Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

05.06.2015/Податкова міліція прозвітувала про результати своєї діяльності


Співробітники податкової міліції з початку року з незаконного обігу вилучили підакцизних товарів на суму 3 млн 300 тис. гривень. Зокрема, майже 44 тис. літрів спирту та 1500 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, припиненого діяльність двох підпільних цехів з виготовлення горілчаних виробів. На даний час судами прийняті рішення про конфіскацію контрафактної підакцизної продукції на суму 335 тис. гривень. Про це на брифінгу, що відбувся в Головному управлінні ДФС в області, розповів в.о. першого заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Анатолій Василько.

Анатолій Анатолійович розповів про те, що за фактами незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів, а також використання підроблених марок акцизного податку з початку року завершено розслідування та направлено до суду 7 кримінальних проваджень. У тому числі завершено розслідування у 3 кримінальних провадженнях за фактами умисного ухилення від сплати податків. Під час досудового розслідування кримінальних проваджень до бюджету надійшло 4,9 млн грн податків, прихованих внаслідок відображення керівниками суб’єктів господарювання у обліку господарських операцій із фіктивними суб’єктами підприємництва.

 «Останнім резонансним прикладом було вилучення в травні з незаконного обігу великої партії спирту в кількості 5280 літрів, який ввезли на територію Тернопільської області з іншого регіону з метою незаконного виготовлення алкогольних напоїв. Слідчим суддею за клопотанням слідчого накладено арешт на спирт, а також на транспортні засоби, якими він перевозився. Крім цього, в осіб, які перевозили спирт, вилучено 46,6 тис. грн готівки, на яку теж накладений арешт. Слід зазначити, що з цієї партії спирту зловмисники могли б виготовити понад 26 тис. пляшок сурогату, а збитки бюджету від несплати лише акцизного податку склали б понад 365 тис. грн», ­– повідомив Анатолій Василько.

Іншим важливим напрямком діяльності податкової міліції є запобігання розкраданню бюджетних коштів учасниками тендерних процедур. Як свідчить практика, одним із найпоширеніших способів розкрадання отриманих із бюджету коштів є використання у розрахунках суб’єктів господарювання із ознаками фіктивності.

Придбання у таких сумнівних контрагентів товарів, робіт та послуг по обліку відображається за завищеними цінами або відображаються взагалі неіснуючі господарські операції. Зокрема, встановлено факт розтрати службовими особами одного із підприємств 1,5 млн грн, отриманих від сільських рад на виконання робіт по капітальному ремонту доріг.

Всього стосовно службових осіб суб’єктів господарювання, які порушили закон, розпоряджаючись коштами, виділеними із бюджету для фінансування робіт у соціально-економічній сфері, розпочато 3 кримінальні провадження. Встановлена сума збитків складає орієнтовно 2,4 млн гривень.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги