння розвитку малого і середнього бізнесу на Тернопільщині і можливість наповнення місцевих бюджетів додатковими фінансовими ресурсами.

Окрім цього, в актовій залі Борщівської РДА відбувся семінар для платників з питань оподаткування та запровадження системи електронного адміністрування ПДВ, введення касових апаратів для окремих платників єдиного соціального внеску, а також особливості нарахування і сплати податку на прибуток, ПДФО, акцизного податку, а також податку на нерухомість.

 «Цьогорічні податкові нововведення, які торкнулися практично усіх податків і зборів, дають надзвичайно великі можливості для формування максимальної забезпеченості місцевих бюджетів всіх рівнів, - зазначив, звертаючись до учасників заходу, заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик. – Сьогодні ми тут зустрілися для вичерпного інформування громадськості щодо особливостей функціонування податкової системи та консультування платників кращими фахівцями фіскальної служби області».

Крім того, відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Борщівського відділення Чортківської ОДПІ з представниками районної влади. Учасники визначили необхідність та шляхи ліквідації існуючої заборгованості перед державою окремих підприємств, а також перспективи формування нових бізнес-структур за участю нових інвестицій. Голова Борщівської РДА Людмила Юзьків зазначила, що місцева влада працює над ефективністю наповнення бюджетів та шукає способи стимулювання господарської діяльності краю, аби сучасний процес фінансової децентралізації дав громаді та державі загалом максимальну результативність.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги