Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

07.05.2015/Бюджетні надходження – на розвиток громад


Про стан виконання обласного бюджету за І квартал 2015 року йшлося під час засідання колегії в Тернопільській обласній державній адміністрації, яке відбулося 6 травня.

У своїй доповіді перед учасниками засідання начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат наголосив на тому, що завдяки злагодженій роботі індикативні показники доходів обласного бюджету в частині підконтрольній фіскальним органам за три місяці виконані на 116,3%. Він, зокрема, зазначив, що цьогоріч в казну області вже надійшло 49,6 млн гривень, це на 6,9 мільйонів гривень більше прогнозованого показника. Здебільшого таке перевиконання досягнуто за рахунок значних надходжень податку на доходи фізичних осіб та відрахувань з прибутку приватних підприємств.

Керівник відомства також звернув увагу присутніх на те, що саме розширення податкової бази для місцевих бюджетів в рамках децентралізації дозволило досягнути такого результату. Проте навіть перевиконання планів за умови зростання реальних потреб у фінансових ресурсах сьогодні не дає бажаного для українців позитивного економічного ефекту.

Крім того, зі слайдів електронної презентації учасники засідання колегії дізналися  стан надходжень до місцевих бюджетів Тернопілля в розрізі платежів. Платники податків Тернопільщини протягом січня-березня перерахували в місцеві бюджети майже 279 млн грин, що на 26,5 млн грн більше за відповідний період минулого року.

«Проведений нами аналіз податкової бази свідчить про значні потенційні можливості для надходжень. Незважаючи на суттєву частину надходжень податку на доходи фізичних осіб, слід не забувати про те, що фактично більше половини ринку праці Тернопільщини знаходиться в «тіні». Так, із 644 тисяч працездатного населення тільки 251 тисяча осіб офіційно отримує доходи. Робота фіскальної служби спрямована на детінізацію доходів громадян. Саме шляхом конструктивної співпраці та взаємодії усіх сторін бюджетного процесу, і в першу чергу, органів влади на місцях ми прагнемо вивести бізнес із «тіні», тим самим. розширити базу оподаткування та забезпечити збільшення бюджетних надходжень», - зазначив у своїй доповіді Ігор Комендат.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги