Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

23.04.2015/У Збаражі відбувся «День району»


Задля підвищення рівня податкової культури і обізнаності серед активної громадськості та представників бізнесу фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з заступником відомства Сергієм Господариком провели у Збаражі «День району».

Захід розпочався у Збаразькій об’єднаній ДПІ традиційно із зустрічі з представниками місцевих ЗМІ. Учасники обговорили необхідність висвітлення інформації щодо низки актуальних для громади питань, пов’язаних із цьогорічними новаціями податкового законодавства, сучасними правилами адміністрування податків і зборів, корисністю бюджетної децентралізації.

Крім того, в актовій залі Збаразької РДА відбулася зустріч із підприємцями та семінар для платників, в ході якого представники фіскальної служби шляхом відкритого діалогу доступно роз’яснили особливості оподаткування ПДВ, податком на прибуток, акцизним податком, податком на доходи фізосіб, єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податком на нерухомість та нюанси введення касових апаратів для окремих груп платників єдиного податку.

«Зараз ми маємо можливість здійснити певний аналіз впливу тих суттєвих змін, які відбулися в податковому законодавстві наприкінці минулого року, - зазначив Сергій Господарик. – Фахівці фіскальної служби, а також запрошені експерти і представники місцевої влади сьогодні намагатимуться донести для присутніх усю необхідну інформацію, адже запровадження електронного адміністрування ПДВ, новації у системі ЄСВ, особливості нарахування податку на нерухоме майно та ряд інших моментів безумовно потребують кваліфікованого роз’яснення для громадян».  

Під час заходу також відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Збаразької об’єднаної ДПІ з представниками районної влади. Тут державні службовці обговорили ряд питань щодо перспектив відновлення в краї потужностей підприємств спиртової галузі, підвищення ефективності використання земель сільськогосподарськими товаровиробниками і відповідно збільшення від них податкових платежів та загалом шляхи досягнення бюджетної незалежності Збаражчини.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги