Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

04.06.2015/У Козові відбувся «День району»


Фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з заступником відомства Надією Лопатинською задля підвищення рівня обізнаності  і податкової культури серед громадськості та представників бізнесу провели у Козові «День району».

Захід традиційно розпочався у Козівській об’єднаній ДПІ із зустрічі з представниками місцевих ЗМІ. Учасники обговорили необхідність висвітлення інформації щодо низки актуальних для громади питань, пов’язаних зі змінами правил адміністрування деяких податків і зборів, які вже відбулися напередодні, та тими, що передбачені у майбутньому, і перспективами, які вони можуть дати для громадян, забезпечуючи наповнення місцевих бюджетів всіх рівнів.

Також в актовій залі Козівської школи мистецтв відбувся семінар для платників, в ході якого представники фіскальних органів області шляхом відкритого діалогу роз’яснювали нюанси використання для підприємств понижуючого коефіцієнта при сплаті єдиного соціального внеску, особливості оподаткування ПДВ, акцизного податку, ПДФО та податку на нерухомість, введення касових апаратів для окремих груп платників єдиного податку.

«Цілий ряд змін у податковому законодавстві та адмініструванні більшості обов’язкових платежів, став важливим кроком адаптації до правил розвинутого європейського буття, та забезпечення фінансової незалежності усіх місцевих громад і держави загалом, - зазначила Надія Лопатинська. – Фахівці фіскальної служби спільно із запрошеними експертами сьогодні намагатимуться донести для присутніх усю важливу інформацію, адже запровадження електронного адміністрування ПДВ, новації в оподаткуванні ЄСВ, особливості нарахування податку на нерухоме майно та ряд інших моментів безумовно потребують кваліфікованого і ґрунтовного роз’яснення».  

В ході щомісячного заходу податкового консультування громад Тернопілля також відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Козівської об’єднаної ДПІ з представниками районної влади. Тут державні службовці обговорили ряд питань щодо перспектив підвищення ефективності використання земельних ресурсів, шляхи активізації господарської діяльності та способи досягнення бюджетної забезпеченості краю.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги