Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

27.04.2015/Реформування податкової системи - через місцеві ЗМІ


Днями в Збаразькій ОДПІ відбулась зустріч заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергія Господарика та начальника Збаразької об’єднаної держаної податкової інспекції Анатолія Локотя з представниками місцевих засобів масової інформації. Діалог пройшов в рамках проведення Дня району і був ініційований з метою налагодження співпраці інспекції із місцевими ЗМІ.

Податківці поспілкувалися із редактором районної газети «Народне слово» Світланою Боднар та керівником Збаразького районного радіомовлення Надією Горбатовою. Представників місцевих ЗМІ найбільше цікавили зміни законодавства, чого чекати від податкової реформи, як саме зміни вплинуть на наповнення місцевого бюджету.

„Ми розуміємо, що вже на етапі розробки будь-яких змін в оподаткуванні важливо почути думку усіх учасників майбутніх нововведень. Саме з цією метою розроблено ефективні платформи для спілкування, до яких постійно долучатимуться експерти у сфері оподаткування, громадські діячі, бізнесмени та науковці. Основним завданням є обговорення ідей, пропозицій та напрацювань всіх, хто прагне зробити свій внесок до процесу удосконалення податкового законодавства. Адже зміни несуть покращення умов ведення бізнесу в Україні з одночасним підвищенням показників України в міжнародних рейтингах”, - зазначив Сергій Господарик.

Під час зустрічі також обговорили тонкощі оподаткування сільськогосподарських виробників, очікувані зміни у законодавстві, адже район спеціалізується на сільському господарстві. Журналісти цікавилися питаннями легалізації заробітної плати та введеним з січня акцизним податком на роздріб, з’ясовували усі нюанси його сплати, аби згодом більш детальніше роз’яснити своїм читачам та слухачам про важливість нарахування та своєчасність сплати цього збору для Збаражчини.

Медійники підняли тему земельного податку, податку на нерухоме майно, зокрема, запитували про порядок їх сплати фізичними особами.

На завершення учасники заходу обговорили шляхи покращення інформування мешканців району з питань податкового законодавства. «Адже саме через ЗМІ платники податків знайомляться з роз'ясненнями податкового і митного законодавства, дізнаються про нові сервіси служби”, – зауважив заступник начальника Головного управління ДФС в області Сергій Господарик.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги