Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

14.07.2015/Благодійна спартакіада у підтримку бійців АТО відбулася на Тернопільщині


Минулими вихідними збірні команди працівників органів ДФС у Тернопільській області взяли участь у традиційній спартакіаді. Цьогорічне спортивне свято  мало благодійний характер і пройшло під гаслом «Допоможемо бійцям АТО». Спортивні баталії розвивалися на центральному стадіоні смт. Козова. Всього свято спорту зібрало понад 200 учасників та ще стільки ж глядачів. 9 команд працівників фіскальних та митних органів змагалися у 8 видах спорту. Свою спритність та майстерність спортсмени виявляли у міні-футболі, пляжному волейболі, армреслінгу, перетягуванні канату, шахах, стрибках у довжину, дартсі та бігу на 100 метрів.  

Урочисте відкриття змагань розпочали з хвилини мовчання за загиблими в антитерористичній операції, підняття Державного стягу та виконання Гімну України. Виступаючи перед присутніми із вітальним словом начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат відзначив: «Мені надзвичайно приємно, що наші державні службовці вміють не лише працювати в кабінетах за комп’ютерами, а й сповнені спортивним азартом та жагою до перемоги приймають участь у спортивних іграх. Наша щорічна спартакіада має багату історію. Сьогодні я хочу побажати успіху усім учасникам змагань, приємного спілкування, цікавих моментів. Нехай переможуть найкращі!».

Лідером цьогорічних змагань у загальному заліку стала команда Головного управління ДФС у Тернопільській області. Таким чином, команда здобула перехідний кубок начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата. Друге місце виборола команда Козівської ОДПІ та третє – Тернопільська митниця ДФС.

Перше місце у міні-футболі та перетягуванні канату здобула команда Козівської ОДПІ, у волейболі – команда Бучацької ОДПІ. У змаганні з дартсу кращим став Вадим Мукомела (Кременецька ОДПІ), з армреслінгу – Віталій Заболотний (Чортківська ОДПІ), а з шахів – Георгій Курдіані (ГУ ДФС в області). Найкращий результат із стрибків в довжину та бігу на сто метрів серед жінок показала Євгенія Астапова (Тернопільська митниця ДФС), а серед чоловіків із стрибків в довжину найкращим був Олег Гуменюк (ГУ ДФС в області). Першим пробіг стометрівку Михайло Клим (Чортківська ОДПІ).

Переможцям урочисто вручили дипломи, медалі та кубки. За словами організатора спартакіади – голови Тернопільської обласної ради профспілки працівників державних органів ДФС Оксани Наконечної, саме організація таких заходів неабияк сприяє формуванню дружнього та згуртованого колективу. «В командній боротьбі за першість та в азартних відчуттях перемоги ми виховуємо в наших працівників спортивний дух та пропагуємо активний відпочинок і здоровий спосіб життя».
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги