Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

16.07.2015/ Податкова міліція Тернопільщини повернула до держбюджету майже 5 мільйонів гривень


Працівники податкової міліції області вживають заходи щодо підвищення ефективності боротьби з ухиленням від сплати податків та реалізацією контрафактної підакцизної продукції. За матеріалами оперативних підрозділів протягом цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 44 кримінальних правопорушень, з яких 28 віднесені до категорії тяжких та особливо тяжких. Завершено досудове розслідування у 10 кримінальних провадженнях за матеріалами оперативних підрозділів. У тому числі направлено до суду 3 кримінальних провадження за фактами умисного ухилення від сплати податків. Службовими особами підприємств стосовно, яких здійснювалось досудове розслідування відшкодовано 4,9 млн. грн. збитків, завданих державі у результаті протиправної діяльності. Про це заявив в. о. першого заступника начальника – начальник оперативного управління ГУ ДФС у Тернопільській області Анатолій Василько на засіданні колегії за підсумками півріччя, що днями відбулося в обласному відомстві фіскальної служби.

За словами Анатолія Василька, у ході проведення операції "Нафтопродукт-2015" з незаконного обігу вилучено майже 3 тис. літрів дизельного палива, реалізація якого здійснювалась з порушенням закону.

Анатолій Василько також повідомив, що з початку року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 3,4 млн гривень. Припинено діяльність двох підпільних цехів з виготовлення контрафактної алкогольної продукції. Зокрема, з обвинувальним актом в прокуратуру Тернопільської області для подальшого скерування до суду направлено кримінальне провадження за ч.1 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України стосовно жителя області, який здійснював зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та підроблених марок акцизного податку. За результатами проведених обшуків у нього вилучені підакцизні товари на суму 115,2 тис. гривень (спирт та незаконно виготовлені алкогольні напої), 1,7 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки, два пристрої для закупорювання пляшок, значна кількість корків, етикеток, інше приладдя, яке використовувалось для незаконного виробництва оковитої.

Загалом з початку року направлено до суду провадження по 7 кримінальних правопорушеннях у сфері незаконного обігу підакцизних товарів. Судами за результатами розгляду справ про кримінальні та адміністративні правопорушення прийняті рішення про конфіскацію підакцизних товарів вартістю 348,6 тис. гривень.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги